Březen 2013

Gay Icons: 25 Divas Who Have Been Embraced by Gay Culture

31. března 2013 v 22:58 | john |  news
Web Huffingtonpost zveřejnil seznam Top 25 ženských gay ikon, "Gay Icons: 25 Divas Who Have Been Embraced by Gay Culture". V tomto seznamu byla zahrnuta i Lady Gaga, která za pouhých 5 let své kariéry stihla skutečně mnoho. Gaga není úspěšná jen po hudební stránce, ale také je úspěšnou a zapálenou aktivistkou za práva LGBT komunity. Web o ní napsal:

"Je nepopiratelné, že Lady Gaga je jednou z největších homosexuálních ikon všech dob. Od doby, kdy stoupá ke slávě, je Gaga jednou z nejvlivnějších obhájkyní práv gayů. Ačkoli už dlouho vyjadřuje své názory na sexualitu ve své hudbě, tak s tím v roce 2011 se svým megahitem "Born This Way" zašla ještě dále. A jak sama s oblibou říká, ´Požehnán buď Bůh a požehnáni buďte gayové.´ "

Kromě Gaga se v seznamu největších gay ikon objevila i Britney Spears, Madonna, Judy Garland, Cher, Mariah Carey, Liza Minnelli, Grace Jones, Cyndi Lauper nebo Christina Aguilera. Seznam všech najdete v celém článku.

Lady Gaga: Marry The Night (HQ Promo PHOTO)

31. března 2013 v 18:25 | john |  Music Videos
Objevila se HQ promo fotografie ke klipu Lady Gaga, "Marry The Night", z roku 2011.
imagebam.com

Fuse: Lady Gaga's 15 Best Unreleased Tracks

31. března 2013 v 16:24 | john |  news
Web Fuse, k příležitosti 27.narozenin Lady Gaga, které oslavila tento týden, zveřejnil seznam "Top 15 nevydaných skladeb Lady Gaga." V seznamu se objevily hlavně skladby, které Gaga nahrála před a v době éry debutového alba "The Fame." Většina skladeb se údajně měla nacházet na debutovém albu Gaga, který měla vydat ještě u nahrávací společnosti Def Jam, ale nakonec ze všeho sešlo, protože byla Gaga vyhozena dřív, než něco stačila dokončit. Fuse například tvrdí, že určitě song "Retro Physical" měl být na údajném debutu.

V seznamu se však objevily i její poslední skladby - "Stuck On Fuckin' You," kterou Gaga fanouškům zveřejnila na Vánoce 2011 a skladba "Princess Die," kterou Gaga představila na svém posledním turné, The Born This Way Ball. Který nevydaný song Lady Gaga je Váš nejoblíbenější?

Fever
"Tento pop-funk track byl pravděpodobně nahrán v roce 2006 během nahrávání pro její Island Def Jam debut, který byl zrušen, když byla Gaga z labelu vyhozena. Tento song byl nahrán s producentem Rob Fusari (Whitney Houston, Destiny's Child, Britney Spears), který později s Gaga pracoval na hitech jako je "Paparazzi." Poté, co byl debut Gaga, "The Fame" vydán, tak se nepěkně pohádali."
Fooled Me Again, Honest Eyes
"Song, který byl pravděpodobně nahrán v roce 2008 nebo 2009, Gaga zpívá tuto srdcervoucí piano baladu (kterou zahajuje coverem songu "Out on the Weekends" od Neil Young) během svého radio promo tour začátkem roku 2009. Zatímco se její electro-pop jam "Just Dance" vyšplhal na vrchol žebříčků, stoupající hvězda na tomto tracku předváděla svoji křehčí, introspektivní stránku a klavírní dovednosti."
Reloaded featuring Rodney "Darkchild" Jerkins
"Super producent Rodney "Darkchild" Jerkins (Brandy, Destiny's Child, Pussycat Dolls) pracoval s Gaga na jejím duetu s Beyonce, "Telephone." Pak na přelomu let 2008/2009 se pokusili zopakovat kouzlo na tomto hip-hopovém jamu. Někdo další, kdo ve verších slyší odkaz na song Prince, "When Doves Cry"?"
Filthy Pop
"Tato Fusari spolupráce, která byla nahrána v roce 2007 během 2007 Island Def Jam session, v sobě má těžké vibrace 80.let a Gaga zde dokonce zpívá o svých bývalých spolužačkách z Convent of the Sacred Heart, Nicky a Paris Hilton: : "Yeah work that ish! Work it like a Hilton!" "
Retro Physical
"To "retro" v názvu je poměrně doslovné, jedná se o další do očí bijící '80s nod. Tento chytlavý, radostný, taneční song byl pravděpodobně navržený pro její nakonec nevydaný Island Def Jam debut, ale dodnes nebyl vydán."
Second Time Around
"´Second Time Around´ je nádherná piano balada s úderným hip-hopovým beatem. Když v roce 2008 unikla, tak Gaga řekla, že byla napsána a nahrána pro jiného umělce, zatím ale existuje pouze verze od Gaga."
Stuck On F-ckin´ You
"Mother Monster dala na Vánoce 2011 svým Little Monsters speciální dárek. Tento sexuální, country-tinged jam se nedostal na Born This Way, a tak Gaga sama nechala song uniknout. Díky!"
Kandy Life
"Tato spolupráce s Fusarim, nahraná v roce 2007, je veselou ódou na drahý, luxusní život a sampluje slavný hit The Chordette, ´Lollipop.´"
Wonderful
"Mohla by se Lady Gaga inspirovat cestou k úspěchu Fiony Apple? Tato piano balada, zřejmě první spolupráce s Fusarim z roku 2006, ukazuje, jak moc. Pokud máte tento styl rádi, tak se podívejte na vystoupení z turné Lady Gaga s piano verzí "Born This Way"."
Dirty Ice Cream
"Tuto blippy popovou písničku, údajně nahranou v roce 2007, v e stejný rok pre-fame Gaga předvedla na festivalu Lollapalooza. Píseň je ukázkou talk-singing stylu, se kterým se v dnešní hudbě setkáváme jen zřídka."
Princess Die
"Nikdy se nevyhýbá kontroverzi, Gaga se skladbou debutovala v roce 2012 na Born This Way Ball tour. Skladba je plná kontroverzních vět, jako například: "I'll swallow each peroxide shot" and "I'm hungry from an anorexic heart" a "I wish that I could cope, but I took pills and left a note." Což by mohlo vysvětlovat, proč song zůstane nevydaný."
Blueberry Kisses
"Přes roztomilý název, Gaga o nevydaném songu, který byl pravděpodobně nahrán v roce 2006 nebo 2007, řekla, že je ódou na orální sex. Fanoušek borůvkové kávy, zpěvačka odhalila, že její ex-přítel řekl, že její polibky chutnají jako ovoce. Ale byl v tom také druhý, více sexuální význam."
The Greatest Thing
"´The Greatest Thing´ je 2007 spoluprácí s RedOne (který stojí za klasikou Gaga, "Just Dance," "Poker Face," "Bad Romance" a další). Cher řekla, že electro-pop track se objeví na jejím novém albu - možná jako duet s Gaga!"
Future Love
"Gaga s touto nadějnou piano baladou vystupovala v roce 2009 na The Fame Ball tour. Přes četné množství živých vystoupení, píseň nebyla nikdy oficiálně vydána."
Shake Your Kitty
"Tento glam rockem-inspirovaný track je další spoluprácí s Fusarim, údajně z roku 2006. Gaga zde vykřikuje několik sexy "mňau." Proč tohle nebylo vydáno?"

Lady Gaga: SLAM Photoshoot 2009 (New Outtake)

31. března 2013 v 10:32 | john |  2009
Objevila se nádherná outtake fotka z photoshootu Lady Gaga, kterou v roce 2009 nafotil fotograf SLAM.
imagebam.com imagebam.com
Celý photoshoot najdete v celém článku

Lady Gaga Spotted in Chicago 29/3/2013 (PHOTOS)

31. března 2013 v 10:09 | john |  Candids
Lady Gaga byla 29.března zachycena v Chicagu. Gaga na sobě opět měla kožich a vezli ji na jejím Louis Vuitton vozíku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Lady Gaga celebrates birthday with Chicago Fire

30. března 2013 v 17:00 | john |  news
Lady Gaga své narozeniny zřejmě slaví ještě dnes. Přítelkyně jednoho z herců seriálu "Chicago Fire", Maya Gabriele, před několika hodinami na svém Twitteru zanechala zprávu, ve které píše, že se chystá na party Lady Gaga. Maya přidala i fotku:

+ "#elevators #crazynight #ladygagasbday #chicago @jesse_spencer http://fb.me/IuYcbJpU"

Lady Gaga se často chodí na natáčení seriálu "Chicago Fire" podívat, protože v něm hraje její přítel Taylor Kinney. Gaga se s celým týmem, který na seriálu podílí, spřátelila a zřejmě ho pozvala dnes na party.

PopDust: What Is Your Favorite Song by Lady Gaga? (POLL)

30. března 2013 v 15:57 | john |  news
Hudební web PopDust zahájil k příležitosti oslav 27.narozenin Lady Gaga speciální anketu, ve které se ptá, který song od Lady Gaga máte nejraději? Jedná se o třetí část nového projektu webu PopDust. Každý pátek fanouškům položí otázku, fanoušci své odpovědi napíší na Twitter, FB nebo do komentářů a v pondělí PopDust udělí vítěznému songu speciální ocenění. Tento týden padl výběr na Lady Gaga. Otázka zní: "Jaký je váš nejoblíbenější song od Lady Gaga?"

Máte hned 3 způsoby, jak dát najevo, který song od Gaga je pro vás ten nej:
1) komentář na Facebooku
2) pošlete zprávu na Twitter.com/popdust s hastagem #PopPoll
3) napíšete rovnou do komentářů webu PopDust

Asiel tweets about Lady Gaga

30. března 2013 v 12:00 | john |  Unsorted
Tanečník a kamarád Lady Gaga, Asiel Hardison, poslal na svůj Twitter fotografii ruky Lady Gaga. Fotku pořídil v den jejích 27.narozenin

imagebam.com

Rihanna wishes Lady Gaga a happy birthday!

30. března 2013 v 8:24 | john |  news
Zpěvačka Rihanna a legendární kapela The Rolling Stones opožděně popřáli Lady Gaga k jejím 27.narozeninám, které Gaga slavila 28.března. Gaga byla údajně nedávno spatřena na koncertu Rihanny, který zpěvačka odehrála v Chicagu.

"Lady Gaga, opožděně všechno nejlepší k narozeninám! doufám, že to bylo epické az phuck (fuck)"

Přání k narozeninám od Rolling Stones, se kterými Gaga koncem loňského roku vystoupila na jejich koncertě v New Jersey.

Lady Gaga: NEW Tweet!

29. března 2013 v 22:14 | john |  news
Lady Gaga se po delší době konečně ozvala a na svém Twitteru zanechala novou zprávu. Ve svém vzkazu děkuje za narozeninová přání.

"Tolik kytic, čokolády, cupcakes champagne a dárků, cítím se jako princezna. Děkuji vám za všechna vaše narozeninová přání, jsem tak šťastná. :)"

Lady Gaga’s assistant explains why Gaga hasn’t been tweeting for a long time

29. března 2013 v 21:40 | john |  news
Asistentka Lady Gaga, Sonja Durham, se včera setkala s několika fanoušky Gaga v Chicagu. Jak si všichni jistě mohli všimnout, tak Gaga už nějakou dobu nepíše na svůj Twitter a se svými fanoušky moc nekomunikuje. Přesto se však Gaga párkrát s fanoušky sešla, ale nepřála si, aby ji fotili a setkání vždy trvalo jen chvilku. Vše se děje ale jen kvůli tomu, že Gaga je stále líto, že musela kvůli operaci kyčle zrušit turné a celkově ji mrzí, že fanouškům stále nemůže nabídnout to, co by chtěla.

Sonja fanouškům sdělila, že Lady Gaga moc dobře ví, že všichni čekáme na to, až výjde její album ARTPOP a prý se kvůli tomu cítí špatně.

"Právě teď se musí zaměřit na své zdraví a dokonce jí stále musím opakovat, aby se teď hlavně starala o sebe."

Nakonec dodala, že Lady Gaga vidí a čte všechny ty nepěkné, nenávistné zprávy, které někteří fanoušci posílají na Twitter, a proto Sonju poprosila ať fanouškům vzkáže, aby s tím přestali. Gaga je prý smutná z toho, že fanouškům stále zakazuje, aby ji fotili, ale prý se ještě stále necítí. Sonja však také řekla, že Gaga se už začíná stavit na nohy, takže snad se jí již brzo dočkáme.

Lady Gaga & Richard Jackson in 2008 (PHOTO)

29. března 2013 v 20:12 | john |  Music Videos
Richard Jackson, choreograf Lady Gaga, včera prostřednictvím Twitteru Gaga popřál k jejím narozeninám a ke vzkazu připojil i fotku z roku 2008, na které je společně s Lady Gaga v zákulisí natáčení jejího prvního videoklipu, "Just Dance".
"HAPPY BIRTHDAY @ladygaga throwbacks!!! Remember when they'd say "Lady Whooo?" #JUSTDANCE pic.twitter.com/lvimwjaXs9"

Lady Gaga's 27th birthday celebrations revealed!

29. března 2013 v 17:07 | john |  news
Objevily se podrobnosti o včerejší oslavě 27.narozenin Lady Gaga. Zpěvačka své narozeniny oslavila v Chicagu, kde žije a pracuje její přítel, herec Taylor Kinney. Podle New York Post Gaga slavila narozeniny společně s Taylorem a svými přáteli v italské restauraci "Spiaggia". Podle zdroje si Gaga a její přátelé užili báječnou večeři, kterou bylo šestichodové degustační menu - jednalo se samozřejmě o italskou kuchyni. Restaurace se podle NY Post zaměřuje na těstoviny a na černé lanýže. NY Post však uvádí, že Gaga navštívila restauraci pouze s Taylorem, ale fanoušci prý včera viděli celý její tým, takže není přesně jasné, zda Gaga nejprve netrávila chvíli jen se svým přítelem a poté se odebrala jinam, aby oslavu dokončila s přáteli.

Podle fanoušků, kteří se měli možnost s Lady Gaga po oslavě setkat přímo na ulicích Chicaga, si Gaga svoji narozeninovou party skutečně užila. Restauraci měla údajně pronajatou a pozvala celý svůj tým Haus Of Gaga. Včera celý den Gaga doprovázel její bodyguard Ed, který mluvil i k fanouškům a žádal je, aby zpěvačku nefotografovali. Fanoušci mohli včera spatřit i Taru, Freddieho, Lacee, Sonju a další přátele Lady Gaga. Gaga na sobě měla bílý kožich a Ed ji vezl na jejím "Louis Vuitton" vozíku. Poté jí fanoušci popřáli všechno nejlepší k narozeninám, Gaga poděkovala, podepsala se jim a poprosila je, aby ji raději nefotili. Jedna fanynka Gaga včera předala speciální knihu, kterou dali dohromady tzv. "super little monsters", tedy fanoušci, kteří se s Gaga často setkávají po USA - hlavně v NYC, LA nebo právě v Chicagu. Gaga měla velkou radost, poděkovala, zamávala a odjela na hotel.

Lady Gaga spotted in Chicago 28/3/2013 (PHOTO)

29. března 2013 v 12:30 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera několikrát spatřena v Chicagu, kde slavila své 27.narozeniny. Gaga narozeniny slavila v jedné restauraci (údajně v restauraci Boka). Tady je fotka, na které je Gaga zachycena na svém Louis Vuitton vozíku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Asiel wishes Lady Gaga a Happy Birthday

29. března 2013 v 12:07 | john |  news
Asiel Hardison, tanečník a kamarád Lady Gaga, poslal na LittleMonsters.com přání k 27.narozeninám Lady Gaga a přidal moc hezkou fotku, na které je společně s Lady Gaga:
birthdaylove: "všechno nejlepší mojí kamarádce ,sestře,mentorce. byla jsi zrozena a předurčena změnit svět. a já jsem vděčný za tvoji lásku. happy birthday!!!! i have plenty of fucks to give for you sis!!!"

Lady Gaga spotted in Chicago 28/3/2013 (PHOTOS)

29. března 2013 v 10:02 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera spatřena v Chicagu. Z auta se setkala s několika svými fanoušky. Skupinka fanoušků jí dokonce předala dárek k jejím narozeninám - knihu tzv. "super little monsters", ve které byly příspěvky od fanoušků, kteří se s Gaga setkávají pravidelně na ulicích nebo v zákulisí turné v NYC, Los Angeles nebo třeba v Chicagu, které teď Gaga často navštěvuje.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
+ VIDEO

Britney Spears wishes Lady Gaga a Happy Birthday!

29. března 2013 v 9:52 | john |  news
Kromě Tonyho Bennetta a dalších významných osobností, nezapomněla ani Britney Spears popřát Lady Gaga k jejím 27.narozeninám, které zpěvačka oslavila včera. Britney na svůj Twitter napsala:

"Všechno nejlepší mé speciální kamarádce Lady Gaga! Doufám, že si užíváš kouzelné narozeniny :) xo"

Lady Gaga: Mario Testino (V Magazine) Photoshoot 2009 (New HQ Outtake)

28. března 2013 v 22:39 | john |  2009
Objevila se nově zveřejněná fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Mario Testino pro magazín V.
Credits: gagaimages.org
UPDATE: UHQ
imagebam.com

Birthday Wishes to Lady Gaga from her Friends & Others

28. března 2013 v 22:15 | john |  news
Kromě fanoušků dnes Lady Gaga k jejím 27.narozeninám popřálo i několik slavných osobností, magazínů a jejích přátel. Přes Twitter poslali svá narozeninová přání například Tony Bennett, Troy Carter, Steven Klein, magazíny ELLE, V, VOGUE, OK, pak také MTV, PopCrush, VH1, Universal Music Group a dokonce i Perez Hilton - a tentokrát bez urážek!

Troy Carter: Happy birthday to my good friend @ladygaga ! pic.twitter.com/QvYvZHgaop
Paris Hilton: Happy Birthday Lady Gaga. Hope all your birthday wishes come true. Love Paris
Britney Spears: Happy Birthday to my special friend @ladygaga! Hope you're having a magical birthday :) xo
Ryan Seacrest: @LadyGaga To a year wiser and to a speedy recovery, happy bday gaga :) #tbt + PHOTO
Tony Bennett: Dear Lady, Have a beautiful birthday. Love, Tony @ladygaga
Steven Klein: @ladygaga HAPPY BIRTHDAY MY LOVE! @SKstudly pic.twitter.com/jt3PsJ252F
Mark Kanemura: happy birthday to the one and only @ladygaga sending you all my love and a few twirls on a castle. grateful for your light and love. 🍒🍒💣💣
Zedd: Happy birthday to my dawg @ladygaga !!!!!
Madeon: Lady Gaga Happy Birthday!!! Gonna be a fun year :)
Perez Hilton: @LadyGaGa Wishing you a happy birthday and speedy recovery! x
Tamar Braxton: Happy Birthday to my lil sister @ladygaga i love you & miss you & have a GREAT day xo
Richard Jackson: @ladygaga HAPPY BIRTHDAY from 2008. You've come so far! Love u! pic.twitter.com/q3l7WmsvQ3
Valesca Popozuda (brazilská umělkyně): Congratulations @ladygaga best wishes and remains the only person you are! kisses !!
Kevin Frey (tanečník Gaga): Happy Birthday to one of the most incredible people I know...@ladygaga! Sending love, gratitude, and healing energy your way! 🎂
Montana (tanečnice Gaga): HAPPY BIRTHDAY to my girl @ladygaga !! Hope you have a fabulous day miss you! 😘 t-t-t-telephone
Universal Music Group: Happy Birthday to the one and only @LadyGaga.
Rádio Z 100 New York: Happy birthday, @ladygaga! Get the full Mother Monster experience with interviews, pix & more! http://www.z100.com/iplaylist/artist/1055684/ …
V Magazine: Happy birthday, @ladygaga #TBT from #V71, plus video! http://bit.ly/YVRpdL
VH1 Music: Happy Birthday Mother Monster aka @LadyGaga!! Here's our gift to you-> http://on.vh1.com/170m15k #LittleMonsters
MTV: Happy 27th birthday @LadyGaga! Monsters, celebrate with 27 #tbt old-school pics of Mother Monster: http://at.mtv.com/20o
MTV Base Africa: Happy Birthday @ladygaga !!! Have an amazing day! #BaseLove
Comedy Central: Happy Birthday Lady Gaga. Love, Cartman.

+ Lady Gaga re-tweetovala zprávu, ke které je přiloženo speciální video od fanoušků z Indonésie:
"Indonesian Monsters project for @ladygaga's birthday. Omg I'm crying http://www.youtube.com/watch?v=NgIrgDesSNs&feature=player_embedded … #HBDGagaFromIndonesia"