Únor 2013

Lady Gaga, Beyoncé, Britney Spears and Rihanna's wax figures at Sydney Airport!

28. února 2013 v 22:58 | john |  news
Na letišti v Sydney jsou od tohoto týdne k vidění 4 voskové figuríny - Lady Gaga, Beyoncé, Rihanna a Britney Spears, které si majitelé letiště vypůjčili z muzea Madame Tussauds. Figuríny byly na letišti vystaveny k příležitosti oslav a průvodu gayů a lesbiček, Mardi Gras, které se v Austrálii konají od 8.února do 3.března.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vote for Lady Gaga: Who Has The Best Line Of MAC Cosmetics?

28. února 2013 v 21:31 | john |  news
Lady Gaga, Nicki Minaj a nebo Rihanna? To se teď lidí ptá oblíbený web PopCrush ve své anketě, která z těchto umělkyň má nejlepší řadu kosmetiky u společnosti MAC. Lady Gaga se jako tvář společnosti MAC představila poprvé v roce 2009 společně se zpěvačkou Cyndi Lauper, kdy měly společnou kolekci s názvem "From Our Lips". Kolekce obsahovala hlavně několik druhů rtěnek a také dalších kosmetických kousků (řasenka, pudr, lesk na rty..) V roce 2011 Gaga pokračovala jako tvář MAC už sama.

"Lady Gaga má na trhu nejvíce výrobků MAC, takže její kolekce je přirozeně rozmanitější, než kolekce Nicki Minaj nebo Rihanny. Nejdříve se spojila s popovou divou z 80.let, Cyndi Lauper, a představila bledou růžovou rtěnku Viva Glam spolu s leskem na rty, řasenkou a tužkou na oční linky. Nějaký čas poté znovu spolupracovala s MAC a představila rtěnku s béžovým odstínem a k ní lesk na rty, vše na počest svých fanoušků a vzestupu její slávy," napsal PopCrush.

Nutno dodat, že kolekce Lady Gaga a Cyndi Lauper přinesly společnosti MAC přes 202 milionů dolarů, které šly na nadaci MAC AIDS Fund, která pomáhá lidem s AIDS a podporuje prevenci choroby. Hlasovat pro Lady Gaga můžete zde:


+ Hlasujte pro Lady Gaga a její připravované album ARTPOP (vychzází v létě 2013 - období červen-září) v anketě PopCrush o nejočekávanější album letošního roku - HLASOVAT/ VOTE

Joe Germanotta tweets about Lady Gaga again

28. února 2013 v 21:10 | john |  news
Tatínek Lady Gaga, Joe Germanotta, všechny fanoušky opět na Twitteru informoval o aktuálním zdravotním stavu své dcery. Joe nás ujišťuje, že všechno je dobré.

"Všechno je dobré. Odpočinek a fyzikální terapie."

Happy 2nd Anniversary, "Born This Way" The Video!

28. února 2013 v 14:20 | john |  news
Dnes je tomu přesně dva roky, co měl premiéru první videoklip k prvnímu singlu ze skvělého a zatím posledního alba Lady Gaga, Born This Way. Klip "Born This Way" měl premiéru přesně 28.února 2011. Režisérem videoklipu se stal Nick Knight, který byl také autorem promo fotografií k celému albu BTW. Video se natáčelo koncem ledna 2011 v NYC a je to jediné video, které režíroval profesionální režisér, protože ostatní klipy režíroval buď tým Lady Gaga, Haus Of Gaga, nebo zpěvačka sama.

Video má být velmi inspirující a ukazuje zrod nové, lepší rasy lidí, která nedokáže nenávidět a odsuzovat a mělo do světa vyslat poselství, že je jedno jaké barvy je vaše kůže, jakého jste náboženského vyznání či sexuální orientace - všichni jsou stejně důležití a je důležité milovat sám sebe tak, jak jste se narodili.

Videoklip je dlouhý sedm minut a to díky obsáhlému intru, ve kterém Gaga představí například zrod dobra a zla a na konci intra si položí zásadní otázku, "Jak můžu chránit něco, co je tak perfektního, bez použití zla?". Kromě Nicka Knighta na videu spolupracovala i choreografka Laurieann Gibson, se kterou se Gaga už delší dobu nepřátelí. V klipu si zahrál i "Zombie Boy", Rick Genest. Nesmíme také zapomenout na úžasný tým Haus of Gaga, který má zásluhy na mnoha projektech Lady Gaga.

Videoklip dodnes na Youtube nasbíral přes 105 000 000 zhlédnutí a nabíral několik cen. V roce 2011 si Gaga za klip na cenách MTV VMAs odnesla dvě ceny - Best Female Video a Best Video with a Message a na evropských cenách MTV EMAs video vyhrálo rovnou cenu v kategorii Best Video.

Elton John Talks about Lady Gaga

28. února 2013 v 12:14 | john |  news
Zpěvák Elton John ve svém nedávném rozhovoru mluvil opět o Lady Gaga. Elton se nechal slyšet, že Gaga se měla letos objevit na soukromé party pořádané k příležitosti předávání cen Oscar, ale kvůli nedávné operaci to nebylo možné. Zpěvák však prozradil, že Gaga se po zákroku daří velmi dobře.

"Právě jsem po telefonu mluvil s její matkou a řekla mi, že rekonvalescence Lady Gaga probíhá v pohodě. Začala prý fyzikální terapii a všechno jde velmi dobře."

Elton a Gaga jsou již léta velmi dobří přátelé a skvěle si rozumí. Gaga je navíc kmotrou Eltonova syna, Zacharyho.

Lady Gaga is 'fuming' over Kim Kardashian stealing her stylist!

28. února 2013 v 9:45 | john |  news
Podle magazínu Ahlan! se prý Lady Gaga rozčílila na Kim Kardashian, protože se jí snaží ukrást jejího stylistu, Nicola Formichetti. Nicola se s Gaga přátelí už léta a od začátku kariéry Lady Gaga je členem jejího tvůrčího týmu, Haus Of Gaga.

Magazín tvrdí, že Lady Gaga se teď sice zotavuje po operaci kyčle, ale to jí nebrání stále dohlížet na to, co se v jejím světě děje. Poslední věcí, které si zpěvačka všimla byla ta věc, že se jí těhotná prominentka Kim Kardashian pravděpodobně snaží "ukrást" jejího stylistu Nicola Formichetti. Kim se prý všude talentovaným stylistou Nicolou Formichettim velice chválí, ale problém je v tom, že Formichetti už je stylistou Gaga a Lady Gaga si přeje, aby to už tak zůstalo. Kardashian prý Nicolu doslova zaplavila e-maily a někdo z jejích blízkých ho prý přemlouval, aby s ní spolupracoval.
A co na to samotná Gaga? Zdroje magazínu sdělil toto:

"Gaga zuřila, když zjistila, že Nicola pracoval s Kim. Gaga silně ochraňuje lidi, se kterými pracuje a vždycky byla pevně rozhodnuta mít Nicola jen pro sebe."

Jak to ale skutečně je se zřejě jen tak nedozvíme, protože Gaga od loňského léta s médii nepromluvila.

Vote for Lady Gaga on Maxim's Hot 100!

27. února 2013 v 20:33 | john |  news
Americký magazín Maxim zveřejnil na konci roku 2012 anketu o 100 nejžhavějších žen světa pro rok 2013. Mezi bohatým výčtem zpěvaček, hereček, modelek a dalších, se objevila i Lady Gaga. Hlasovat pro ni můžete pomocí následujícího odkazu:


Lady Gaga with her fan, Tony backstage of BTW Ball Tour

27. února 2013 v 13:27 | john |  news
Objevila se fotografie ze zákulisí turné Lady Gaga, Born This Way Ball, na které je zachycena se svým fanouškem Tonym. Tony se tento týden dokonce objevil ve francouzské televizi NRJ12 v pořadu s názvem "Tellement Vrai". Epizoda pořadu se jmenovala "Pomoc, už tě nemůžu vystát" a Tony byl v podnázvu "Fanoušek Lady Gaga". Celá epizody ukazovala příběh jednoho muže a jedné ženy, jejichž vášeň, chování či nálady vadí jejich rodinám či okolí.

Tonymu je 17 a jeho vším je právě Lady Gaga. Tony si "kvůli" Lady Gaga nechal udělat i několik tetování a prostě Gaga podporuje a miluje ze všech sil. Jediným problémem je však jeho matka, Evelyne, která pro jeho lásku k Lady Gaga nemá pochopení, a proto mu dělá ze života peklo. Tony se dokonce loni vydal za Lady Gaga do Paříže na její show, aby na chvíli opustil svoji matku.

Billboard: List of highest earning tours for 2013

26. února 2013 v 20:10 | john |  news
Jak všichni dobře víte, tak turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, muselo být před týdnem zrušeno z důvodu zranění a následné operace kyčelního kloubu Gaga. Přesto, že byl zbytek turné zrušen, tak od začátku roku stačilo vydělat tolik, že jej magazín Billboard mohl zařadit mezi nejvýdělečnější turné 2013. Turné Born This Way Ball se umístilo na 2.místě se ziskem 60 milionů dolarů. Nejvýdělečnější tour měla dle magazínu Madonny, její MDNA Tour 76,8 milionů dolarů. Údaje pochází z období od 20.listopadu 2012 do 16.ledna 2013. Turné Madonny vydělalo celkově přes 228 milionů dolarů. Turné BTW Ball Lady Gaga vydělalo přes 185 milionů dolarů.

Billboard také tento týden zveřejnil seznam Top 40 hudebníků, kteří si za uplynulý rok vydělali nejvíce. Billboard počítal hlavně zisky z prodejů alb, singlů a také výdělky z turné. Žebříčku opět vévodí Madonna, která si dle Billboardu přišla na 34,6 milionů dolarů. Lady Gaga se letos bohužel neumístila, přestože její turné Born This Way Ball měla obrovský úspěch.

Madonna - MDNA Tour $76.757.277
Lady Gaga - The Born This Way Ball $60.000.000
Leonard Cohen $43.359.979
Barbra Streisand $40.657.170
Rolling Stones $38.687.010

Lady Gaga: Kenneth Willardt Photoshoot 2010 (Part 3)

26. února 2013 v 18:35 | john |  2010
Třetí a poslední série fotek Lady Gaga z photoshootu, který v roce 2010 nafotil Kenneth Willardt pro magazín Cosmopolitan.

Lady Gaga: Kenneth Willardt Photoshoot 2010 (Part 2)

26. února 2013 v 18:24 | john |  2010
Přidávám přes 500 outtake fotografií z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2010 nafotil fotograf Kenneth Willardt. Fotky byly původně nafoceny pro magazín Cosmopolitan. Photoshoot je rozdělen do 9 setů. Tady je druhá část:

Lady Gaga: Kenneth Willardt Photoshoot 2010

26. února 2013 v 18:11 | john |  2010
Přidávám přes 500 outtake fotografií z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2010 nafotil fotograf Kenneth Willardt. Fotky byly původně nafoceny pro magazín Cosmopolitan. Photoshoot je rozdělen do 9 setů.

Troy Carter talks Lady Gaga Beginnings

26. února 2013 v 14:05 | john |  news
Manažer Lady Gaga, Troy Carter, ve svém exkluzivním rozhovoru pro web Philly.com popsal, jak vlastně poznal Lady Gaga a jaké byly jeho první pocity. Troy se s Lady Gaga poprvé setkal v roce 2007, kdy mu ji do jeho kanceláře v Los Angeles přivedl producent Vincent Herbert. Vince za Troyem přišel a požádal ho, zda by se neujal nového talentu, který našel. Gaga stále hned za ním. Troy hned věděl, že je Gaga jedinečná...

"Vince je velký chlap, viděl jsem ho, jak kráčel přes recepci. A za ní jsem viděl dívku, která měla vysoké boty, velké černé brýle, síťované punčochy a žádné kalhoty, jen trikot."

Herbert má prý dar, že ihned vycítí talent, v roce 2007 slyšel pouhý jeden song od Lady Gaga a už s ní okamžitě letěl do LA. Tehdy už Gaga budila rozruch v NY gay klubech, ale byla ještě neznámá.

"Okamžitě jsme na to natrefili. Všechno, čím je dnes, byla už v ten moment, kdy mi vešla do dveří. Měla prostě svůj vlastní pohled na věc. Ta hudba tam byla. Nepotkáte mnoho umělců s vizí, ne tak začínajících umělců a ne tak úplných začátečníků."

Gaga, Troy i Vincent měli tehdy mnoho společného. Gaga právě vyrazili z Def Jam Records, Troye dostal padáka od Eve Jeffers a Vincent opustil svůj label u Universal, aby začal nový.

"Takže každý z nás měl něco dokázat a neměli jsme co ztratit. Chodili jsme z klubu do klubu. Jezdila na předním sedadle náklaďáku našeho kamaráda. Zvládla čtyři kluby za noc, hrála pro pár stovek lidí, mezi LA a San Franciscem. Nosila stejné oblečení skoro rok," říká Troy. "Neměli jsme peníze na nápady, které jsme chtěli uskutečnit. Neměli jsme lidi, kteří by se na nás soustředili. Neměli jsme ani žádnou podporu, ale měli jsme jeden druhého. Měli jsme srdce," dodává Vincent.

Během svého posledního koncertu v Los Angeles se Lady Gaga během show nechala slyšet: "Mým snem bylo, abych mohla brát undergroundovou New York scénu a nyní to můžu uskutečnit celosvětově."

Lady Gaga byla vždy v kostýmu, v charakteru. Vždy samu sebe viděla jako umělkyni a stejně tak v sobě viděla outsidera. Chtěla ale, aby ji svět přijímal a dle jejích podmínek. Na koncertu v LA dále řekla:

"Ať už jsi gay, hetero, bisexuál, transgender, transsexuál, černoch, běloch, islámista, muslim, ať už jsi sakra cokoliv, tak nevíš, jak volně se budeš cítit a létat vysoko nad zbytkem, jakmile se přestaneš starat, co si o tobě lidé myslí."

A právě podobná slova měla být prací Troye, aby tuto vizi jaksi přeložil. "Bylo to něco, co ještě nikdy nikdo neviděl. Top 40 radio nám říkalo, že to musíme dostat na stanice s taneční hudbou, byla to gay hudba, ne to, co hráli." Troy musela volat promotérům klubů, designerům, DJs, mediím. "Byl to hand-to-hand boj."

V roce 2008 Lady Gaga vydala svůj první singl, "Just Dance". "Trvalo rok, než se song hrál a dostal na vrchol top 40 stanice v Americe a bylo to jen proto, že se začínala proslavovat v Kanadě. Song začala hrát top 40 stanice v Buffalu. To byl moment, kdy se song začal šířit Amerikou. Nakonec se stal #1 v Billboardu."

Rok 2009 byl pro Gaga i pro Troye plný zvratů. Z Lady Gaga se stala obrovská megastar a Troy měl co dělat, aby vše uhlídal. V roce 2009 obdržela Gaga svoji první cenu MTV VMA za nejlepšího nového umělce a předvedla televizní vystoupení s falešnou krví. V té době už ale chystala velké společné turné s Kanye Westem. Kanye si ale udělal na stejných cenách trapas, když nečekaně vběhl k Taylor Swift, která přebírala cenu a prohlásil, že si to nezaslouží. Kanye pak raději z projektu Gaga vycouval.

Troy a Gaga se museli doslova přes noc rozhodnout, co bude dál - má začít vystupovat sama, celé to zrušit, nebo přesunout na menší místa. Museli zvážit náklady, smlouvy, partnery, fanoušky, zastávky. Nakonec zvolili poslední variantu. Usoudili, že je lepší mít každou noc vyprodáno, než mít poloprázdné sály a čekat měsíce, než bude vyprodáno. Obětovali krátkodobé příjmy pro dlouhodobý prospěch. Turné však bylo obrovským úspěchem a popularita Lady Gaga jen stoupala. V roce 2010 Troy viděl, že popularita Lady Gaga je globální a chtěl začít celosvětové turné.

"Zeptal jsem se sám sebe, "Kdo je nejlepší v oboru byznysu?" Potřebuji vědět, jak rozběhnout globální turné a jak finančně zabezpečit Lady Gaga." Troy podepsal smlouvu s Live Nation a bylo zahájeno turné se 120 koncerty. Vyplatilo se. Tour vydělalo téměř 200 milionů dolarů.

Anita Elberse, profesorka a spoluautorka Harvard studies, o Troyovi řekla: "Troy je vysoce respektovaný manažer. On je opravdu ten muž v zákulisí - muž, který stojí za úspěchem Lady Gaga. Její vzestup byl fenomenálně rychlý a řídit takový vzestup až na samotný vrchol je neuvěřitelně obtížné. Je třeba učinit širokou škálu rozhodnutí, o turné, vydávání alb, vytváření vztahů s těmi správnými lidmi a společnostmi, se vším přichází riziko."

Troy v rozhovoru také potvrdil, že nové album + aplikace Lady Gaga, ARTPOP, výjde letos v létě. Více se dočtete ZDE

Lady Gaga Leaving her hotel in New York City 20/2/2013 (PHOTOS)

26. února 2013 v 8:36 | john |  Candids
Objevily se fotky, na kterých je Lady Gaga zachycena v New York City ještě těsně před svojí operací. Fotky byly pořízeny 20.února 2013.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Troy Carter talks Lady Gaga, surgery, ARTPOP

25. února 2013 v 22:21 | john |  news
Web Philly.com zveřejnil obsáhlý článek věnovaný manažerovi Lady Gaga, Troy Carterovi. Článek popisuje úplné začátky spolupráce Troye s Lady Gaga. Pro fanoušky Lady Gaga je však asi nejzajímavější částí článku ta část, ve které se píše o novém albu Lady Gaga, ARTPOP. Dle informací by album mělo skutečně vyjít až toto léto. Tuto informaci před časem potvrdil i magazín Billboard. V poslední době se navíc říká, že vydání alba ARTPOP je naplánováno na třetí čtvrtletí roku 2013 - což je červenec-září.

"Další album Gaga, výjde toto léto, bude aplikací."

"Stále výjde i na CD a v digitální podobě, ale ten pravý zážitek bude postaven na aplikaci. Je to její trávení času s vývojáři aplikací, datovými vědci...Tohle bude budoucnost alba," říká Troy Carter.

Troy se také vyjádřil k aktuálnímu zdravotnímu stavu Lady Gaga, která minulý týden podstoupila operaci kyčelního kloubu. Gaga se chystala na dvě show ve Philadeplhii, ale musela je zrušit. Po roce cestování s tour, stovce koncertů, kde běhala, tančila a lezla v zákulisí v botách s monster platformou, si nakonec poranila kyčel.

"Je to dost těžké, takže když dostanete takový hovor od Gaga, tak víte, že je to vážné."

Gaga zrušila posledních 6 týdnů svého turné. Operaci kyčelního kloubu podstoupila minulý týden ve středu v New Yorku. Troy v pátek řekl:

"Včera jsem mluvil s chirurgem, bylo to mnohem vážnější, než jsme si mysleli. Byl to rušný týden, během kterého jsme se odpoutali od turné. Personál, prodejci, pojišťovací společnost atd. Nyní je čas, aby měla Gaga čas na rehabilitaci."

Lady Gaga tlačila na pilu a zaplatila za to. Troy ji ale chápe a prý nechce nic měnit:

"Největší zábavou pro mě sledování umělců, když úplně poprvé poznává nové věci. A pokud se posouváte, nikdy nevypadnete z těch nejlepších, protože vždycky zkoušíte něco nového."

Mluvilo se i o vlastní sociální síti Lady Gaga, LittleMonsters.com, kterou loni spustila ve spolupráci s The Backplane. Troy potvrdil, že doposud je na síti přihlášeno přes 1,3 milionu uživatelů. Gaga prý může mít 55 milionů Facebook Likes a 34 milionů Twitter followers, ale to jsou často jen pasivní fanoušci. Carter tvrdí, že v budoucnu může mít až více než dva miliony "sklaních" fanoušků.

"Docela hodně fanoušků, až doteď, vůbec netušila, kdo jsou vlastně lidé z jejich fanouškovské základny - neznali jméno fanoušků, věk, kde žijí, co se jim líbí, kdo jsou jejich přátelé, na které koncerty chodí, jakou hudbu poslouchají, které písně přepínají, kde je přepínají, neměli reálná data. A tato data vám můžou pomoci při rozhodování hudby, kterou máte vydat, kam máte s tour vyjet, kolik bude stát lístek. Tohle nebude přes Twitter. Nebude to ani přes Facebook. Zveřejníte to na vlastních stránkách, které jste založili, přes vaši komunitu, kterou jste si sestavili."

Ředitel společnosti Atom Factory, Banch Abegaze, o Troyovi řekl: "On je člověk, který hledá všechny důvody pro to, aby řekl ano nápadu. To je asi to, co si na něm Lady Gaga nejvíce cení. Je to člověk, který je neustále kreativní, přichází s úžasnými nápady, mít manažera, který vám řekne, "najdu všechny důvody, proč to můžeme udělat," je pro ni pravděpodobně úžasným zážitkem."

Billboard: Top 6 Hit Collaborations

25. února 2013 v 18:28 | john |  news
Hudební magazín Billboard vybral Top 6 nejlepších hudebních spoluprácí všech dob. Na 1.místě se umístil duet "Beautiful Liar", který nazpívala Beyoncé společně se Shakirou. Na 5.pozici se objevil hit Lady Gaga a Beyoncé z roku 2009, "Telephone".

1. Beautiful Liar - Shakira Feat. Beyonce
2. S&M - Rihanna Feat. Britney Spears
3. Scream - Michael Jackson Feat. Jannet Jackson
4. Moves Like Jagger - Maroon 5 Feat. Christina Aguilera
5. Telephone - Lady Gaga Feat. Beyonce
6. Me against the music - Madonna Feat. Britney Spears

Lady Gaga Calmed By Alex Rodriguez Moments Before Hip Surgery

25. února 2013 v 14:10 | john |  news
Deník The New York Post tvrdí, že Lady Gaga se minulý týden dočkala návštěvy od baseballové hvězdy, Alexe Rodrigueze, který hraje za tým New York Yankees, kterému Gaga fandí. Alex zpěvačku navštívil těsně předtím, než podstoupila operaci svého poraněného kyčelního kloubu.

Gaga byla před operací nervózní a uklidnit ji přišel právě Alex, který byl v nemocnici ve stejnou dobu jako Gaga. Lady Gaga byla do nemocnice New York's Hospital přijata minulý týden, kde podstoupila operaci kyčelního kloubu poté, co delší dobu trpěla zánětem kloubů, byla jí diagnostikována synovitida, ale nakonec se zjistilo, že Gaga má poranění (trhlinu) v pravém kyčelním kloubu, což ji donutilo zrušit zbývající část turné The Born This Way Ball, protože trpěla velkými bolestmi a po posledním koncertu už nemohla ani chodit.

Lady Gaga měla před samotným zákrokem strach, ale díky Alexovi se poté cítila lépe. Alex Rodriguez byl v nemocnici kvůli prohlídce u svého lékaře, protože v lednu také prodělal operaci, pro změnu levé kyčle. Alex nehraje už přes 3 měsíce a stále prý ještě jeden až další tři hrát nebude, protože se musí plně uzdravit.

New York Post tvrdí, že Alex byl skutečně užitečný, protože Lady Gaga, která se operace velmi obávala, opravdu uklidnil.

"Alex byl v ordinaci Dr. Kellyho kvůli další léčbě, zatímco Gaga se připravovala na operaci. Je přirozené, že každý je před takovým typem operace nervózní, a to zejména, když jde o umělce nebo sportovce, kteří jsou pod obrovským tlakem, aby se rychle zotavili a vrátili se zpět ke špičkovým výkonům...Gaga byla nervózní, ale Alex s ní chvíli mluvil a podařilo se mu ji uklidnit."

Operace Lady Gaga se nakonec povedla a Gaga opět nezapomněla poděkovat svým fanouškům za veškerou podporu, kterou jí po celou dobu projevovali.

Lady Gaga: Matthew Rolston Photoshoot 2009 (New HQ Outtakes)

25. února 2013 v 13:14 | john |  2009
Objevily se další HQ outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který byl v roce 2009 pořízen fotografem Matthew Rolston.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga will bring back The Born This Way Ball in late Spring/Summer 2013?!

24. února 2013 v 20:04 | john |  news
Podle posledních drbů se Lady Gaga skutečně chystá dokončit své nedávno zrušené turné The Born This Way Ball. Podle informací se Lady Gaga prostě nehodlá smířit s tím, jak vše dopadlo a nechce to jen tak nechat plavat. Informaci o náhradě koncertů z US části turné BTW Ball měl potvrdit i management Lady Gaga. Dle managementu by se Gaga na turné mohla vrátit někdy v průběhu jara nebo léta 2013.

Další drby tvrdí, že během nově naplánovaných termínů by se mohl konečně natočit i záznam turné na DVD, který se původně měl točit už koncem tohoto měsíce. Setlist nových termínů úplně poslední části turné by měl obsahovat i 1 nebo 2 nové skladby z alba ARTPOP.

Manažer Lady Gaga, Troy Carter, se prý nechal slyšet, že turné by Gaga mohla dokončit v létě a albu ARTPOP by mohlo vyjít ve třetím čtvrtletí letošního roku, což by skutečně znamenalo září-prosinec 2013.

Důvodem, proč byl zbytek turné ihned zrušen a ne jen přesunut, bylo prý to, že nikdo nemohl dopředu vědět, jak vše s operací Lady Gaga dopadne a hlavně kdy a jak rychle se zotaví. Podle drbů by se nové termíny US části turné mohli uskutečnit v období pozdního jara/léta 2013. Pokud by se Gaga zotavila rychle, tak by oznámení a následné náhradní termíny učinila jen pár týdnů dopředu. Tyto informace však nebyli nikým potvrzeny, takže je berte s rezervou. Zda bude Gaga pokračovat záleží jen a jen na tom, jak se bude vyvíjet její zdravotní stav po nedávné operaci kyčelního kloubu.

Tommy Hilfiger Wants to Style Lady Gaga

24. února 2013 v 19:44 | john |  news
Slavný módní návrhář Tommy Hilfiger se nedávno nechal slyšet, že kdyby se mu naskytla možnost oblékat Lady Gaga, tak by po ní ihned skočil.

"Rád bych viděl Lady Gaga ve svých šatech, někdy bych ji opravdu rád oblékal," nechal se slyšet Tommy. Také jeho manželka s ním souhlasí: "Rozhodně bych ji ráda viděla v nějakých topsiders."

I když styl Tommyho je spíše hodně barevný a formální, narozdíl od "edgy" stylu Lady Gaga, tak i přesto by Tommy rád Gaga představil v barevném, svěžím a odlišném stylu: "Líbilo by se mi cokoliv, co by bylo barevné a jasné, ale v nové podobě a tkaninách, nic formálního, jak jste mohli vidět v minulosti. Rád bych aby to bylo nové a svěží."