Leden 2013

DJ White Shadow tweets about Lady Gaga

31. ledna 2013 v 20:12 | john |  news
Producent DJ White Shadow psal na svém Twitteru o nových skladbách Lady Gaga. DJWS píše, že zrovna sleduje, jak Gaga tvoří nějakou novou hudbu.

"Je to pro mě trýznivé sledovat svoji malou sestřičku, jak pro své Little Monsters tvoří brilantní hudbu a nemůže ji zatím s nimi sdílet."

VIDEO: Lady Gaga backstage at London Fashion Week (2012)

31. ledna 2013 v 19:57 | john |  videos
Objevilo se video ze zákulisí loňského London Fashion Week, na kterém se objevila i Lady Gaga v růžové burce.

BTW Ball Tour: Lady Gaga Live in Dallas, Texas 29/1/2013 (PHOTOS)

31. ledna 2013 v 17:33 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga vystoupila 29.ledna se svým turné The Born This Way Ball v Dallasu v Texasu. Tady jsou fotky ze show:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga´s ARTPOP for Autumn release?

31. ledna 2013 v 15:47 | john |  news
Dnes se na internetu objevila informace, že nocé album Lady Gaga, ARTPOP, prý nevýjde dřív, než v září letošního roku. S touto informací přišel americký web Billboard. Stránka CapitalFM také oznámila, že prý Gaga potvrdila, že album výjde až na podzim. Capital FM napsali:

"Lady Gaga svým fanouškům řekla, ať si naplánují party až oznámí datum vydání své nahrávky. Lady Gaga potvrdila vydání nového alba ARTPOP na letošní podzim. Zpěvačka však předtím tvrdila, že album vydá letos na jaře, ale fanoušky včera na svém Twitteru informovala o svých nových plánech, když napsala: "Oh. And when I tell you the album release date, I suggest you plan a party with your friends. Maybe I will too :)"

Několik zdrojů také webu Billboard sdělilo, že album nebude připraveno dříve, než do konce září."

Magazín Billboard zase zveřejnil tyto informace:

"Artpop je více než jen třetí album Lady Gaga. Je to také velmi očekávaná aplikace s bezplatným, interaktivním obsahem doplněna doprovodným dokumentem o procesu nahrávání od Terry Richardsona. Zatím neexistuje mnoho potvrzených informací o projektu, jen nějaké drby. Skladby by měly obsahovat potvrzené pokračování duetu s Beyoncé, "Telephone", možný název je "Ratchet" (možná jde to bude první singl z nového alba Beyoncé, které výjde v dubnu). Datum vydání alba zatím také nebylo potvrzeno, ale několik zdrojů Billboardu sdělilo, že nemusí přijít dříve, než koncem září. Gaga v nahrávacím studiu strávila hodně času s producentem ZEDD a nahrála pro album více než 50 songů."

Tyto informace ale samozřejmě nejsou potvrzené a nechápu, jak třeba CapitalFM přišli na to, že Gaga ve svém tweetu "potvrdila" vydání alba na podzim...Navíc Gaga se několikrát nechala slyšet, že album příjde dřív, než očekáváme. Možná, že album výjde na jaře a aplikace bude venku třeba až na podzim, protože má být skutečně velmi kvalitní a Gaga na její tvorbě spolupracuje i třeba s NASA.

Radím vám ničemu a nikomu nevěřit, až sama Gaga napíše kdy album a singl výjdou, tak to bude oficiální. Navíc bych chtěl skutečně vidět ty jejich zdroje, když je ani neuvedli. Lady Gaga zrovna tento týden přehrála album zpěváku Greysonu Chance a pár fanouškům už také prý několikrát něco pustila, takže se vše už asi blíží. Něčeho se prý dočkáme už ke konci turné BTW Ball, který nastane v polovině března.

Lady Gaga: Tom Munro Photoshoot 2009

30. ledna 2013 v 21:56 | john |  2009
Objevila se doposud nezveřejněná fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Tom Munro pro magazín ELLE. Bohužel fotka je šíleně otagovaná.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: Matthew Rolston Photoshoot 2009 (New Outtake #9)

30. ledna 2013 v 20:47 | john |  2009
Byla zveřejněna další outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Matthew Rolston.

BTW Ball Tour: Lady Gaga Live in Dallas, Texas 29/1/2013 (VIDEOS)

30. ledna 2013 v 20:00 | john |  videos
Lady Gaga včera vystoupila se svým turné The Born This Way Ball v Dallasu. Tady je pár videí z večera:
Marry The Night

Lady Gaga backstage at Born This Way Ball Tour 2013 (US Leg) (PHOTOS #4)

30. ledna 2013 v 18:06 | john |  The Born This Way Ball
Přidávám pár fotografií ze zákulisí turné The Born This Way Ball, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky. Fotky byly pořízeny včera v Dallasu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Tweets! (30/1/2013)

30. ledna 2013 v 15:06 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru nové zprávy. V té poslední dokonce píše o datu vydání alba ARTPOP. Gaga píše, že bysme měli uspořádat party s přáteli, až datum oznámí a že to ona udělá možná taky - že by oznámila, nebo dokonce vydala album/singl na své narozeniny? (28/3/)

"Oh. A když vám řeknu datum vydání alba, tak vám doporučuju, abyste naplánovali party s přáteli. Možná to taky udělám :)"

"Dont worry. Nerdface Killah is studio stuntin. Man I love making records. pic.twitter.com/uEfP9cpQ"

"RT @Slim_chevy: kde je k sakru @ladygaga můj život je nudný bez bláznivé osoby, která natáčí psychotická videa."
Gaga: To je ta nejmilejší věc, kterou jste mi kdy řekli.

Lady Gaga played ARTPOP for Greyson Chance!

30. ledna 2013 v 15:01 | john |  The Born This Way Ball
Vydání nového singlu a alba Lady Gaga se už konečně blíží, dnes to víme již oficiálně! Gaga na svém Twitteru fanouškům sdělila, že jim doporučuje, aby uspořádali party, až ona ohlásí datum vydání. Je to poprvé co takto promluvila o datu vydání alba ARTPOP. Navíc na zatím posledním koncertu v USA, který se konal v Dallasu, se setkala se zpěvákem Graysonem Chance a nové album ARTPOP už mu prý přehrála! Tady je jejich společná fotka:
"Nádherná show. Oh a slyšel jsem ARTPOP. To bylo také nádherné. Děkuji ti, Gaga, za všechnu tvoji lásku a soucit."

Lady Gaga with Ronnie Wood from The Rolling Stones (PHOTO)

30. ledna 2013 v 14:55 | john |  Performances/Events
Objevila se fotka ze zákulisí loňského koncertu kapely The Rolling Stones, na které je zachycena Lady Gaga se členem této kapely, Ronnie Woodem.

Donatella Versace talks about Lady Gaga

29. ledna 2013 v 21:08 | john |  news
Módní designérka, Donatella Versace, se v novém rozhovoru pro australský Daily Telegraph nechala slyšet, že Lady Gaga je jako její dcera. Donatella a Gaga jsou už delší dobu velmi dobré přítelkyně.

"Lady Gaga je jako moje ztracená dcera. Našla jsem mnoho věcí, které jsem kdysi nosívala, nyní je nosí ona. Je to duch módy, něco jako dědictví. Lady Gaga má přesně toho ducha, který charakterizuje dům Versace. Jsem na ni velice pyšná."

Lady Gaga on LittleMonsters.com (NEW PHOTO)

29. ledna 2013 v 20:37 | john |  Photoshoot 2013
Lady Gaga zveřejnila na svém účtu na Instagramu/LittleMonsters.com novou fotografii. K fotce Gaga přidala vzkaz, ve kterém prozrazuje, že dnes byla v nahrávacím studiu, kde stále pracuje na albu ARTPOP.
"NerdFace Killah studio stuntin"

"Dont worry. Nerdface Killah is studio stuntin. Man I love making records."

The Who Praise 'Iconic' Lady Gaga!

29. ledna 2013 v 17:29 | john |  news
Kytarista britské legendární kapely The Who, Pete Townshend, mluvil v rozhovoru pro deník The Sun o Lady Gaga. Pete je velkým příznivcem Lady Gaga a obzvlášť její výstřednosti. Pete zpěvačku chválí za to, že se stala ikonickým popovým aktem. Tady je to, co kytarista deníku sdělil:

"Co Lady Gaga udělala je, že vytvořila kultovní postavu, která je taková, že se můžeme dostat do jejího nitra. Ona je příběh a je fascinující ho sledovat - je jako vesmírný jev."

Jinak objevila se zase další věc, která se týká nového singlu a alba Lady Gaga, ARTPOP. Sama Gaga na svůj Twitter napsala, že ji máme teď pozorně sledovat, protože už delší dobu žije tvůrčím procesem ARTPOP. Její poslední tweety obsahovaly čísla - například "#4showsin4day" - což by mohlo být 4.4.2013 navíc v další zprávě bylo "#ARTPOP 6 shows in 7 days - mohlo by to být 67 dnů (možná i 6/7 nebo spíše 7/6). Za 67 dnů od jejího tweetu by bylo právě 4.4.2013...možná Gaga skutečně něco naznačuje a nebo jsme jen paranoidní :)

Lady Gaga To Perform at V Festival 2013?!

29. ledna 2013 v 15:17 | john |  news
Minulý týden se objevila informace, že je dost možné, že Lady Gaga letos vystoupí na slavném hudebním festivalu Glastonbury Festival, který se koná koncem června. Dnes se zase objevila zpráva, že Lady Gaga by mohla vystoupit na dalším hudebním festivalu, a to na V Festival, který začíná 18.srpna. Pokud by Gaga skutečně na těchto festivalech vystoupila, tak samozřejmě už s novými skladbami z chystaného alba ARTPOP. Účast Lady Gaga na festivalech nebyla však doposud potvrzena. Naposledy Gaga na těchto akcích vystoupila v roce 2009, kdy propagovala své první album "The Fame".

Lady Gaga: NEW Tweet! (28/1/2013)

28. ledna 2013 v 19:25 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru novou zprávu, ve které oznamuje, že na její sociální síti LittleMonsters.com bude už 1 milion přihlášených uživatelů!

"Asi tak za 2 týdny bude mít littlemonsters.com 1 milion uživatelů! Náš malý nápad roste každým dnem. Backplane válí"

Lady Gaga backstage at Born This Way Ball Tour 2013 in Las Vegas (PHOTOS)

28. ledna 2013 v 19:13 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga se svými fanoušky v zákulisí Born This Way Ballu v Las Vegas.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BTW Ball Tour: Lady Gaga Live in Las Vegas, Nevada (Day 2) 26/1/2013 (PHOTOS)

28. ledna 2013 v 17:06 | john |  The Born This Way Ball
Přidávám fotografie ze druhého koncertu Lady Gaga v Las Vegas, který odehrála 26.ledna v rámdi Born This Way Ball Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: Mario Testino (VOGUE) Photoshoot 2011 (New Outtake)

28. ledna 2013 v 14:08 | john |  2011
Objevila se nově zveřejněná outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2011 pořídil Mario Testino pro magazín VOGUE. Fotka je bohužel otagovaná.

Lady Gaga: Pray For Santa Maria

28. ledna 2013 v 8:46 | john |  news
26.ledna došlo v Brazílii k velké tragédii. V nočním klubu v Santa Marii, Rio Grande do Sul vznikl požár, který byl způsobený pyrotechnikou, kterou použila kapela, která v klubu hrála. Požár se rychle rozšířil a asi 245 mladých lidí se udusilo kouřem. Mezi obětmi byl i jeden velký fanoušek Lady Gaga, Luiz Felipe. Celý svět je nyní v šoku. tato zpráva se dostala i k Lady Gaga, která se k této tragédii vyjádřila na svém Twitteru:
"Moje srdce je s tebou, Brazílie. Posílám své motlitby rodinám a přátelům, kteří při požáru v Brazílii ztratili své milované. Dnes na vás myslím v této tragédie. #prayforSantaMaria pic.twitter.com/q95tOxND"

re-tweeted: @mylifeisyougaga
A Little Monster died in a tragedy here in Brazil! His name is Luiz Felipe! Mother Monster Pray for him! @ladygaga #PrayForSantaMaria +181