Prosinec 2012

Lady Gaga: Mariano Vivanco Photoshoot 2011 (Outtake #5)

31. prosince 2012 v 21:17 | john |  2011
Byla zveřejněna další outtake fotografie Lady Gaga z photoshootu, který v roce 2011 nafotil Mariano Vivanco. Chystá se však další únik fotek a nejen z photoshootu od M. Vivanca :)

Lady Gaga: Top 10 Videos Of 2012

31. prosince 2012 v 20:37 | john |  Specials
Máme tu konec roku, a tak jsem pro Vás připravil další speciální článek s Lady Gaga. Po nejlepších outfitech a momentech tu pro Vás mám nejlepší videa s Lady Gaga, které se za rok 2012 objevily. Snad se Vám budou líbit a budete se bavit :)

Lady Gaga´s Top 12 Moments Of 2012!

31. prosince 2012 v 12:22 | john |  Specials
Lady Gaga sice letos nic nevydala zato však zůstala jednou z nejúspěšnějších osobností planety. Začátkem roku 2012 ještě stihla posbírat nějaká ta ocenění za své loňské album Born This Way, ale vystoupení či obálek časopisů jsme se letos nedočkali. Koncem února Lady Gaga oficiálně zahájila práci své nadace Born This Way Foundation, kterou vede společně se svojí maminkou Cynthií. V dubnu se Lady Gaga vydala na své celosvětové turné The Born This Way Ball, které pojede až do jara 2013. Turné zaznamenalo obrovský úspěch a zpěvačka se během jednoho roku stačila podívat do Asie, Austrálie, Evropy i do Afriky. Závěrem léta nám Gaga naservírovala další "hit" - první parfém FAME, který sklidil nevídaný úspěch. Koncem roku se Lady Gaga stále věnovala turné a také charitě. Od prosince totiž spolupracuje s organizací UNICEF. Lady Gaga opět ukázala, že jí nezáleží jen na ní samotné, ale že nejdůležitější jsou pro ni její fanoušci, a tak celý rok jela své turné a mezitím stihla i pomáhat potřebným, což je cennější než jakékoliv album či #1 hit. Ať už patříte mezi fanoušky Lady Gaga nebo ne, tak musíte uznat, že Lady Gaga je člověk s velkým srdcem a je několik důvodů proč si jí vážit!

Photo by Lady Gaga on Twitter: This is a computer rendering of the BornBraveBus

31. prosince 2012 v 10:17 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter počítačovou vizualizaci tzv. "Born Brave Busu", který bude na každém koncertu Lady Gaga v USA a bude přístupný mladým lidem, aby zde mohli řešit své problémy a popovídat si o nich jak s Gaga, tak s odborníky. Více o Born Brave Bus ZDE

"tohle je počítačová vizualizace pro celý BornBrave experience. Jediná věc, která ještě chybí, jste vy! pic.twitter.com/kXgtMXQ3"

"AHhh! The #bornbravebus vypadá úžasně! Podívejte se :) pic.twitter.com/8UBCW6f7"
imagebam.com imagebam.com

Nicki Minaj comments on Lady Gaga comparisons!

30. prosince 2012 v 19:36 | john |  news
Rapperka Nicki Minaj poskytla webu GulfNews.com exkluzivní rozhovor, ve kterém zmínila i Lady Gaga, ke které bývá přirovnávána. O Nicki Minaj se psalo, že jí vadí, když ji lidé s Gaga srovnávají a také se hodně zmiňovalo, že vede spor s Mariah Carey. Jak to tedy je?

"Myslím, že je to v pohodě, já opravdu nemám problém s tím, že mě přirovnávají k Lady Gaga. A co se týká Mariah Carey, tak obě jsme dospělé ženy a měly jsme nějaké neshody, ale nic velkého. Myslím, že svět to dělá větší, než to ve skutečnosti je."

The Best Lady Gaga Outfits Of 2012

30. prosince 2012 v 17:56 | john |  Specials
Lady Gaga nám letos opět ukázala, že její šatník je zřejmě bezedný. Během roku 2012 Lady Gaga opět vystřídala více než 100 různých kostýmů a většinou jí všechny moc slušely a nebo byly přinejmenším zajímavé a hlavně provokativní. Letos u Lady Gaga vedly klobouky a kožešiny, se kterými provokovala už od poloviny léta. Vybrat ty nejlepší bylo letos opět těžké, ale v celém článku najdete Top 40 nejlepších a nejzajímavějších outfitů, které nám Gaga za uplynulý rok 2012 předvedla. Který je Váš favorit? :)

MuchMusic: The 10 Most Anticipated Albums of 2013

30. prosince 2012 v 13:53 | john |  news
Na webu hudební televize MuchMusic se objevil seznam Top 10 nejočekávanějších alba roku 2013. Na druhém místě se v tomto žebříčku objevila Lady Gaga, která už na jaře 2013 vydá své třetí studiové album, ARTPOP. Jako vůbec nejočekávanější album zvolil web album, které má vydat zpěvačka Beyoncé.

10. Selena Gomez & The Scene
9. Ciara
8. Avril Lavigne
7. Mariah Carey
6. Tegan and Sara
5. Miley Cyrus
4. The Wanted
3. Justin Bieber
2. Lady Gaga, ARTPOP
1. Beyoncé

Lady Gaga in London, 2008 (Rare vintage footage)

30. prosince 2012 v 7:28 | john |  videos
Raritní videa s Lady Gaga, které byly pořízeny v Londýně v roce 2008.
VIDEO 1/ VIDEO2

Lady Gaga on Instagram (NEW PHOTO)

30. prosince 2012 v 0:04 | john |  R: 2012
Lady Gaga zveřejnila prostřednictvím svého účtu na síti Instagram svoji novou fotografii.
"Selfie miss u born this way ball. Miss the spotlight in my eyes, and all your gorgeous smiles"

Lady Gaga Visits The Recording Studio in Chicago (PHOTO)

29. prosince 2012 v 23:36 | john |  Candids
Začátkem ledna 2013 se Lady Gaga vrátí ke svému turné The Born This Way Ball, ještě ji čeká poslední část tohoto úspěšného turné, která se uskuteční v USA. Nicméně Gaga stále pracuje na svém albu ARTPOP a podle posledních informací se jeho přípravy chýlí ke konci. Jeden z programátorů, se kterými Gaga v naharávacím studiu pracuje, se na Twitteru nechal slyšet, že album ARTPOP bude dokončeno někdy v období od ledna do března, tedy v době trvání poslední části turné. Nového singlu se tedy zřejmě dočkáme už velmi brzy. Lady Gaga byla tento týden spatřena, jak přijíždí do nahrávacího studia v Chicagu, kde zřejmě dokončuje své skladby pro nové album. Tady je fotografie:

Beyoncé goes "RATCHET"

29. prosince 2012 v 21:17 | john |  news
Lady Gaga napsala a nahrála pro své album ARTPOP song, který má název "Ratchet". Původně byl "Ratchet" featuringem Gaga s rapperkou Azealií Banks, ale nakonec prý v songu Azealia nebude a navíc se song na albu možná ani neobjeví. Důvod není úplně tak jasný, ale Gaga prý vadilo, že název songu byl venku ještě daleko před vydáním alba.

Dnes se však o "Ratchet" začalo znovu mluvit, a to díky zpěvačce Beyoncé, která je s Gaga velká kamarádka a v roce 2009 spolu natočily hned dva songy - "Video Phone" a úspěšnější "Telephone". Beyoncé dnes na svém účtu na Instagramu zanechala fotografii, na které jsou náušnice s nápisem "Ratchet" - zda je to jen náhoda, nebo záměr ví snad jen sama "Honey B". Od loňského roku se objevují drby o tom, že Beyoncé by se měla objevit i na albu ARTPOP, ale zatím není nic potvrzené a Gaga se navíc nechala slyšet, že o duety a různé featuringy moc nestojí, alespoň ne na albu ARTPOP.
A co Vy? Přivítali byste další song Lady Gaga a Beyoncé? Myslím, že oba předchozí songy se jim moc povedly.

2012 Top Worldwide Tours: #5 The Born This Way Ball

29. prosince 2012 v 14:51 | john |  The Born This Way Ball
Společnost Pollstar, která shromažďuje informace o hudebních turné, které mají přímo od agentů, manažerů nebo promotéru, vyhlásila výsledky Top 50 Nejlepších celosvětových turné roku 2012. Nejvýdělečnější turné měla Madonna. Její MDNA Tour jí vydělalo 296 milionů dolarů.

Turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, skončilo na slušném 5.místě. Celkový výdělek za 80 show činí 161,4 milionů dolarů. Průměrná cena lístků byla 102.09 amerických dolarů, průměrná návštěvnost koncertů byla 31 628 diváků a celková 1 581 423 diváků. Za jednu show si Gaga průměrně vydělala 3 228 912 dolarů. Turné však stále pokračuje, a to až do března 2013, kdy Gaga pojede US část svého turné.

Celý seznam nejvýdělečnějších turné roku 2012 najdete ZDE

"Marry The Night" is #14 on the MuchMusic 2012 countdown

29. prosince 2012 v 12:03 | john |  news
Kanadská hudební televize Much Music, která každoročně pořádá i vlastní hudební ceny MuchMusic Video Awards, vyhlásila výsledky žebříčku Top 200 nejlepších klipů, které se za uplynulý rok 2012 nejvíce hrály. Na skvělém 14.místě se umístil videoklip Lady Gaga, "Marry The Night", který Gaga sama, v roce 2011, režírovala.

Celý seznam Top 200 nej videí dle MuchMusic najdete ZDE

Lady Gaga, Britney & Rihanna: Burqa Montage

29. prosince 2012 v 11:36 | john |  Unsorted
Jeden uživatel sociální sítě Instagram zveřejnil na svém účtu fotomontáž, na které jsou vyobrazeny zpěvačky Lady Gaga, Britney Spears a Rihanna a všechny mají burku. Tuto vtipnou montáž dokonce okomentovala zpěvačka Rihanna, která Instagram v poslední době používá skutečně velmi často.
"Sakra, proč Lady Gaga vypadá důvěryhodněji?"

Media talks about Lady Gaga´s Documentary

28. prosince 2012 v 21:57 | john |  news
Lady Gaga tento týden exkluzivně oznámila, že fotograf Terry Richardson o ní a jejích projektech natáčí speciální filmový dokument. Film má ukázat život Lady Gaga, zákulisí nahrávání alba ARTPOP a v neposlední řadě představí její megaúspěšné turné Born This Way Ball. Gaga rovněž fanouškům napsala, že film půjde i do kin. Hollywood.com však napsal, že film není určen pro kina...

Ihned po zveřejnění této informace se několik webů rozepsalo o připravovaném filmu Lady Gaga. Jaké jsou jejich očekávání? Například hudební televize Vh1 napsala:

"Je svět připraven na dokument Gaga režírovaný Terry Richardsonem? Mother monster v současné době pracuje na svém albu ARTPOP, o kterém řekla, že už na něj napsala téměř 50 písní. Se svým posledním projektem udržuje veřejnost v napětí, takže to možná znamená, že si vše schovává pro dokumentární film. Lady Gaga je známá tím, že je vůči svým fanouškům velmi otevřená, a to v domácích videích i na jejím webu. Očekáváme, že film bude jako zpěvačka sama, divoký a přesvědčivý. Pokud zaznamenává nahrávání alba pojmenované ARTPOP, tak to nemůže nebýt mimořádné."

BlackBook: Gaga není v Richardsonově práci žádným nováčkem. V roce 2010, tento kontroverzní módní fotograf, následoval pop star po dobu 10 měsíců a také spolu pracovali na dalších projektech, moje nejoblíbenější je však video, ve kterém se Gaga vyzývavě kroutí a rapuje o tom, jak moc bohatá je. Doufejme ve více takových záběrů.

Refinery29: Měli bychom čekat nečekané. Zatím se neví datum vydání filmu, ale už teď přemýšlíme, zda bude film naprosto úžasný a nebo příliš požitkářský.

Hollywood.com: Ambiciózní a tajný projekt navazuje na filmy zpěvaččiných současníků: Justina Biebera a Katy Perry, kteří oba vydali úspěšné 3D koncertní filmy. Gaga natáčí dokument o jejím životě a kariéře. Film o Lady Gaga není určen pro vydání do kin. Pokud však film opravdu odhaluje portrét určený fanouškům, tak online distribuce je možná volba.

Lady Gaga tweets about ARTPOP!

28. prosince 2012 v 20:57 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru zprávu, ve které odkazuje na své připravované album ARTPOP, které vydá už v první polovině roku 2013. Zpráva je pravděpodobně kouskem z textu z nějakého nového songu.

"I try to sell myself but I am really laughing, because I just love the music not the bling - ARTPOP 2013"

(Snažím se prodat sebe samu, ale skutečně se směju, protože prostě miluju hudbu, ne bling (klenoty, šperky))

"Pro ty, kteří přemýšlí o "poradenství" v BTWBall BornBrave pre-show, bude to zábavná zkušenost pro monsters, aby se sjednotili"

"V #BornBraveBus máte přístup k profesionální, soukromé nebo skupinové konverzaci o mentálním zdraví, depresích, šikaně, škole & kamarádech"

"V #BornBraveBus bude také jídlo a hry, @djws a @ladystarlightny budou DJi a moderátorem bude @BREEDLOVENYC aby to byl zábavný zážitek"

"#BornBraveBus je místem, kde jsou mentální zdraví + deprese brány vážně, bez předsudků, tato BEZPLATNÁ, opravdová pomoc je pro všechny #BraverWorld"

"Mám pocit, že děti nehledají pomoc, protože se stydí, takže máma + já chceme prolomit stigmata okolo "pomoci" a dělat to zábavnou formou."

"Odpočítávám dny, kdy Ball zase začne. POUZE 3 MĚSÍCE DO KONCE TOUR, co budu dělat!!!!?? Miluju to, když vás každou noc vidím!"

Více o autobuse Born Brave Bus se dozvíte ZDE

Lady Gaga: Behind The Scenes of her Videos

28. prosince 2012 v 9:55 | john |  Music Videos
Objevily se fotografie ze zákulisí natáčení videoklipů Lady Gaga. první forka byla pořízena během natáčení kipu "Alejandro" z roku 2010 a druhá fotka při tvoření kostýmu pro klip "Poker Face" v roce 2008.
imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Tweets! (27/12/2012)

27. prosince 2012 v 21:12 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru zprávu, ve které odkazuje na jeden web, kde jsou zveřejněny fotky postaviček z LEGA, které vytvořili zřejmě její fanoušci.

"Lady Gagas Made Of Lego: http://ow.ly/gmXPH tohle je úžasné Děkuju @thatericalper"

Re-Tweet:
@KilledTheBlonde: @ladygaga I'm doing my Gaga wall now ;) it has to be perfecttttt

Sarah Princess High: My completely irrelevant but super kickass @ladygaga Christmas cookies!!! pic.twitter.com/fB8LsCPE

+ Na Twitteru se o Lady Gaga zmínila i Miley Cyrus:

"Proč se mi stále vrací ten sen o mě a Lady Gaga, ve kterém se naše nohy navzájem třou? JE TO TAK DIVNÉ."

Lady Gaga: NEW Fame Commercial

27. prosince 2012 v 20:39 | john |  videos
Na internetu se dnes objevilo video, které má být dalším, novým propagačním videem k parfému Lady Gaga, FAME, který byl uveden na trh letos v září.

Lady Gaga: Vintage Photos (2006/07)

27. prosince 2012 v 15:36 | john |  Vintage
Objevila se další vintage fotografie z mládí Lady Gaga/Stefani Germanotta. Fotka byla pořízena někdy v letech 2006/2007.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com