Listopad 2012

Lady Gaga at South African Safari (PHOTOS)

30. listopadu 2012 v 21:24 | john |  Appearances
Lady Gaga se se svými přáteli vydala na safari v Jižní Africe. Tady jsou fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

E! Celeb Of The Year 2012

30. listopadu 2012 v 18:31 | john |  news
Britský web E! zveřejnil na svých stránkách anketu Celeb Of The Year 2012. Hlasovat lze ve speciálních duelech z nichž vzejde vítěz a ten se dostane do užšího výběru. V jednom duelu se ocitla i Lady Gaga, a to s Christinou Aguilerou. Podpořte Lady Gaga pomocí následujícího odkazu:


Lady Gaga Live in Asunción, Paraguay 26/11/2012 (PHOTOS)

30. listopadu 2012 v 16:28 | john |  The Born This Way Ball
Přidávám fotografie z koncertu Lady Gaga, který se konal 26.listopadu v Asunción v Paraguay.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Born This Way Ball: Illustrations

30. listopadu 2012 v 15:02 | john |  The Born This Way Ball
Webová skupina Stufish se specializuje na studium hudebních turné, divadelních scén, nebo různých architektonických modelů. Nově na svém webu zveřejnili speciální 3D pohled na kulisy turné Lady Gaga, The Born This Way Ball. Na webu si můžete prohlédnout různé náčrtky scény turné Gaga, ilustrace a právě 3D scénu. Mezi 3D konceptem najdete i doposud nepublikované fotky ze zkoušek.


"Bad Romance" among the most viewed music videos

30. listopadu 2012 v 14:35 | john |  news
Hudební magazín Rolling Stone Brazil vytvořil seznam nejsledovanějších videí všech dob na internetu. Od doby, kdy se Youtube stal nejrozsáhlejším kanálem internetových videí, se na této síti zrodilo několik fenoménů a slávu zde našlo nespočet videí, včetně těch hudebních. Na 7.místě v žebříčku nejsledovanějších videí se umístil videoklip Lady Gaga k hitu "Bad Romance", který byl zveřejněn v roce 2009. Tento klip byl jednu dobu tím nejsledovanějším videem v historii Youtube, doposud stihl nasbírat téměř 500 milionů zhlédnutí. Klip "Bad Romance" však už bohužel stihlo předstihnout několik dalších videí.

"7 - Lady Gaga - "Bad Romance": fenomén Lady Gaga v tomto seznamu nemůže chybět. Koneckonců, je jedna z nejpopulárnějších osobností této sítě spolu s videem "Bad Romance" z roku 2009.

Sledovanost: 498 milionů zhlédnutí"


Lady Gaga donates money to Africa

29. listopadu 2012 v 21:31 | john |  news
Webová stránka iol.co.az oznámila, že 40% z celkových zisků z prodeje vstupenek na 2 koncerty Lady Gaga v Jižní Africe půjdou na charitu. Peníze přesněji poputují organizaci, která bojuje proti hladu v Africe. Podle informací se Gaga sama nabídla, že 29-40% peněz z prodeje vstupenek na její dvě show, věnuje různým africkým institucím a navíc sama za sebe těmto institucím, které například bojují proti hladu a chudobě, darovala 500 000 dolarů. Ředitel nadace, které peníze poputují, řekl:

"Změna světa se pro Lady Gaga zdá být velmi důležitou misí, její skladby a poselství jsou velmi důležité. Těmito skutky nás učí laskavosti a pokoře. Nesmírně moc jí děkujeme."

Lady Gaga is the 13th highest paid musician of 2012

29. listopadu 2012 v 19:21 | john |  news
Magazín Forbes zveřejnil seznam nejlépe placených hudebníků roku 2012. Výsledky jsou založeny na celkových příjmech od května 2011 do května 2012 a zahrnují prodej hudby, turné, různých výrobků (např. parfémy) a dalších položek. Souhrn byl také sestaven na základě výsledků z Pollstar, RIAA a byly potvrzeny například manažery umelců, promotéry turné, právníky či samotnými umělci.

Lady Gaga skončila v tomto seznamu na slušném 13.místě. Dle magazínu si za rok přišla na 52 milionů dolarů. Gaga si na 52 milionů dolarů přišla hlavně díky prodejům své hudby, protože její turné začalo až koncem dubna a parfém vyšel až v září, takže zisk z tour a prodeje parfému není v celkové částce zahrnut. Vůbec nejvíce si vydělal Dr. Dre, který celému žebříčku vládne s celkovým ziskem 110 milionů dolarů.

Lady Gaga calls Lindsay Lohan ‘great’ actress!

29. listopadu 2012 v 19:10 | john |  news
Herečka Lindsay Lohan prožívá svůj herecký comeback díky filmu "Liz & Dick", ale bohužel její "comeback" jí kazí kritici, kteří film pořádně rozcupovali. Herecký výkon Lindsay Lohan byl zkritizován a také US návštěvnost filmu byla spíše zklamáním. Lindsay Lohan má však velké štěstí, že má takovou kamarádku, jakou je Lady Gaga. Gaga Lindsay prostřednictvím Twitteru pochválila a navíc jí napsala, že si z kritiky nemá nic dělat. K povzbuzujícímu vzkazu Lady Gaga se přidala i třeba zpěvačka Fergie.

Gaga: Lindsay, odvedla jsi úžasnou práci na filmu Liz & Dick, nedovol, aby tě někdo srazil k zemi, Liz to nedovolila, oni se vždycky snaží velikány srazit k zemi několika kolíky.

Lindsay její vzkaz moc potěšil. Lindsay poté zpěvačce odepsala, že si moc váží její podpory.

Lindsay: Lady Gaga, moc děkuju! Jsi neuvěřitelnou silou a pro mě to znamená opravdu hodně, láska & objetí xo, doufám, že tě brzy uvidím."

Lady Gaga a Lindsay Lohan se staly velmi dobrými kamarádkami teprve letos, když se společně se zpěvačkou Lanou Del Rey setkaly v Los Angeles, kde si v hotelu Chateua Marmont uspořádaly soukromou party. Gaga a Lindsay (možná i s Lanou) hrály stolní hry a sledovaly staré filmy. Od té doby se podporují a jsou v kontaktu.

Tony Bennett equates Lady Gaga´s talent to Ella Fitzgerald!

29. listopadu 2012 v 18:38 | john |  news
Pěvecká legenda, Tony Bennett, nedávno poskytl rozhovor CNN, ve kterém mluvil o svém novém albu duetů a opět byl tázán na Lady Gaga, se kterou se již delší dobu přátelí. Tony o Gaga prohlásil, že je extrémně talentovaná a její talent přirovnal k legendární Elle Fitzgerald.

"Lady Gaga je extrémně talentovaná, je úžasná zpěvačka, má opravdu nádherný hlas a já si myslím, že bude stejně tak dobrá jako Ella Fitzgerald."

Pro ty, kteří by nevděli, tak Ella Fitzgerald byla populární americká jazzová zpěvačka a přezdívalo se jí "First Lady of Song". Její hlas měl rozsah tři oktávy, byla známá svými čistými tóny a stejně tak čistou intonací a frázováním. Též měla úžasnou improvizační schopnost a jedinečnou hlasovou techniku. Ella získala nejméně 14 cen Grammy a kritici ji považují za jednu z nejlepších umělkyň dvacátého století.

Tony Bennett tedy Lady Gaga skutečně ohromně pochválil a navíc opět potvrdil, že spolu chystají speciální jazzové album, které by mělo dle plánu vyjít v roce 2013.

Lady Gaga at South African Safari (PHOTO)

29. listopadu 2012 v 18:05 | john |  Appearances
Lady Gaga se dnes objevila na Safari v Jižní Africe. Tady je fotka, na které je Gaga zachycena se členkou týmu Haus Of Gaga, Lacee Franks.

Lady Gaga among Top composers of the 2000s

29. listopadu 2012 v 17:29 | john |  news
Hudební a zpravodajský web VIBE zveřejnil seznam s názvem "Top composers of the 2000s", do kterého zařadil ty nejlepší skladatele prvního desetiletí 3.milénia. Mezi 36 skladateli se objevila i Lady Gaga, a to na 34.místě. Web o Gaga napsal:

"Stefani Germanotta již od prvních let své kariéry poutá pozornost lidí svým úžasným smyslem pro styl, ale mnozí si však její skladatelské schopnosti neuvědomují. Kromě jejích vlastních písní, které boří všechny stereotypy, Lady Gaga psala písně pro umělce jako je Britney Spears, New Kids on the Block, Pussycat Dolls, Fergie, Jennifer Lopez a další."

Web navíc dodal, že songy "Poker Face", "Just Dance", "Bad Romance" a "Telephone" jsou nejlepší písně, které Gaga kdy napsala.

Celý seznam webu VIBE si můžete prohlédnout v celém článku!

Lady Gaga has written 50 songs for new album!

29. listopadu 2012 v 16:32 | john |  news
Lady Gaga včera na svém Twitteru debatovala s fanoušky o svém chystaném albu ARTPOP, které máme očekávat na jaře příštího roku. Gaga psala jak o aplikaci, kterou připravuje, tak debatovala o samotném obsahu nového hudebního alba. Pro album ARTPOP Gaga napsala hned 50 skladeb!

"Napsala jsem asi 50 písniček, jen nevím, které dosáhnou až na vrchol. Ale tak jsem to dělala i při psaní na the fame/the fame monster."

Gaga dále napsala, že rozhodně zvládne vytvořit i větší hity, než byl třeba "Bad Romance".

"Umím vytvořit i něco lepšího, než je Bad Romance, jen mi musíte věřit."

Fanoušci jsou už velmi netrpělivý a nemůžou se nového alba ARTPOP dočkat. Gaga však vzkázala, že musíme být v klidu a prostě jí věřit, že vše zvládne.

Fan: album ARTPOP mě dusí, už bych chtěla vědět, jak je úžasné.
"Každý by měl zachovat klid + věřit matce. Vzdát se kontroly nad ARTPOP. Vymažte své předpojaté představy o mé hudbě. #ARTPOP2013"

Fan: Budou na albu ARTPOP hluboké a smysluplné písně nebo bude většina spíše o zábavě?
Gaga: obojí.

Fan: Jen pro ujasnění, budou na albu ARTPOP nějaké spolupráce?
Gaga: Ještě nevím.

Gaga: Album se ukázalo být ještě více osobní, než jsem si myslela, že bude.

Fan: Zdá se, že jsi velmi vybíravá když příjde na spolupráce. Myslím, že je to dobrá věc.
Gaga: Spolupráce zveřejním bez ohledu na to, zda jsou zahrnuty na albu, nebo ne. To je to, co je na aplikaci nejlepší...Můžu nový materiál přidávat po celou dobu.

Fan: Jít do Walmartu a ukrást iPad kvůli aplikaci ARTPOP. Je to dobrý nebo špatný nápad?
Gaga: Aplikace ARTPOP bude k dispozici pro všechny druhy telefonů a pracujeme na vývoji verze, která by fungovala na každém počítači, takže špatný nápad.

Fan: Proč bude ARTPOP jako aplikace a nebude to jen album jako u ostatních?
Gaga: Můžete si koupit obojí. Dělám něco speciálního APLIKACÍ proto, abych ukázala, jaká je mezi UMĚNÍM (ART) a POPem kulturní interakce.

Fan: Co dalšího bude zahrnuto v aplikaci ARTPOP?
Gaga: to bude překvapení!!

Fan: Máš pocit, že prací na ARTPOP se posouváš dopředu? Nebo se více podobá tvé dosavadní tvorbě?
Gaga: vždycky dopředu. nikdy ne dozadu.

Fan: Takže ARTPOP bude album, ale co bude aplikace ARTPOP? Bude možné se přes ni spojit s tebou?
Gaga: Aplikace ARTPOP bude vydána s celým albem společně s VÍCE, VÍCE A VÍCE věcmi, které byly vytvořeny proto, aby měli monsters radost :)

Fan: Můžeš mi více specifikovat pojem ARTPOP (například jak jsi řekla, že je o možnostech)?
Gaga: Je to jednoduché. Tvořit a poslouchat bez hranic.

Fan: Řekla si, že jdeš vždycky dopředu, ale album BTW bylo spíše poctou 80.letem. Bude ARTPOP poctou budoucnosti?
Gaga: Dalo by se to tak říct. Pocta neznámému.

Lady Gaga named best loved eccentric

28. listopadu 2012 v 20:08 | john |  news
Populární web contactmusic.com zveřejnil na svém webu seznam Top 20 nejoblíbenějších excentrických celebrit světa. Celý žebříček trumfla Lady Gaga. Zpěvačka je známá jak pro své výstřední oblékání (šaty z masa, klobouk ve tvaru telefonu...), tak pro "neobvyklé" chování, ale publikum ji miluje a také proto byla na základě průzkumu zvolena tou nejoblíbenější.

1. Lady Gaga
2. Boris Johnson
3. Ozzy Osbourne
4. Príncipe Philip
5. Russell Brand
6. Janet Street Porter
7. Stephen Fry
8. Eddie Izzard
9. Vivienne Westwood
10. Bjork
11. Boy George
12. Helena Bonham Carter
13. Lembit Opik
14. Noel Fielding
15. Tim Burton
16. Chris Eubank
17. Johnny Depp
18. David Bowie
19. Jedward
20. Pete Burns

New details about Lady Gaga´s New Album!

28. listopadu 2012 v 18:44 | john |  news
Lady Gaga na Twitteru odpovídala na otázky svých fanoušků a díky tomu jsme se mohli dozvědět hned několik důležitých informací o chystaném albu ARTPOP, které Gaga vydá na jaře 2013.

- Lady Gaga si není jistá, zda se na albu ARTPOP objeví nějaké duety, ale prý to není ještě konečné rozhodnutí

- Aplikace ARTPOP bude poue pro iPad, iPhone, Android a pro PC. Jedním z důvodů, proč Gaga nějakou takovou aplikaci vymyslela byl, že nám bude moct vždy zveřejnit třeba nějaké skladby, které se nedostaly na finální album.

- Gaga opět potvrdila, že písně z nového alba budou spíše ve stylu alb "The Fame" a "The Fame Monster"

- Gaga dále prohlásila, že na jejím novém albu můžeme čekat písně, které budou prý daleko silnější, než její nějvětší hit "Bad Romance". Ve skutečnosti Gaga věří, že budou ještě lepší!

Lady Gaga: NEW Tweets! (28/11/2012)

28. listopadu 2012 v 15:16 | john |  news
Lady Gaga opět na svůj Twitter přispěla několika novými vzkazy:

"Zde je video z mého příjezdu do Jižní Afriky. Můžete vidět Haus letadlo a všechny moje nádherné jihoafrické fanoušky! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iksrZfbrmaE …"

"nemůžu uvěřit tomu, že už to monsters nakreslili!! Outfit: CUSTOM VERSACE od Donatelly #littlemonsters http://littlemonsters.com/post/50b59f614f5cf1d532004735 …"

"nanny poppins @emmaadaoui mi říká, jak to je. ptala jsem se jí, proč mě dnes tak bolí tělo. "13 hodin letu, 2.3 hodinová show, jsi troska." díky nanny :P"

"tuhle fotku moc miluju, pláču radostí, když ji vidím. tohle je ten pocit, který mám hodiny před show http://littlemonsters.com/post/50b5732d1654492607003e5f …"

"nádherná noc, jsem ospalá. Dobrou noc, Jižní Afriko."

"podívejte se, jak úžasná je tahle malá příšerka, která to vytvořila, měla jsem ten outfit na sobě před 24 hodinami! podívejte se na Fozziho!!! #littlemonsters"

Lady Gaga "Part Of Your World" from The Little Mermaid in Paraguay (VIDEO)

28. listopadu 2012 v 12:25 | john |  videos
Lady Gaga zazpívala na svém koncertu v Paraguay kousek skladby "Part Of Your World" z Disney animovaného filmu "Malá mořská víla".

Lady Gaga: NEW Tweet! (27/11/2012)

27. listopadu 2012 v 22:04 | john |  Twitpics
Lady Gaga psala na svém Twitteru o svém příjezdu do Jižní Afriky a také okomentovala svůj dnešní look.

"Jsem tak šťastná, že jsem mohla na letišti v Jižní Africe vidět své fanoušky, děkuji, že jste celou dobu čekali, cením si toho a miluju vás. Doposud jsem se sem nikdy nedostala, chtěla jsem, aby to monsters připadalo jako naše první setkání. Takový šťastný den.

Dnes THE MONSTER BALL slaví narozeniny! Pamatuju si, že jsem byla švorc, žila jsem ze show na show. Pak mi LiveNation dali smlouvu, která mi změnila život. Abychom tento den oslavili, tak společně s @faspiras připomínáme THE FAME BALL vlasy, moje první profesionální klubové turné. blond ofiny, brýle, kůže."

imagebam.com

Lady Gaga: Mario Testino Photoshoot 2010 (New Outtake)

27. listopadu 2012 v 21:32 | john |  2010
Nově zveřejněná outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2010 nafotil Mario Testino pro magazín V. Gaga se však během focení těchto dvou snímků ani nehla :)

Lady Gaga in Johannesburg, South Africa 27/11/2012 (PHOTOS)

27. listopadu 2012 v 20:28 | john |  Candids
Lady Gaga dnes dorazila do Jižní Afriky, kde ji čekají dva koncerty v rámci turné BTW Ball. Tady je pár fotek, které byly pořízeny těsně po přistání Gaga v Africe:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: Matthew Rolston Photoshoot 2009 (New Outtake)

27. listopadu 2012 v 19:25 | john |  2009
Objevila se nová outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Matthew Rolston.