Říjen 2012

Stylist Magazine interviews Lady Gaga!

31. října 2012 v 18:01 | john |  news
Lady Gaga poskytla magazínu Stylist UK exkluzivní interview, ve kterém mluvila o svém parfému FAME, nebo o projektu "Body Revolution". Rozhovor jsem pro vás celý přeložil, protože je skutečně velmi zajímavý!

- Používáš vlasy a make-up k vyjádření konkrétní osobnosti?
"Já se prostě ráda bavím a jsem experimentální se všemi druhy věcí. Jsem od přírody velmi kreativní člověk. Takže když vidím věci, které jsou zajímavé, tak je chci nosit, nebo je chci ukázat lidem a nebo o nich zpívat. Přitahuje mě jedinečnost. Možná, že to vysvětluje i moji vůni. Je to o tom, že lidé jsou přitahování něčím, co je výjimečné."

- Máš pocit, že se transformuješ v make-up židli, že přecházíš z jednoho elementu svého charakteru do druhého?
"Řekla bych, že bych musela být zatraceně bláznivá, kdybych si o sobě myslela to, co si o mě myslíte ty! Ne, jen si dám horkou koupel, dám si jointa, lehnu si na záda a relaxuji, víš?"

Který beauty look nejvíce reprezentuje to, kým jsi?
"Jako mě osobně? Řekla bych, že je to když jsem ve vaně, nahá, v moři bublinek. "Aaaah." Tohle jsem já - když si po celém dnu oddechnu v horké koupeli. Takže to, co říkám je, že mě reprezentuje to, když si "obléknu" vanu. The bathtub outfit."

- Mohou být make-up a feminismus být někdy přátelé?
"Víte co je legrační? Vlastně si myslím, že je tu nový feminismus, který je naprosto odlišný a nemyslím si, že je lepší, nebo horší. Každý druh feminismu má pro každého platné pohledy na to, co to znamená být feministka, ale jako novodobá feministka říkám, že se mi celkem líbí ten přenos sil, cítím se být předkládána muži - být pod ním. Vlastně jsem o tom napsala song pro mé album, jmenuje se G.U.Y. a znamená to Girl Under You. Takže nošení make-upu, nádherně vonět a mít cucfleky, polibky a jedlé věci mezi končetinami shledávám posilujícím, protože vím, že když si vyberu toho pravého, můžu mu to přenechat. Některé ženy se cítí být kvůli makeupu a oblékání utlačovány a to k nim patří, mají plné právo se takhle cítit."

- Vidíš svůj výraz prostřednictvím krásy jako uměleckou formu? Pokud ano, jaký je to pocit to pitvat?
"Kdybych nepracovala na svém albu, řekla bych "Yeah, naserte si, nechci se bavit o make-upu," ale když pracuji na hudbě, potřebuji každou paletu a barvu ke své dispozici, takže ráda mluvím o všem a pořád. Takže důvodem, proč jsem se rozhodla vytvořit vůni je něco jako Pop Art. Je to o komerci na stáčení slávy. Ze všeho o této vůni čiší středoškolské, umělecké výpovědi o tom, jak je sláva strašná a ošklivá - ale voní nádherně. Na té věci je něco docela mladistvého. Ale pointou je, že každý může mít Slávu - je za £24.50! To je umění."

- Ovlivňují tvé osobní kosmetické zkušenosti stále ovlivnit to, jak se bude prezentovat dnes?
"Víte co je skutečně legrační? Trochu jsem se to bála přiznat, ale stejná vám to řeknu, protože myslím, že moji fanoušci to skutečně ocení. Tenhle víkend hodím moji nejlepší kámošku na zásnubní párty a uvidím se tam se všemi těmi dívkami ze střední a lhala bych vám, kdybych vám řekla, že se nebojím toho, jak budu vypadat! Dříve jsem říkávala, "Musím vypadat skvěle, musím vypadat naprosto úžasně, některé z těch holek na mě bývaly hnusné!" "

- Proč myslíš, že některé ženy stále využívají svého vzhledu proti ostatním?
"Myslím, že ženy jsou prostě, jen tak pro nic za nic, stále k sobě ubohé a nemyslím, že používají šaty, muže, parfém, make-up, nebo další věci více, než používají cokoliv jiného. Měli bychom se snažit být na sebe příjemní po celou dobu."

- Řekni mi něco o tvém "Body Revolution" (který vybízí fanoušky, aby oslavovali své nedostatky).
"Uvědomila jsem si, že kromě tvoření hudby nemusím dělat nic, protože moji fanoušci to dělají za mě. Oni nesou to poselství tak daleko. Od chvíle, kdy viděli jako moc Born This Way může ovlivnit lidi, chtěli dělat více a mít tento druh prostoru plného laskavosti a soucitu. Byla jsem si plně vědoma některých fotografiích na internetu - moje máma mi volala a říkala, "Ty jsi přibrala?" - všichni mi o tom říkali, ale já jsem se o to nezajímala. Ale když jsem se dozvěděla, že to bylo ve zprávách, kde mluví o vílkách, pádu ekomoniky a o volbách - jen jsem si pomyslela, "Tohle je tak zatraceně směšné," mám tím na mysli, jaký je to druh příkladu pro mladou holku, která sedí doma? Pomyslela jsem si, dobře, nebudu se o to zajímat, když si myslí, že jsem tlustá, protože, zcela upřímně, přibrala jsem okolo 14 kilo. Adele je silnější než já, tak jak to, že o tom nikdo nemluví? Je tak úžasná a její sebejistotu bych chtěla mít. Pro mnoho žen nasadila laťku velmi vysoko. Potřebuji být sebevědomou ženou a prostě mluvit o politických věcech a o tom, co je důležité pro mladé lidi, pokud můžu."

- Je představa o tom být sexuálně atraktivní pro opačné pohlaví faktorem, jak se budeš prezentovat?
"Někdy jo. Někdy si myslím, "Dobře, v tomhle mě nikdo nebude chtít š*kat!"

- Co je pro tebe krásnější - kompliment od může, nebo od ženy?
"No, ne od každého muže. Od jistého muže."

- Jaká by byla tvá mantra o kráse, kterou by jsi předala čtenářům Stylist?
"Seďte před zrcadlem se všemi barvami, parukami, které máte k dispozici a prostě mějte se sebou skutečný rozhovor. "Co se mi na sobě nelíbí?" A pak, koukněte do zrcadla - a prostě to zatraceně zamalujte, protože od toho tu ten make-up je. Všichni nejsme dokonalí - má to být zábava, takže se můžeme jako sblížit jako ženy a říct, "Víš co? Všichni se necítíme být perfektní, ale zkusila jsi tu rtěnku? Je božská." "

Lady Gaga reveals new song title "G.U.Y (Girl Under You)"

31. října 2012 v 17:45 | john |  news
Lady Gaga dnes oznámila další název nové písně z připravovaného alba ARTPOP, které výjde začátkem roku 2013. Gaga jednu ze svých nových písní pojmenovala "G.U.Y (Girl Under You)". Nedávno Gaga potvrdila název songu "TEA". Nyní už známe čtyři potvrzené názvy songů - ARTPOP, TEA, Ratchet a G.U.Y (Girl Under You). Dále se Gaga rozhoduje zda na album zařadí i song "Princess Die" a dnes se objevily drby, že na albu ARTPOP by se mohla objevit i skladba pojmenovaná "Burqa".

Gaga název odhalila v rozhovoru pro Stylist magazine, ale autor článku název popletl, tak ho Gaga dnes opravila. Na webu LittleMonsters.com dnes Gaga napsala toto:


"G.U.Y (Girl Under You)
They got the title wrong. its G.U.Y (Girl Under You) :) produced by Zedd"

Lady Gaga with Jessica Wild in Puerto Rico (PHOTO)

31. října 2012 v 15:08 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga se včera v zákulisí svého koncertu v Portoriku setkala se známou portorikánskou "drag queen" Jessicou Wild:

Lady Gaga arriving in Puerto Rico 30/10/2012 (PHOTOS)

31. října 2012 v 13:08 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena v Portoriku, kde včera vystoupila se svým turné.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bruno Mars' New Single 'Locked Out Of Heaven' Praised By Lady Gaga!

31. října 2012 v 10:20 | john |  news
Zpěvák Bruno Mars nedávno vydal svůj nový singl "Locked Out of Heaven", který se stává velkým hitem a těší se obrovské přízni. Také Lady Gaga je velkou fanynkou tohoto songu. Brunovi totiž na Twitteru napsala, že song "Locked Out of Heaven" je jeden z nejlepších popových songů poslední doby. Nutno podotknout, že Bruno není ze stejného labelu jako Gaga...

"@BrunoMars Locked Out of Heaven is one of the best pop songs in ages. You killed it. We love it so much. Punch Shaun in the arm for me."

Bruno Mars se před pár měsíci nechal slyšet, že by s Lady Gaga moc rád spolupracoval na svém novém albu. Zda se ale něco takového podařilo se zatím neví. Tracklist nového alba Burno Marse byl sice odhalen, ale podrobnosti o skladbách zatím ne. Album "Unorthodox Jukebox" vychází až začátkem prosince.

Lady Gaga writes song "Burqa"?!

31. října 2012 v 9:35 | john |  news
Objevila se informace, že možná jeden ze songů z nového alba Lady Gaga, ARTPOP, ponese název "BURQA". Nejen že Gaga toto slovo v poslední době několikrát použila ve svých tweetech, na veřejnosti či v žertovném songu "Cake Like Lady Gaga", ale včera poslala producentu Zedd zprávu, ve které to opět tak trochu "nenápadně" naznačila. Navíc Gaga měla burku několikrát v září na sobě a zrovna tento týden prozradila, že některé songy na albu ARTPOP byly inspirovány právě Indonésií a spory, které tam Gaga měla kvůli svému tour. Gaga včera na svůj Twitter napsala:

Gaga: "Zedd, kámo chybíš mi. Celý den jsem poslouchala **rq*."
Zedd: "Neboj, jsme všichni v pořádku."

Když se Lady Gaga nedávno ukázala v růžové burce na Fashion Weeku, tak Zedd vzápěti na svůj Twitter napsal: "Humm...snad nějaký odkaz na ARTPOP? :)"

Také společný song Lady Gaga s Kendrickem Lamarem, PARTYNAUSEOUS, byl prý inspirován spory v Jakartě, kde surově protestovali proti show Lady Gaga, a vůbec vztahem Gaga k Indonésii. Song se měla objevit na debutovém albu Kendricka Lamara, ale nakonec bylo vše zrušeno a song bude prý vydán "při jiné příležitosti."

Lady Gaga Live in San Juan, Puerto Rioc 30/10/2012 (PHOTOS)

31. října 2012 v 9:01 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga včera vystoupila se svým turné Born This Way Ball v San Juan v Puerto Ricu. Na koncert se dostavilo přes 15 000 diváků, ale z kapacitních důvodů nebyl v Coliseo de Puerto Rico tzv. "Monster Pit". Gaga mluvila během show několikrát španělsky a při songu "Princess Die" i při "Marry The Night" si k sobě přizvala několik fanoušků. Show Gaga odehrála opět v blonde-pink paruce a při songu "Bad Kids" měla outfit od Versace.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga talks about Hurricane and Calvin Harris on her LittleMonsters.com!

30. října 2012 v 16:03 | john |  news
Lady Gaga zveřejnila na webu LittleMonsters.com dva vzkazy. V tom prvním reaguje na včerejší zprávu, která se týkala zamítnuté spolupráce s Calvinem Harrisem a ve druhé Gaga píše o hurikánu Sandy, který ničí část Spojených států.

"Stavím se za sebe. Celou dobu jsem znala pravdu. Jen jsem se chtěl ujistit, že ji zná on i vy. Je to starý příběh z roku 2008, který se obrátil. Labely kontaktují producenty po celou dobu, zejména pro nové umělce/remixy. Ale to by neměla být příležitost k osobním ránám a k vykreslování mojí osoby jako "zoufalé, ženské umělkyně". (když jsem se k němu ve skutečnosti nikdy ani nepřiblížila a on to ví) ano, urazila jsem se, že to ZNOVU vytáhli, jsem skladatelka, producentka. Jsem žena v oboru producent-spisovatel-dj, kterému domiují muži. Píšu si svůj vlastní materiál. Takže jsem povstala.

To je opravdu všechno."

"Hurricane blues: Nejsem si jistá, kam s těmito pocity. Jsem tak smutná. Mám pocit, že celé moje dětství je pod vodou. Boardwalk v Atlantic City, moje staré byty v Brooklynu a na Lower East Side. Všechny ty bary a přátelé. Jsem prostě tak smutná. Vím, že to bude v pořádku. Nejsem si jistá, proč se tak cítím. Možná je to stesk po domově, možná je jednodušší být jako cikánka, když víte, že vaše duše vyrůstala na skvělém místě. To skvělé místo mě chránilo celý můj život, nyní jsou jeho části zničeny. Dnes jsem prostě velmi smutná a zamyšlená. Dnes myslím na každého."

Lady Gaga: NEW Tweets! (30/10/2012)

30. října 2012 v 15:14 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru několik zpráv. Ta nejdelší se týká hurikánu Sandy, který tento týden udeřil ve Spojených státech.

"vím, že to bude v pořádku, ale je smutné, že ta voda zaplavuje centrum města, zatímco moji přátelé sedí ve tmě. Miluji tě, New Yorku. Chybíte mi mami, tati, natali a všichni moji přátelé. :( chci v tom dešti být s vámi.

Je to takový doklad do New Yorku, že nikdo z mých přátel, nebo rodinných příslušníků neodešel. Dokonce ani moje slepá babička z NJ. Pomodlím se a půjdu spát. Myslím na vás na všechny."

Lady Gaga fanouškovi prozradila, že svoji novou "ARTPOP" paruku, kterou před týdny představila na LittleMonsters.com, použije již brzy, a to ve svém novém videoklipu!

"BRZY jk :) ve videu RT @marrythenight14: @ladygaga, kdy budeš nosit svoji paruku z optických vláken?!?!"

"Vsadím se se vším tím větrem a deštěm, že Gray's Papaya má stále otevřeno #2DOGSWITHEVERYTHING #KETCHUPANDMUSTARD"

"Už nikdy nebudu sledovat Pomádu #SandySucks"

For ZEDD: @ladygaga @CalvinHarris I love you both!!! Let's all hug and have a drink! shave it up!!!!!

Madonna talks about Lady Gaga on Ellen Show!

30. října 2012 v 14:51 | john |  news
Zpěvačka Madonna byla v pondělí hostem v oblíbeném americkém pořadu Ellen Show, ve kterém poskytla exkluzivní interview. Během rozhovoru po ní moderátorka chtěla, aby se vyjádřila k několika svým hudebním kolegům. Jméno Lady Gaga samozřejmě ve výčtu jmen nemohlo chybět. Madonnina odpověď byla však velmi hezká:

Ellen: Lady Gaga?
Madonna: "Vím, že každý očekává moji odpověď...dobrý hlas. A taky se mi líbí její velké tetování na její paži."

Nejvíce se ale Madonně zamlouvala zřejmě Rihanna, protože o ní řekla, že je stejná jako ona - je prý sexy. Beyoncé rovněž pochválila hlas, když řekla, že má "neuvěřitelný hlas". O zpěvačce Britney Spears řekla, že skvěle líbá a o Katy Perry, že ji ještě nikdy nelíbala. O Nicki Minaj, Jennifer Lopez a Eltonu Johnovi se Madonna vyjádřila tak, že mají hezký zadek.


Nicki Minaj defends Lady Gaga in her feud with Die Antwoord

30. října 2012 v 14:43 | john |  news
Jihoafrická skupina Die Antwoord nedávno zveřejnila svůj videoklip "Fatty Boom Boom", ve kterém dost nechutným způsobem parodují a uráží Lady Gaga. Sama Gaga si to nenechala líbit a na svém Twitteru to skupině dala jasně najevo. Na stranu Lady Gaga se postavila nejen její kamarádka Tara Savelo, ale i třeba zpěvačka a rapperka Nicki Minaj, která se nechala slyšet, že video "Fatty Boom Boom" je svinstvo!

"Pořádná s*ačka! Viděla jsem to hned v den premiéry a viděla jsem, jak jsem já a několik mých kolegů namalováni jako ztělesnění ďábla, nebo nějaký jiný shit. Když jsem tam viděla Lady Gaga, tak jsem byla šokovaná, protože jsem cítila, že chtějí, aby zemřela, a tak jsem si pomyslela, jak můžou mít odvahu urážet tak velkou umělkyni, jako je Gaga? Youtube by nemělo povolovat taková svinstva."

Lady Gaga - ARTPOP to have 2 volumes?!

29. října 2012 v 20:33 | john |  news
Lady Gaga byla dnes na chatu se svými fanoušky na webu LittleMonsters.com, kde mluvila o svém chystaném albu ARTPOP, které chce vydat začátkem roku 2013. Gaga například oznámila, že by album chtěla rozdělit do 2 dílů. První "díl" by měl obsahovat komerční songy a druhý soubor by měl vyjít později a měl by obsahovat "experimentální" hudební materiál.

GAGA dnes na chatu sdělila toto:
Miluju indonéské monsters, jsou jimi inspirovány některé songy na ARTPOP. Skutečně jsem byla inspirována konflikty, které jsme měli v Indonésii, takže jsem o tom napsala songy. Je to metaforické, konceptuální a je to o spojování lidí. Oba songy jsou taneční. Jeden song je jasné mistrovské dílo. Druhý song je v hip hop/j-pop/pop stylu. Není to však hip hip jaký znáte. Je to více underground chicago gay club trap. Hodně odlišné od toho, co dělá Azealia Banks. Ona je více ve stylu 90´s house. Ale všechny songy jsou úplně odlišné. Vlastně celé album není jen v jednom stylu. A myslím, že vydám 2 díly (2 volumes).

ARTPOP volume 1 a ARTPOP volume 2. Mohla bych druhý díl vydat možná tak 6 měsíců po tom prvním? Aplikace příjde dohromady s albem. To je taky důvod, proč se vracím do Chicaga, pracuju na aplikaci...a chci vidět Taylora. Vývojáři aplikace ARTPOP jsou všichni jako 22 a geniální děti. Byli byste překvapeni kolik géniů se skrývá mezi Little Monsters.

Rozdíl mezi dvěma díly ARTPOP? ...no hudba. Zatím ale nevím, jak vytvořit tracklist. Přemýšlím, že na VOL.1 můžu mít všechny komerční songy a pak uschovám experimentální materiál. Ale upřímně řečeno, dokonce i ty experimentální věci jsou chytlavé. Jsou jen více moderní a nevím, zda je na to rádio připraveno. Cake like Lady Gaga? hmmm. To opravdu není experimentální, spíš je to fun trap. Znáte mě, vždycky tu musí být centrum do tootsie popu. Neříkala bych tomu ani rap. Spíš hardcore glam. Tak tomu říkají v undergroundu. Mluvené slovo nad techno/hip-hop. Jo, je tam i techno. Není to jako Born This Way, ale bude to jako "kousek", kterým BTW byl.

Nemyslím si, že tam Princess Die bude. Ale napsala jsem jinou verzi Princess Die, která je uptempo (zrychlená) a je z toho úplně jiný song. Princess Die není tak dobrý song oproti těm ostatním, které jsem napsala. ARTPOP je hodně o projektovém experimentu. Každý song pro mě něco znamená a dohromady to tvoří album. Vím, že to vypustím.

imagebam.com

Atom Factory announces "Pop Water"

29. října 2012 v 19:23 | john |  news
Zprávy o tom, že Lady Gaga bude mít vlastní kolekci balených vod byly skutečně pravé! Dnes společnost Atom Factory, která je vedena manažerem Lady Gaga, Troyem Carterem, oznámila, že uvede na trh nový nápoj s názvem "Pop Water". Lady Gaga napsala na svůj Twitter:


"Atom factory s potěšením oznamuje uvedení Pop Water na trh. Je to skutečná věc. Žádná falešná, nebo umělá věc. Skutečná alternativa limonády, která má pouze 30 kalorií a správné množství popu."

Voda "Pop Water" bude v prodeji od ledna 2013 a bude dostupná v těchto příchutích: jablko, pomeranč, ananas a hrozny. Více informací najdete například ZDE a nebo ZDE

Troy Carter o novém produktu řekl: "Poté, co jsme v loňském roce úzce spolupracovali s našimi přáteli z Coca Coly a Pepsi na různých hudebních iniciativách v průběhu let, nechali jsme se inspirovat k vytvoření nápoje, který měl hudbu a popovou kulturu v DNA. Terry Richardson a náš kreativní tým vám přináší tuhle vizi života a jsme nadšeni, že vám můžeme sdělit ten příběh."

Společnost Atom Factory využivá jak znalosti a přístupy, které se vztahují k hudbě, tak technické znalosti. Cílem bylo vytvořit zdravější verzi limonád, ale zábavnější produkt, než je obyčejná voda. Produkt bude nejprve dostupný v jižní Kalifornii a národní rozvoj prodeje vod bude naplánována do konce roku.

"atom factory is proud to announce the launch of Pop Water! For more info, go to www.facebook.com/popwater!"
imagebam.com

Calvin Harris 'turned down Lady Gaga'

29. října 2012 v 17:43 | john |  news
Dnes již známý producent, skladatel a zpěvák Calvin Harris (producent hitů "We Found Love", "Sweet Nothing", nebo "Call My Name") dle nejnovějších zpráv v minulosti odmítl spolupráci s Lady Gaga a zdá se, že ji odmítá dodnes. Harris se nechal slyšet, že příležitost spolupracovat se známou zpěvačkou nevyužil, protože byl a je velmi vytížený a songy, na kterých měl s Gaga pracovat se mu prý nelíbily.

V rozhovoru pro televizi BBC se dále nechal slyšet, že na svém dalším albu, "18 Months", chce spolupracovat "jen se svými oblíbenými umělci a producenty" a mezi ně Lady Gaga zřejmě napatří.

"Když se Lady Gaga poprvé objevila, tak se její jméno rozezvonilo jako zvon, takže jsem hned zkontroloval svůj email - a ukázalo se, že 1.ledna 2008 jsem dostal email, ve kterém jsem byl dotázán, zda bych s ní spolupracoval. Pomyslel jsem si, ´Lady Gaga - co je to za jméno?´ Takže jsem na mail odpověděl, ´Ne, do toho nejdu.´Rok rychle uplynul a stala se megahvězdou. Ale toho, že jsem jí odmítnul nelituji, i když ten song, který jsem tehdy slyšel, byl potom tak dobrý."

Lady Gaga se k celé věci také vyjádřila, a to na svém Twitteru, kde však popřela, že by někdy Calvinu Harrisovi nějaký mail posílala:

"Nikdy jsem žádný mail neposílala, Calvine Harrisi. Hádám, že je asi těžké uvěřit, že si píšu + produkuju vlastní hudbu. To, že jsem žena asi znamená, že se v EDM (elektronická-taneční hudba) nevyznám, že?"

"Zdá se, že je v poslední době v módě mluvit o "lady gaga" sračky, když vám přitom vycházejí vaše alba/singly. Měli byste si hledět svého. Jako já. Hudba je smrtelná, pokud za ní nestojí integrita. Zajímá mě tvoření nesmrtelného druhu."

Calvin pak Gaga odpověděl: "Ne, psal mi tvůj label. Omlouvám se, jestli jsem tě urazil, to jsem nechtěl."
Gaga: "Děkuju za tvoji omluvu a vysvětlení. Gratuluju ti ke tvému albu. Ať se daří."

Lady Gaga: NEW Tweets! (29/10/2012)

29. října 2012 v 17:05 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém twitteru několik nových zpráv. Gaga v nich například prozrazuje, že sleduje televizní seriál The Real Housewives of Miami a s fanoušky mluví o nové sezóně.

"nikdy jsem ti neposlala email @calvinharris, hádám, že je těžko uvěřitelné, že si píšu + produkuju vlastní hudbu. Protože jsem žena, tak asi nic o EDM nevím, že?"

"Hudba je smrtelná, pokud za sebou nemá žádnou integritu. Zajímám se o tvorbu nesmrtelného druhu."

"Zdá se, že je v poslední době trendy mluvit sračky o "lady gaga", když vaše alba/singly propadnou. Měli byste ale vyžít ze svého vlastního ruchu. #JakoJá"

"Kdybych byla Lisou, tak bych se opila a šla si teď zaplavat."

"Mobil je v rýži, zatímco všichni křičí. #RHOM"

"Miami cast vyhrává"

"OMG MESS no!"

"#RHOM shit je o ZREALIZOVÁNÍ. Milující společnice platí všem prachem za zlobení na své benefici."

"tohle je totální náhoda. haha některé věci se nikdy nemění. http://littlemonsters.com/"

"on dokonce nebude ani mluvit o sportovní MÓDĚ!! whelp @tarasavelo @fredericaspiras are their online FACIALS? or we could tweet @CindyCrawford"

"wah wahh celý den jsem sledovala sportovní události s T-money *v rohu s twitterem* margherita a kosmetické tipy, máte něco?"

------------------------------------------------------------------------------------------
#WorldSeries

Daniela Carías ‏@danielajcb - Que lindo ese anuncio de ESPN de la World Series con Edge of Glory de @ladygaga ☺👍

Blow me: @ladygaga You see Gaga, if he was gay you wouldn't have this problem

Phoebe: @ladygaga my "born this way" tattoo. I love you so much! You changed my life. ❤ http://twitpic.com/b7ozvs

Lady Gaga makes her debut as an actress in ‘Machete Kills’

29. října 2012 v 16:14 | john |  news
Dle nejnovějších zpráv má mít film Machete Kills, ve kterém si zahraje i Lady Gaga, premiéru v Německu 11.4.2013. V ostatních zemích bude datum premiéry zřejmě podobné. Machete Kills bude zpěvaččin herecký debut. Ve snímku Roberta Rodrigueze si Gaga zahraje postavu nazvanou "La Chameléon".


Lindsay Lohan Hears Gaga's "New" Music!

29. října 2012 v 14:56 | john |  news
Lady Gaga je s herečkou Lindsay Lohan skutečná kamarádka, protože Lindsay na svém Twitteru sdělila, že Gaga jí pustila své nové album ARTPOP!

"@DarlingitsNikki @alexandergold @tyleroakley @ladygaga slyším novou hudbu gaga!"

"@DarlingitsNikki @alexandergold @tyleroakley neřekla jsem, že to MÁM (hudbu z ARTPOP)! Nezačínejte s drby! Ale Gaga byla tak hodná, že mi to přehrála. Ona je GÉNIUS"

Lindsay tedy tedy nové songy Lady Gaga slyšela, my si však budeme muset ještě chvíli počkat. Čtvrté studiové album Lady Gaga, nazvané ARTPOP, je přichystáno k vydání na začátek roku 2013.

Lady Gaga on LittleMonsters.com (NEW PHOTO) 29/10/2012

29. října 2012 v 14:45 | john |  R: 2012
Lady Gaga zveřejnila na svém webu LittleMonsters.com novou fotografii a vzkaz:
"Can't wait for PR. Mexico City you effed me up so hard, that's why I love you. You always make me do my best"

Lady Gaga spotted in Chicago, USA 27/10/2012 (PHOTOS)

28. října 2012 v 19:34 | john |  Candids
Lady Gaga se včera, 27.října, setkala se svými fanoušky v jednom baru v Chicagu. Tady jsou dvě fotky, na které Gaga pózuje se svojí fanynkou:
imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga backstage at Born This Way Ball in Mexico City 26/10/2012 (PHOTO)

28. října 2012 v 18:21 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga se svojí fanynkou v zákulisí koncertu, který se konal 26.října v Mexiku.