Steven Klein Talks Lady Gaga´s FAME Movie!

13. září 2012 v 23:21 | john |  news
Už dnes, v noci na zítřek, v 1:30 vystoupí Lady Gaga v Guggenheim Museum v New Yorku, aby zde představila svůj parfém FAME. Gaga má podle pořadatelů předvést i nějaké hudební vystoupení a hlavně odhalit celou verzi propagačního videoklipu k parfému FAME, který natočil Steven Klein.

K dispozici bude i live streaming, ten nám poskytne sama Gaga, a to prostřednictvím webu LittleMonsters.com, takže jej sledujte. Gaga na web napsala: "check in for live stream to guggenheim
tonight is the perfume launch"

Režisér Steven Klein poskytl tisku exkluzivní rozhovor, ve kterém prozradil, že natáčení videa bylo drahé a celkem obtížné. Musela se vytvořit obří socha těla Lady Gaga, která byla 300 stop dlouhá a 50 stop vysoká. Film, ve kterém byla použita skvělá skladba SCHEISSE, trvá kolem 5 minut a má váhu hollywoodského filmu: Režie - Steven Klein, produkce od Ridley Scott, David Fincher's regular DP, kamera Jeffa Cronenwetha, efekty od Digital Domain. Rozpočet na film je prý sedmimístné číslo. Steven Klein se nechal slyšet:

"Při jednom našem setkání Gaga řekla: "Nebylo by úžasné, kdybychom měli 50 Steven Klein modelů, kteří by po mě lezli?" Bylo to jako myšlenka toho, že každý chce kousek z vás. Stalo se to realitou. Bylo to jedno z největších natáčení za použití jeřábu, které jsme kdy dělali. Vytvořili jsme i stopu jejího těla reagující na pohyb, která byla natáčena současně."

Steven také prozradil, že uvidíme tzv. "safe version", která se jaksi "jemnější" oproti té režisérské. Celkově film Lady Gaga přirovnal k "injekční jehle".

"Ona vlastně ty muže zabije, je to jako masakr. Hlavním tématem je předmět slávy, temná a světlá stránka slávy, potěšení a bolest. V některých ohledech vás FAME může držet jako vězně."

Bohužel se zatím neví, zda bude tzv. director´s cut verze filmu někdy vydána. Zatím se nic takového neplánuje...

Už od začátku nebylo cílem Gaga ani Stevena vytvořit typickou reklamu na parfém. "Gaga mi řekla: "Chci do podnikání s vůni vložit injekční jehlu a vyhodit to do povětří."

Klein se k rozpočtu, který na film padl, nechtěl přímo vyjádřit, ale prozradil, že to byo drahé:

"Víte, film byl drahý, ale myslím tím, film má svou cenu, sláva má svou cenu, vůně má svou cenu. Všechno má svou cenu."

Jak vše dopadlo se dozvíme již dnes v noci. Gaga vystoupí na speciální maškarní párty a všechny prý požádala, aby si přinesli masky.

+ fotografie místa, odkud Gaga svůj parfém představí:
imagebam.com


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pawsup7 pawsup7 | E-mail | 14. září 2012 v 11:22 | Reagovat

noo tak dufam ze zverejnia aj tu druhu verziu lebo ked nie tak preco ju natacali ked ostane len tak bez toho aby ju zverejnili ......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama