Lady Gaga´s 'FAME' set to earn over $1.5 billion, surpassing Britney Spears

15. září 2012 v 18:42 | john |  news
První parfém Lady Gaga, FAME, trhá rekordy! Vše začalo tím, že se parfém stal na mnoha místech #1 a ani ne tři týdny po jeho vydání, se ho prodalo přes 1,2 milionů kusů, čímž překonal prodeje parfémů Madonny i Beyoncé.

Podle nejnovějších zpráv prý parfém zpěvačce vydělal už téměř 1,5 miliard dolarů - částka byla však zatím stanovena jen odhadem. Nicméně odborníci tvrdí, že Gaga už možná brzy dožene výdělek Britney Spears, která si díky svým parfémům také vydělala velmi slušnou částku a právě její parfémy jsou jedny z nejúspěšnějších. Parfém "Fame" má také velký potenciál stát se absolutním bestsellerem pro společnost COTY, se kterou má Gaga smlouvu.

Gaga tento týden v USA oficiálně zahájila prodej parfému FAME velkolepou show, která se uskutečnila ve čtvrtek v noci v Guggenheim Museum v New Yorku. Gaga se zde objevila v obří lahvi od parfému, která byla pro hosty otevřena a mohli do ní dát jen ruce, aby si je podali s Lady Gaga - ta však, v rámci performace art, spala. Také proto byl na láhvi nápis: "Dotkni se ruky Lady Gaga, ale prosím nevzbuď ji."

Karen Menge, která navštívila party v Guggenheimu, řekla: "Její prsty byly na dotek tak chladné. Přesto že se zdála být v bezvědomí, tak jste mohli cítit, že s ní nějak komunikujete." Gaga se vzbudila až poté, co DJ zahrál hit Davida Bowieho, "Fame". Pak si Lady Gaga nechala přímo před lidmi udělat nové tetování, o které se postaral hollywoodský tetovací guru, Mark Mahoney.

Na akci v Guggenheimu se sjelo velké množství významných lidí a celebrit. Všichni byly dokonalou show, kterou Lady Gaga se svým týmem připravila, přímo unešeni. Odborníci se prý ani nediví, že se parfém tak dobře prodává, když Gaga předvedla tak skvělou propagační akci. Propagace však pokračovala ještě včera, a to speciální party v Macy´s v NY, kam Gaga dorazila jako princezna v kočáře, který přivezl kůň.

Parfém FAME má výborně našlápnuto se stát jedním z nejúspěšnějších parfémů. Zatím je však ještě velmi brzy stanovovat nějaký konečný výdělek, ale vše je na dobré cestě. Gaga se v rámci propagace své první vůně objevila na obálce magazínu VOGUE, poskytla exkluzivní rozhovory pro CNN, Acces Hollywood, MTV a Good Morning America. K dispozici je také dechberoucí fashion film, který k propagaci parfému FAME natočil Steven Klein.

Magazín FORBES zveřejnil nedávno informaci, že Lady Gaga si v období od května 2011 do května 2012 přišla na 52 milionů dolarů, což byl celkem pokles oproti loňskému roku, kdy Gaga vydělala přes 90 milionů dolarů. Letos však Gaga rozhodně vše dožene, protože vysoké výdělky jí zařídí jak její veleúspěšné turné Born This Way Ball, tak právě parfém FAME.

Gaga se nedávno nechala slyšet, že by parfém nikdy nevydala a na smlouvu by nikdy nepřistoupila, kdyby vše nešlo vytvořit tak, jak chtěla. Lady Gaga nechtěla jen další "mdlý celebrity parfém", ale něco speciálního, čímž černý parfém FAME rozhodně je. FAME, který má v sobě přísady jako je rulík zlomocný, med, meruňky, orchideje nebo šafrán, je uváděn se štítkem "První černá parfémová voda". Některým fanouškům se však nelíbí, když se jejich oblíbený, hudební umělec pustí do něčeho takového, jako je propagace "produktů". Gaga v jednom ze svých nejnovějších rozhovorů proto zavtipkovala, "Už jsem vlastně produkt".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mea mea | 15. září 2012 v 18:54 | Reagovat

Johne, ted jsem zmatena, gaga vydelala milion nebo miliardu?

2 john john | Web | 15. září 2012 v 19:07 | Reagovat

[1]:miliaru samozřejmě, promiň, měl jsem tam chyhu. Díky za upozornění! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama