Lady Gaga: I Wanted My Fragrance To Be ‘Sexy’ & ‘A Little Bit Slutty’

14. září 2012 v 12:02 | john |  news
Lady Gaga včera v New Yorku slavnostně představila svůj parfém FAME. Exkluzivní party se konala v Guggenheim Museum v NY a dorazilo velké množství hvězd a významných lidí. Gaga si se svým týmem, který tvořil například režisér Steven Klein, DJ White Shadow atd., připravila skvělou show. Kromě zajímavého "performance art", během kterého Gaga spala v napodobenině flakónku svého parfému, zveřejnila celou verzi propagačního videa a DJ White Shadow prý dokonce pustil remix instrumentální verze nové skladby, kterou Lady Gaga nahrála s Azealií Banks pro své album ARTPOP.

Gaga samozřejmě poskytla i několik exkluzivních rozhovorů. Kromě toho, že poskytla interview Michelle Beadle, se Gaga objevila na CNN a dnes ji ještě čeká účast v pořadu Good Morning America, kde bude rovněž mluvit o svém parfému. V rozhovoru pro pořad Acces Hollywood zpěvačka například řekla, že trvalo šest měsíců, než byl její parfém vytvořen. Gaga také mluvila o tom, co ji inspirovalo při tvorbě parfému:

"Chtěla jsem, aby to bylo velmi sexy. A také, aby to bylo trošku něco promiskuitního....chtěla jsem mít takový ten druh nebezpečí z opravdu krásné striptérky. Je to vůně pro ženu, která chce určitě skončit v posteli."

"Takže FAME je prostě jen o svádění," zeptala se redaktorka Michelle. Gaga odpověděla: "Dnes vás svádím v mém bílém roláku."

K parfému se natočilo i velmi drahé propagační video, ve kterém můžeme Gaga například vidět nahou, jak po ní lezou miniaturní muži. Pro Gaga neměla s nahotou žádný problém, protože video točil její kamarád, režisér Steven Klein.

"Ne, nebyl to problém, obzvlášť když za objektivem byl Steven Klein. Je to hezká, uvloňující zkušenost, což je myslím důležitá věc, když pózujete nazí, no ne? Měli byste to dělat s lidmi, které milujete a kterým můžete věřit."

Jinak na akci se kromě sestry Gaga, Natali, objevily i třeba Yoko Ono, Lindsay Lohan a nebo dokonce Paris Hilton!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama