Září 2012

Lady Gaga Responds To Press Attacks!

30. září 2012 v 20:35 | john |  news
Lady Gaga je jasným cílem tisku již od roku 2009, kdy se celosvětově proslavila. Od této doby pravidelně plní titulky novin a časopisů a píše se o ní v obou směrech - v dobrém i zlém. Posledními zprávami, díky kterým se Gaga stala znovu senzací médií, byly zprávy o tom, že Lady Gaga přibrala přes 10 kilo a prohlášení jednoho US politika, který o Lady Gaga prohlásil, že je děvka. Politika Jamese Molinaro zpěvačka pobouřila tím, že si během svého koncertu dala jointa a dělala si legraci z toho, že se sejde s US prezidentem, aby s ním prodiskutovala legalizaci marihuany v USA.

Lady Gaga si však řeči, které se valí z tisku, nijak zvlášť nebere k srdci a na svém koncertu v Curychu se vyjádřila takto:

"Nezabijí mě. Nezastaví mě v tom, abych si říkala co chci. Budu bojovat a tvořit pro vás hudbu po dalších třicet let a budu silná, protože to vy mi dáváte sílu. Pojďme oslavovat. Chcete-li mě třicet let nazývat děvkou. Dalších třicet let jejich nazývání mě tlustou děvkou, která vyhledává pozornost. 30 let, kdy mi budou lidé říkat, abych zavřela hubu a nemluvila o rovnoprávnosti a právech homosexuálů. Můžeme 30 let fandit konverzaci, kterou jsem začali, ale nikdy ji nedokončíme."

Lady Gaga na webu LittleMonsters.com započala projekt "Body Revolution", který je určen jejím fanouškům, aby se svěřili se svými nedokonalostmi i různými vadami stejně tak, jako se Gaga svěřila se svými problémy s váhou a s klidem zveřejnila své fotografie jen ve spodním prádle, aby médiím ukázala, že je se svým tělem spokojená. Média však přišla s tím, že to vše Gaga udělala jen kvůli publicitě.

Lady Gaga wrote lyrics on a fan's arm backstage in Belgium!

30. září 2012 v 20:08 | john |  news
Lady Gaga se v zákulisí svého koncertu v Belgii, který se konal tento týden, napsala jednomu fanouškovi na ruku vzkaz, který vypadá jako útržek z nějakého skladby. Napsala Gaga kousek nového songu? Věta zní:

"If love is a sin, live a lie. You and me, until I die."

Lady Gaga: Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin (U&I) Photoshoot 2011 (New Photos)

30. září 2012 v 16:45 | john |  2011
Objevily se nové outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2011 nafotila dvojice fotografů Inez & Vinoodh během natáčení videoklipu You And I.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Tweets! (30/9/2012)

30. září 2012 v 14:46 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru nové zprávy:

"Cítím se, jako bych zírala na své album na podlaze mezi stovkami ozdob, které mají být našity na luxusní róbu. Je v nádherných kouscích."

"já když mi bylo 9. Bůh žehnej mé matce http://littlemonsters.com/image/5067269e1d7d8140580010ea …"
---

Lady Gaga Live in Antwerp, Belgium 29/9/2012 (VIDEOS)

30. září 2012 v 11:01 | john |  videos
Lady Gaga včera vystoupila se svým tour BTW Ball v Antverpách v Belgii. Během songu "Havey Metal Lover" předvedla nový kostým:
Heavy Metal Lover

Lady Gaga backstage at Born This Way Ball Tour 2012 (PHOTOS #5)

30. září 2012 v 10:54 | john |  The Born This Way Ball
Další fotografie Lady Gaga ze zákulisí turné Born This Way Ball, na kterých je zachycena se svými fanoušky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: "Cake (Like Lady Gaga)" (NEW SONG!)

29. září 2012 v 22:12 | john |  news
Na přehlídce modelů Mugler, která se konala tento týden v Paříži, byl představen i nový song Lady Gaga, který nese název "Cake (Like Lady Gaga)". Lady Gaga v songu dokonce rapuje a spolu s ní lze ve skladbě slyšet i producenta DJ White Shadow. Zde si můžete poslechnout celou verzi songu:

LISTEN


Taylor Kinney: "I'm in a relationship with Lady Gaga!"

29. září 2012 v 19:32 | john |  news
Herec Taylor Kinney, který už přes rok chodí s Lady Gaga, poskytl exkluzivní rozhovor pro USA Today, ve kterém poprvé zmínil svůj vztah se známou zpěvačkou. Taylor ani Gaga o svém vztahu s médii odmítali nějak podrobněji mluvit. Lady Gaga jen přiznala, že je velmi šťastná a totéž řekl ve svém posledním rozhovoru i Taylor:

"Napamatuju si, že bych doposud někdy něco řekl veřejně. Ale jsem šťastný. Jsem ve vztahu a jsem šťastný. Všechno je úžasné."

Taylor a Gaga se seznámili v roce 2011 během natáčení videoklipu k singlu "You And I" a od té doby jsou spolu. Taylora jste mohli vidět v seriálu The Vampire Diaries, kde si zahrál postavu Masona Lockwooda. Už od 10.října se však začne vysílat seriál Chicago Fire, kde hraje Taylor jednu z hlavních rolí!

Lady Gaga Interviewed by 50 Minutes Inside (VIDEO)

29. září 2012 v 19:05 | john |  videos
V rámci propagace parfému FAME, poskytla Lady Gaga v Paříži rozhovor pořadu 50 Minutes Inside. Tady je ukázka z rozhovoru:

Lady Gaga backstage at Born This Way Ball Tour in Hannover + Zurich (PHOTOS)

29. září 2012 v 14:41 | john |  The Born This Way Ball
Objevilo se pár fotek ze zákulisí koncertů Lady Gaga, které se konaly 24.září v Hannoveru a 26.září v Curychu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga on LittleMonsters.com (NEW PHOTOS) 29/9/2012

29. září 2012 v 8:30 | john |  R: 2012
Lady Gaga zveřejnila na webu LittleMonsters.com další své fotografie:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
1. "Já a Marla, moje umělecké režisérka ...Povídáme si o Avedon a smějeme se."
2. "Byla jsem tak mladá, když jsem zemřela a nyní chodí Joanne uvnitř."
3. "Miluju psaní hudby v posteli s Tarou a DJWS."

Lady Gaga Leaving The 02 World Arena In Berlin, Germany 20/9/2012 (PHOTOS)

29. září 2012 v 8:24 | john |  Candids
Lady Gaga při odjezdu z koncertu v Berlíně, který se konal 20.září v O2 World Arena v rámci BTW Ball Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga and Tony Bennett Plan Jazz Album Together!

28. září 2012 v 23:16 | john |  Cheek To Cheek
Zpěvák Tony Bennett ve svém nedávném rozhovoru pro hudební magazín Rolling Stone potvrdil, že spolu s Lady Gaga plánuje nahrát jazzové album, které bude aranžovat swingová kapela Marion Evans. Jazzové album je snem Lady Gaga stejně tak, jako další spolupráce s Tony Bennettem, se kterým je Gaga výborná přítelkyně. Také Tony si Lady Gaga velmi oblíbil a navíc ji nazval hudebním Picassem.

V létě roku 2011 se Lady Gaga poprvé s Tony Bennettem setkala v nahrávacím studiu v New Yorku, kde spolu natočili coververzi klasického songu "Tha Lady Is A Tramp", který měl ihned po vydání velký úspěch. Oba umělci si spolupráci pochvalovali a už tehdy si slíbili, že nebude jejich poslední. Lady Gaga se navíc loni nechala slyšet, že by si přála nahrát celé album s Tony Bennettem a to se jí zřejmě opravdu splní. Gaga na první setkání vzpomíná velmi ráda, stejně jako Tony, který na Gaga prozradil, že byla ten den velmi nervózní, a tak do sebe lila jednu whiskey za druhou:

"Musela se každá dívka, která si s tebou vyrazila, opít? Ty jsi ideální," řekla Tonymu Gaga. Tony o chystaném projektu řekl:

"Volala mi z Nového Zélandu a říkala, že se mnou chce natočit jazzové album a já jí řekl: "Máš to mít!" Takže tohle bude jedna z věcí, kterou uděláme. Budeme dělat jazzové album s Marion Evans, velkým swingovým bandem, a já se moc těším, protože spousta lidí neví, že je Gaga fenomenální jazzovou zpěvačkou."

Tony se snaží zatajit jméno skladatele, jehož skladby se na chystaném albu s Lady Gaga objeví.

"Nemohu uvést jméno skladatele, protože nechci, aby to někdo udělal ještě předtím, než to uděláme my. Ale je tu úžasný skladatel, který je velmi podceňovaný, velmi slavný, ale ne tak slavný jako Gershwin nebo Porter. Ale vytvořil tolik hitů jako nikdo jiný, takže s ním uděláme naše velké swinging album."

A kdy se spolupráce Lady Gaga s Tony Bennettem uskuteční? "Jakmile to půjde," říká Tony, kterému už 23.října vychází jeho další album duetů, tentokrát nazvané "Viva Duets". Na otázku, zda už brzy s Lady Gaga vytsoupí, Tony odpovídá:

"Uvidíme, co se stane. Ona je dobrá kamarádka a já respektuji to, že je tak kreativní, to, že se každým dnem mění, má tolik nápadů, které realizuje. Postě se nikdy nezastaví. Říkám jí "hudební Picasso". Její energie je fenomenální."

Lady Gaga sold out Madison Square Garden In 7 seconds!

28. září 2012 v 20:41 | john |  news
To, že je Lady Gaga jednou z nejúspěšnějších umělkyň všech dob potvrzuje i dnešní informace. Podle všeho Lady Gaga vyprodala koncert v Madison Square Garden v NYC za neuvěřitelných 7 vteřin! Show se uskuteční 22.února 2013 v rámci světového turné The Born This Way Ball.

Lady Gaga covers S Moda Magazine (SCANS)

28. září 2012 v 20:20 | john |  Magazines Scans
Lady Gaga se v rámci propagaci svého parfému FAME objevila ve španělském módním magazínu S Moda. Tady jsou scany:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Make Lady Gaga HAPPY!

28. září 2012 v 16:09 | john |  news
Máte rádi Lady Gaga? Chcete jí udělat radost a oplatit jí radost, kterou ona dělá vám? Máte jedinečnou příležitost. Podpořte Lady Gaga na letošním ročníku hudebních cen MTV EMA, které se budou předávat 11.listopadu 2012 ve Frankfurtu. Loni si Lady Gaga odnesla 4 ceny a letos je nominovaná ve 3 kategoriích. Letos je konkurence velká a Gaga potřebuje naše hlasy - vždyť ona i video "Marry The Night" si je rozhodně zaslouží. Navíc i my, fanoušci jsme letos opět nominovaní. Hlasujte pomocí následujícího odkazu:

VOTE: BEST VIDEO (MARRY THE NIGHT)
VOTE: BEST LIVE (LADY GAGA)
VOTE: BIGGEST FANS (LITTLE MONSTERS)


Loni byla Gaga z cen velmi šťastná. Na svůj Twitter tehdy napsala: "Vyhráli jsme 4 EMAs! Biggest Fans, Best Female, Best Song, Best Video. Sledování toho, jak Little Monsters vítězí po boku Born This Way bylo život-měnící."

Lady Gaga to feature in "***** Don’t Kill My Vibe" by Kendrick Lamar!

28. září 2012 v 11:37 | john |  news
Velká novinka! Společného songu Lady Gaga a Kendricka Lamara, "PARTYNAUSEOUS", se letos zřejmě nedočkáme. Ovšem dvojice nám nabídne jiný společný song! Včera byl zveřejněn tracklist debutového alba rappera Kendricka Lamara, "good kid, m.A.A.d city", a hned druhý track z něj, "*****(´Bitch´) Don't Kill My Vibe" je featuring s Lady Gaga!

Nyní je už vše úplně jasné. Song "PARTYNAUSEOUS" výjde na albu Lady Gaga, ARTPOP, jehož vydání je potvrzeno na začátek roku 2013. To, že se song na albu Gaga objeví oficiálně potvrdil i producent Vincent Herbert, který s Gaga spolupracuje a občas ji i zastupuje. Původně se song "PARTYNAUSEOUS" měl objevit na Kendrickově albu a měl to být dokonce třetí singl, ale nakonec bylo vydání odloženo a nyní už víme proč.

Společný song Kendricka Lamara a Lady Gaga, "***** Don't Kill My Vibe", uslyšíme už koncem října, kdy vychází Kendrickovo debutové album.

Gaga je velkou fanynkou Kendricka Lamara a o spolupráci s ním velmi stála. Naštěstí jí vše vyšlo tak jak chtěla a během letošního léta se spolu sešli v nahrávacím studiu a dali dohromady pár společných songů. Song "PARTYNAUSEOUS" je navíc velmi osobní, a tak není ani divu, že se objeví právě na albu ARTPOP. Gaga totiž do něj zpracovala své pocity ze svého těžkého loňského roku, kdy jí v kariéře vše nefungovala tak jak chtěla, ale dokonce se nechala inspirovat i letošními masovými protesty v Indonésii, které se konaly proti jejímu vystoupení. Gaga v textu vyjádřila i to, co k této zemi cítí.

Také se ale objevují drby o tom, že možná byl jen změněn název songu, ale zatím není nic potvrzeno a pořád to vypadá, že spolu Gaga a Kendrick nahráli dva songy. Nicméně jejich společný song, podle člověka, který song už slyšel, prý skutečně stojí za poslech!

"Kendrick mluvil o spolupráci s Lady Gaga opravdu hodně. Při představování však nebyl zmíněn ani název songu a ani producent. Rytmus v songu plynule přechází tak, jak je v případě Kendrickova chytlavého, vokálového efektu zvykem. Nahrávku vidím jako potencionální singl. Kendrick zde opakovaně recituje větu "B*tch don't kill my vibe", která posluchačům uvízne v hlavě. Gaga v pozadí nahrávky není taková, jak jsme zvyklí z jejích popových nahrávek, takže fanoušci by se měli těšit, až uslyší konečný produkt. Její zvuk se skutečně velmi dobře prolíná s Kendrickovými zabijáckými slokami a celé to dohromady tvoří harmonii. Rozhodně je to světlý moment alba good kid, m.A.A.d city."

Co se týká alba ARTPOP, tak se je určitě na co těšit! Sama maminka Lady Gaga, Cynthia Germanotta, byla včera na Twitteru a odpovídala na dotazy fanoušků. Mnozí se ptali na nadaci BTW Foundation, které je Cynthia spoluzakladatelkou, ale řeč přišla i na album její dcery. Cynthia například napsala:

"Spousta lidí chce vědět, jestli jsem slyšela ARTPOP. Poslechla jsem si všechno, co doposud napsala...PŘIPOUTEJTE SE!"
---

Lady Gaga sends Paris new rap song!

28. září 2012 v 11:28 | john |  news
Na přehlídce modelů Thierry Mugler, která se konala tento týden v Paříži, zazněl i nový song Lady Gaga, který se jmenuje "Cake (Like Lady Gaga)". Song nedávno zveřejnil i producent DJ White Shadow. Lady Gaga byla navíc podepsaná jako hudební režisérka celé fashion show, kde se předváděly modely jejího kamaráda, Nicoly Formichetti. Na přehlídce se objevila i rapperka Azealia Banks, která zde představila svůj nový singl "Esta Noche". Azealia se objeví i na albu Lady Gaga, ARTPOP, a to v songu s názvem "Ratchet".
LISTEN: Cake

BTW Ball Tour: Lady Gaga Live in Zurich, Switzerland 26/9/2012 (PHOTOS)

28. září 2012 v 1:17 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga vystoupila 26.září se svým turné BTW Ball ve švýcarském Curychu. Tady jsou fotky ze show:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
+ Lady Gaga nemá ráda, když diváci na její show jen tak posedávají - ostatně to sami dobře víme z pražského koncertu. Takhle to Gaga vyjádřila na svém posledním koncertu v Curychu. "Tohle není pohřeb, je to party."
další fotky z koncertu v celém článku!

Lady Gaga to perform at world’s largest nightclub in Ibiza!

27. září 2012 v 22:30 | john |  news
Podle nejnovějších informací už příští týden vystoupí Lady Gaga v největším nightclubu na světě, který se nachází na španělské Ibize. Nightclub "Privilege Ibiza" je zapsán v Guinessově knize rekordů jako největší noční klub světa, protože jeho kapacita je přes 10 000 lidí. Vystoupení Lady Gaga se uskuteční 5.října 2012, tedy den přes jejím koncertem, který odehraje v rámci svého turné BTW Ball v Barceloně. Říká se, že s spolu s Gaga se tam objeví i producent DJ White Shadow - zazní tedy i nějaký nový song?

"Spotlight breaking news: Lady Gaga to perform at @privilege_ibiza Closing Party on 5th October! Tickets will go on sale later today."

EDIT: Producent DJ White Shadow dnes na svém Twitteru oznámil, že zpráva o vystoupení Lady Gaga na Ibize byla falešná! On ani Gaga se v klubu rozhodně neobjeví.

"Na Ibize nevystupuju. nevím kdo začal s tímhle pitomým drbem, ale já tam nebudu a LG už rozhodně ne. FYI"