Červen 2012

Lady GaGa with her Fans at backstage of BTW Ball Tour in Melbourne 30/6/2012 (PHOTOS)

30. června 2012 v 21:11 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga se i po svém třetím koncertu v Melbourne, který se konal dnes, setkala v zákulisí s několika svými fanoušky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga leaving Rod Laver Arena in Melbourne 30/6/2012 (PHOTOS)

30. června 2012 v 20:36 | john |  Candids
Lady Gaga dnes v Melbourne odehrála další ze svých koncertů z turné Born This Way Ball. Tady jsou dvě fotky, na kterých je Gaga zachycena, jak odjíždí z Rod Laver Areny, kde vystoupila.
imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa with her Fans at backstage of BTW Ball Tour in Melbourne (PHOTOS #2)

30. června 2012 v 15:18 | john |  The Born This Way Ball
Přidávám několik fotografií, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky v zákulisí koncertů, které se konaly 27. a 28.června v Melbourne v Austrálii.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady Gaga congrats Adele on the pregnancy announcement

30. června 2012 v 11:16 | john |  news
Zpěvačka Adele včera na své stránce oznámila velmi radostnou zprávu. Oficiálně totiž potvrdila, že je těhotná! 24-letá velmi úspěšná zpěvačka čeká dítě se svým přítelem Simonem. Adele napsala:

"S potěšením vám oznamuji, že já a Simon spolu čekáme naše první dítě. Chtěla jsem, aby jste se tuto novinku dozvěděli přímo ode mě, samozřejmě jsme v sedmém nebi a moc se těšíme, ale prosím respektujte naše soukromí v této drahocenné chvíli. Navždy vaše Adele xx."

Lady Gaga ihned poté, co se tuto zprávu dozvěděla, tak na svém Twitteru Adele pogratulovala. Gaga má Adele velmi ráda a upřímně jí všechny její úspěchy přeje, i po Grammy jí přes Twitter gratulovala. Tentokrát Gaga napsala:

"Slyšel někdo, jak si všechny popové hvězdy na světě oddechly, když Adele oznámila své těhotenství? #ThatsTheTruthTea Blahopřeji moje drahá!"

K Lady Gaga se přidávám a Adele moc gratuluju!

Kylie Minogue Asked Whether Madonna Or Lady Gaga Is More Talented

30. června 2012 v 10:38 | john
Australská zpěvačka Kylie Minogue byla nedávno hostem v pořadu "Watch What Happens Live", kde poskytla rozhovor. Kylie během tohoto rozhovoru dostala otázku, kdo má větší talent, jestli Lady Gaga nebo Madonna. Kylie po delší odmlce odpověděla, že zvolí Madonnu, ale na otázku přeci jen úplně přesně neodpověděla, protože vybrala Madonnu jen proto, protože celá léta stále setrvává v hudebním průmyslu a stále dělá to, co dělala. Kylie je však velkou obdivovatelkou Lady Gaga a o jejím talentu se už několikrát vyjádřila jak v rozhovorech, tak i na svém Twitteru.

Kdo má dle vašeho názoru větší talent- Lady Gaga nebo Madonna?
"Oooh, vy jste zamířil zrovna na krční tepnu! Vybírám, jen za to, že stále setrvává a dělá stále to, co dělá, vybrala bych Madonnu."

Kylie však na svém Twitteru pokračovala a na podobné otázky fanoušků odpověděla, že obdivuje obě dvě zpěvačky, protože mají mimořádný talent:

"Tyto debaty by mohly být věčné, ale obdivuji je obě p=ro jejich jedinečný talent."

Lady Starlight on Lady Gaga’s new album

29. června 2012 v 21:19 | john |  news
Jen málo lidem se naskytne příležitost cestovat po celém světě se svým nejlepším přítelem, Lady Gaga takovou příležitost plně využila a na své světové tour Born This Way Ball vzala svoji nejlepší kámošku Lady Starlight. Obě Ladies se setkaly v roce 2007 v jednom klubu v NY a od té doby jsou nerozlučnými kamarádkami. Za nějakou dobu společně začaly vystupovat a předvádět velmi originální show, se kterou se ještě v téže roce dostaly na populární festival Lollapalooza. A je to právě Lady Starlight, která je v centru dění okolo Gaga a už měla dokonce možnost slyšet nové, čtvrté album Lady Gaga.

Je to úžasné! (zakřičí radostí, když v rozhovoru dojde řeč na nové album LG). Samozřejmě vám toho moc říct nemůžu jen tolik, že Gaga stále pokračuje ve tvoření hudby, kterou miluje. Každé album, které vydává je jejím srdcem a duší. Takže v některé úrovni se album nebude lišit od ´Born This Way,´ protože bude říkat "Tohle je místo, kde se zrovna nacházím a to, co zrovna v této chvíli cítím."

Lady Starlight tak přiznala, že je neustále překvapena talentem Lady Gaga:
"Když si sedne za piano, je to prostě kouzelné. Něco z ní vyzařuje. A je to taky má nejoblíbenější část show, když prostě sedí za svým pianem. Srší z ní její kreativní duše, která v ní je. Je to jediný způsob, jak to dokážu popsat. Vždycky jsem obdivovala její talent, protože je to šílené. Existuje pár lidí, kteří mají absolutní dar a jsou ve vesmíru velmi speciální a když se dostane za to piano, tak je to prostě jejím osudem."

Starlight, která je předskokankou na turné Gaga, dále o své kamarádce například prozradila:
"Ona a já jsme vlastně nejlepší přátelé. Hrály jsme spolu v New Yorku a jsme něco jako partneři. Ale nejsme sexxuální partnerky tak, jak někteří lidé tvrdí. Ale my tenhle drb přímo milujeme. Gaga je stále ta stejná osoba. Myslím, že sláva vám stoupne do hlavy jen tehdy, když nejste pravý umělec. Pokud jste skutečný umělec a dobrý člověk, který miluje to co dělá, pak budete pořád tatáž osoba. Budeš se chtít se svými přáteli podělit o svůj úspěch a budeš si to užívat, protože je to sen. Jak ji znám, tak myslím, že se nikdy nemůže změnit. Ale všechno kolem života celebrit tě nutí se měnit. Za svoji pravou kamarádku jsem tak vděčná. Když nejsme na turné, tak je to celkem nuda. Turné je prostě úžasné. Představte si být na obrovském světovém turné se svojí nejlepší kamarádkou. To jen tak někdo nemůže říct, že se mu to povedlo. Opravdu nic se nezměnilo kromě toho, že je těžké kvůli masivnímu množství fanoušků opustit hotel. Spolu s Gaga prostě jen tak sedíme a probíráme ty kreativní nápady."

Lady Gaga meets Fans in Melbourne 29/6/2012 (PHOTOS)

29. června 2012 v 20:58 | john |  Candids
Lady Gaga se dnes odpoledne setkala s několika svými fanoušky v australském Melbourne, kde se nachází na svém turné BTW Ball. Gaga byla v doprovodu svojí kamarádky Lady Starlight, o které bude ještě večer řeč. Tady je už ale pár fotek z dnešního setkání Lady Gaga s fanoušky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: New Tweet + TWITPIC! (29/6/2012)

29. června 2012 v 19:18 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter nový vzkaz, ke kterému přidala i novou fotografii.
"Night night. Love, Mademoiselle Melbourne. "
---

Lady Gaga meets Fans in Melbourne 29/6/2012 (PHOTO)

29. června 2012 v 18:30 | john |  Candids
Lady Gaga se dnes v Melbourne setkala s několika svými fanoušky. Tady je fotografie, na které je zachycena Gaga s jednou svojí fanynkou:

New Site Layout!

29. června 2012 v 18:11 | john
Jak už jste si jistě všimli, tak je tu po delší době nový design stránek. Velký dík za něj patří skvělé Freezy, která se postarala i o minulý vzhled. Mě osobně se nový vzhled moc líbí a jsem s ním velmi spokojený. Proto doufám, že i Vy budete s novým vzhledem ladygaga.blog.cz spokojeni. Ještě jednou tedy mockrát děkuji Freezy za úžasnou práci, kterou na tomto vzhledu odvedla, jsem opravdu nadšený!

Jinak bych jménem blogu chtěl všem návštěvníkům a hlavně svým SB popřát krásné léto!!! + moc všem děkuji za pochvaly nového designu (:

John

Lady Gaga: NEW Tweets! (29/6/2012)

29. června 2012 v 15:02 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru několik nových zpráv, ve kterých například píše o aukci Daphne Guiness a nebo o pizze, kterou dnes poslala svým fanouškům v Melbourne.

Choreografie FYI a včerejší chování v monster pitu bylo epické. To je přesně to, co jsem hledala, je to přesně to, co dostanete v zákulisí.

Posílám dolu pizzu pro Melbourne monsters, kteří jsou v hotelu. Jezte, zahřejte se, miluju vás! Nepřestávejte zpívat, je to božské!

Můj archiv se může stále rozšiřovat. Nebudu ty kousky sepisovat podle jejich návrhářů. Vaše křídlo @therealDaphne, je označeno jako *Vintage Guinness*

Aukce, ve spolupráci s Isabellinou nadací, je jako módní Super Bowl a můj domácí tým poprvé vyhrál.

@therealdaphne moje drahá přítelkyně, brzy se uvidíme. Vaše kousky nesmí být rozptýleny do větru. Budou bezvadně uchovány pro vaši návštěvu.

Jsem vášnivý módní sběratel & cítím se být poctěna, že podporuju nadaci The Isabella Blow Foundation. Daphne Guinness je průkopnicí uměleckých žen.

Lady Gaga sends Melbourne monsters pizza and special note!

29. června 2012 v 14:20 | john |  news
Lady Gaga na své fanoušky nedá dopustit. Zpěvačka se momentálně nachází v Melbourne, kde je se svým aktuálním turné. Několik fanoušků dnes přišlo před hotel, kde je Gaga ubytovaná a netrpělive svůj idol vyhlíželi a zpívali jí pod okny. Gaga jim za to, že ji přišli potěšit, nechala poslat několik krabic s pizzou a přidala i speciální vzkaz. Ve vzkazu stálo:

"Drahá Little Monsters, posílám vám lásku a pizzu. Zůstaňte v teple a užívejte si. Děkuji vám za všechny krásné písně a odhodlání. Love + ARTPOP. Lady Gaga. 29.června 2013."

Přesně! V dopisu i na obálce Gaga uvedla rok 2013. Je to překlep, nebo nějaká narážka? Kdo ví...

imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa with her Fans at backstage of BTW Ball Tour in Melbourne (PHOTOS)

28. června 2012 v 21:40 | john |  The Born This Way Ball
Přidávám pár fotografií, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky v zákulisí koncertu v Melbourne.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga sings new song 'Princess Die' in Australia concert (28/6/2012)

28. června 2012 v 20:59 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga dnes již podruhé vystoupila v rámci svého turné Born This Way Ball v Melbourne v Austrálii. I během této show Gaga místo songu "Hair" zazpívala úplně nový song "Princess Die" - také svůj outfit dnes přizpůsobila skladbě.
Princess Die (Live in Melbourne 28/6/2012)

New Lady Gaga song sets bad example?!

28. června 2012 v 19:00 | john |  news
Lady Gaga včera úplně poprvé představila veřejnosti novou skladbu, kterou zřejmě nahrála pro své nové album. Nádhernou, smutnou baladu "Princess Die" Gaga včera zazpívala svým fanouškům během koncertu v Melbourne. Skladba je opravdu nádherná a už teď jsou na ni velmi pozitivní ohlasy. Někteří lidé však poukazují na to, že Gaga dává textem skladby špatný příklad, protože text například pojednává i o sebevraždě a to zvláště v části "I wish that I could cope, but I took pills and left a note."

Gaga však předtím, než song zazpívala prozradila, že tato klavírní balada odráží ty nejhlubší a nejosobnější myšlenky, jaké kdy měla. Tato píseň je zatím tou nejtemnější skladbou, kterou kdy Gaga vytvořila, protože se zabývá sebevraždou. Navíc Gaga se nechala slyšet, že tato skladba nemá vůbec nic společného s princeznou Dianou, ale přesto se zdá, že se text dotýká podrobností života této mimořádné princezny. Ostatně na konci songu, v jehož refrénu je věta "Princess Die, I want to see her cry," je zřejmě o tragické smrti Diany, která ji potkala v Paříži v roce 1997. ("And wish that I would go, In my rich boyfriend's limo, oh oh. Right after he proposed, With a 16-carat stone wrapped in rose gold, With the papparazzi all swarming 'round, In my Louis Vuitton white button-down. Oh, it's not that deep, So bob head your head, for another dead blonde, Whose real prince is in heaven. She just wants to sleep.")

Podle několika lidí bude právě tento text o sebevraždě zdrojem obav několika rodičů mladých fanoušků, kterých má Lady Gaga opravdu hodně. Vypadá to, že Gage během turné zkouší, jaké budou na její song reakce a je si plně vědoma, že je to velmi kontroverzní téma a je připravena na odpor.

Chris Wagner, komunikační ředitel servisu Lifeline tvrdí, že song posílá velmi znepokojivou zprávu fanouškům Lady Gaga:

"Lifeline je velmi znepokojen povahou písně, zejména pokud jasně popisuje metodu sebevraždy a hluboké rozmluvy o sebevraždě, není zde žádné poselství naděje, hledání pomoci, nebo cokoliv, co by mělo pozitivní charakter. Chápeme uměleckou licenci a umělecký výraz, ale celebrity si musí uvědomit, že jsou to vzory pro mladé lidi. Mladí lidé často berou text svých oblíbenců velmi vážně."

Wagner navíc dodal, že takové songy jako je "Princess Die", považují za "sebevražednou nákazu", kdy lidé napodobují činy sebevražedných lidí. Nakonec dodal: "Je opravdu důležité, aby si mladí lidé, kterým je smutno, nebo přemýšlejí o sebevraždě uvědomili, že je tu pro ně vždy nějaká pomoc, světlo na konci tunelu a jsou tu lidé, kteří o ně mají strach a chtějí jim pomoci."

O skladbě "Princess Die" psal i například slavný web Idolator, který o songu napsal, že Gaga v textu odhalila svoji duši. Kvalitou skladbu přirovnal k hitu "You And I" a text je výslovným odkazem na sebevraždu a duševní choroby. Příběh Lady Gaga o "další mrtvé blondýně," je také webem přirovnáván k lyrickému vyprávění sira Eltona Johna. Stránka však zdůrazňuje, že to není poprvé, co Gaga ve své kariéře zmiňuje sebevraždu. Pokus o sebevraždu už Gaga zmínila v autobiografickém videoklipu "Marry The Night," na kterou zřejmě myslela v těžkých začátcích své kariéry, kdy ji vyhodili z její první nahrávací společnosti. Vzhledem k tomu, že Gaga loni vydala skladbu Born This Way, která pojednává o sebepřijetí a lásce k sobě samému, tak je "Princess Die" zcela v rozporu s jejím dosavadním životním poselstvím. Skladba se může, ale i nemusí objevit na jejím albu a prý není v žádném případě odrazem zbytku alba.

Osobně doufám, že se skladba na albu objeví. Chápu, že je to kontroverzní téma, ale Gaga moc dobře ví co dělá a prostě život už je takový - je potřeba mluvit i o vážných věcech a ne jen o párty a zábavě. Fanoušci LG moc dobře ví, že Gaga k ničemu špatnému nenabádá a určitě si vzpomenou na velké množství sebevražd mladých lidí, kteří byli fanoušky Lady Gaga a sebevraždu spáchali, protože byli třeba šikanováni za to, že jsou "odlišní" - viz. Jamey Rodemeyer.

REVIEW: Lady Gaga's Melbourne Born This Way Ball Concert

28. června 2012 v 18:21 | john |  The Born This Way Ball
Turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, je prostě úžasné, oblíbené a hlavně megaúspěšné. Takto lze soudit na základě návštěvnosti koncertů, která je výborná, koncerty jsou většinou hned vyprodané a také díky skvělým výdělkům a v neposlední řadě podle velmi pozitivních recenzí. Včerejšímu prvnímu koncertu v Melbourne se dostalo opravdu hodně kladných recenzí, které hlavně chválí skvělý zpěv Lady Gaga a osvětlení. Deník HeraldSun například o koncertu napsal.

"Gaga přivezla svůj Born This Way Ball do Melbourne a po dvouhodinové show jsem nemohl být víc šťastnější z toho, čeho byly mé oči svědkem. Popsal bych to jako dvouhodinovou electro-popovou operu, která obsahovala všechno - od nahých můžů, kteří spolu tančili na masovém gauči až po výstup v "Bloody Mary", kde byla Gaga doslova jako duch. Když na koncert šel, tek byl jsem trochu skeptický, ale myslím, že jsem z něj vyšel jako little monster.

Koncert začínal velkolepým, dramatickým výstupem na mechanickém jednorožci, na kterém seděla Gaga, futuristicky oděná a informovala nás, že chce proniknout do našeho světa a přinést nám svobodu. V průběhu koncertu Gaga mluvila o tom, že je důležité, abychom se navzájem milovali a také nezapomněla na práva homosexuálů. Bylo to trochu jako kázání, ale velmi inspirující.

Nejlepší na koncertu bylo podle mě dramatické osvětlení. Osvětlení zámku, který vypadal jako z Disnelandu, a ten, kdo ho měl na starosti, by si zasloužil Oscara. Nejlepší byla část při "Electric Chapel", kdy bylo publikum zcela ponořeno do všech barev duhy.

Vokály Lady Gaga byly přesné, a při "You And I" přímo zazářila. Zazářila také s novým songem, který představila tak, že může, nebo taky nemusí být na jejím dalším albu - "Princess Die" je pochmurná balada o úskalí slávy. I když Gaga hodně tančila během celé show, tak její hlas nikdy neselhal a to je známkou opravdu skutečného profíka.

Dalšími, pro mě, skvělými momenty koncertu Lady Gaga bylo, když během "Heavy Metal Lover" přijela na lidském/motocyklovém hybridu, který byl doplněn světlometem a také to byla svatba při "Americano", která byla jako vystřižená z mexického hororu.

Bez ohledu na to, co si o Lady Gaga říkáte, nebo myslíte, tato dívka moc dobře ví, jak celou arénu pobavit. Kombinace krásného osvětlení, přesvědčivého příběhu a ženy, které skutečně záleží na jejích fanoušcích, jsem odešel z mimořádné show a možná to byl jeden z nejlepších koncertů, na kterém jsem za těch 20 let co píšu recenze koncertů, vůbec byl."

V další recenzi zase například stojí: "...Vrcholem večera bylo, když se Lady Gaga rozhodla, že publiku zazpívá úplně nový song, exkluzivně ve světové premiéře předvedla pomalou baladu "Princess Die". Song je sám o sobě melancholický a Gaga při něm předvedla své syrové hlasové schopnosti, které se lišily od zbytku koncertu. Bylo to úžasné! ...Koncert zakončila přídavkem Edge Of Glory, který začala v akustickém pojetí a na kterém ukázala své dechberoucí hlasové schopnosti. Má úžasný pás!...Poté, co jsem se dozvěděl, že její show byla v Indonésii zakázána a muslimové proti ní protestovali a obvinili Gaga z uctívání Satana, tak jsem bedlivě sledoval, jaká bude produkce celého koncertu. I když jsem prostě věděl, že je to Gaga a vše nebude podle muslimských pravidel, tak jsem ten večer žádného ďábla neviděl, jediné co bylo vidět, byla láska k hudbě a láska jejích fanoušků. Austrálie Gaga vždy přivítá s otevřenou náručí."

Lady Gaga helps Daphne Guinness auction success

28. června 2012 v 17:59 | john |  news
Podle nejnovějších zpráv prý Lady Gaga pomohla zvýšit výtěžek z aukce Daphne Guinness tím, že si za rekordní cenu na londýnské aukci koupila šaty z dílny zesnulého návrháře Alexandra McQueena, se kterým se přátelila.

Podle si Gaga za více než 100 000 eur koupila nejdražší šaty Alexandra McQueena, které jsou sběratelskou raritou a ještě navíc podpořila dobrou věc. Daphne v Londýne vydražila několik kousků z McQueenovi osobní sbírky, aby vybrala co nejvíce peněz pro nadaci Isabella Blow Foundation. Nadace byla založena v roce 2011, na památku zesnulé módní redaktorky Isabelly Blow a její funkcí je podporovat nové talenty v umění a módě.

Zatím není známo o kolik položek se Gaga v aukci pokoušela a nebo které to přesně byly, ale jisté je, že pro nadaci se celkově vybralo 476 800 liber, což je prý rekordní částka a Lady Gaga má na ní velkou zásluhu. Aby Gaga aukci o šaty vyhrála, musela bojovat se sběrateli a s různými institucemi, které také nabízeli nemalé částky. Podle posledních zpráv Gaga zaplatila okolo 85 250 liber. Daphne, Alexandra i Isabellu zpěvačka velmi obdivovala a obdivuje, v jednom z rozhovorů kdysi prohlásila:

"Isabella a Daphne jsou dvě mimořádné lidské bytosti, ženy, ikony."

Významný aukční dům Christie´s potvrdil, že Gaga se aukce skutečně účastnila, ale nebyl schopen podat jakékoliv bližší informace o tom, o které položky měla zájem. Aukce se účastnili lidé z 21 zemí. Daphne Guinness se nechala slyšet:

"Jsem ohromena, kolik zájemců se dnes večer sešlo a především jsem dojata podporou Lady Gaga, která naši nadaci podpořila. Mám ji moc ráda a je moc hezké sledovat vznik počátků něčeho, co může pomoci druhým lidem."

Gaga je známá pro svůj odvážný a nezvyklý smysl pro módu, ale hlavním pro ni v tomto případě bylo, že pomůže mladým a nadějným studentům módy. Zde je pár obrázků kousků, které se včera Daphne Guinness dražila v Londýně - vše pochází z její osobní sbírky. Jsou tu i hedvábné šaty, které vyhrála Gaga v aukci. Jejich název je The Girl Who Lived In Tree.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A new Lady Gaga wax figure at Madame Tussaud's in South Korea!

28. června 2012 v 17:00 | john |  Unsorted
Po Londýně, Berlíně, Amsterdamu a dalších městech, má Lady Gaga svoji další voskovou figurínu v muzeu Madame Tussauds - tentokrát v Busan v Koreji. Figuríny byla vytvořena podle nedávného vzhledu Gaga, který předvedla v květnu v Japonsku.

The Born This Way Ball Tour: Live in Melbourne, Australia 27/6/2012 (PHOTOS)

28. června 2012 v 15:29 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga včera poprvé se svým turné Born This Way Ball vystoupila v australském Melbourne. Kromě nového kostýmu k písni "Judas" předvedla i úplně nový song s názvem "Princess Die". Koncert se tedy velmi povedl a já vám teď nabízím několik fotek ze včerejšího show:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady Gaga: Inez & Vinoodh (You And I) Photoshoot 2011

28. června 2012 v 14:27 | john |  2011
V loňském roce, při natáčení klipu Lady Gaga "You And I" v Nebrasce, nafotila dvojice fotografů Inez & Vinoodh několik sérií fotografií, na kterých zvěčnili snad všechny proměny Gaga, které v klipu najdeme. Dnes se objevily dvě fotografie z focení photoshootu. Na jedné fotce je Lady Gaga a na druhé je v přestrojení za své mužské alter ego, Jo Calderone.
imagebam.com imagebam.com