Květen 2012

Lady GaGa named most popular celebrity of all-time

31. května 2012 v 20:22 | john |  news
Lady Gaga byla dnes jmenována "Nejpopulárnější celebritou všech dob"!

Tuto úžasnou novinku dnes oznámil server Starcount.com, který jsem vám před několika měsíci představil. Tento server umělcům počítá jejich oblíbenost na 11 sociálních sítích včetně Twitteru, Facebooku a Youtube. Lady Gaga hravě porazila i Rihannu nebo Justina Biebera. Internetová stránka, oficiálně zahájena právě dnes (31. května), je světově první a největší globální digitální platforma pro sociálně-zábavné žebříčky a je schopna přesně změřit chování téměř 1,5 miliardy lidí. Tady je Top 10 a protože se jedná o smíšený žebříček, tak se v něm objevují i sociální sítě facebook nebo Youtube.

1. Lady GaGa
2. Justin Bieber
3. Rihanna
4. Eminem
5. Shakira
6. Katy Perry
7. Facebook
8. YouTube
9. Cristiano Ronaldo
10. Michael Jackson
(Jinak FC Barcelona, která je #15, je nejoblíbenější fotbalový klub a "The Simpsons", kteří jsou na #19, je zase nejoblíbenější TV seriál)

K umístění Lady Gaga gratulujeme, ale navíc se objevila další skvělá informace. Lady Gaga už stihla celosvětově prodat 25 milionů alb a přes 100 000 000 kopií singlů! Kromě toho, Gaga dnes na Twitteru přesáhla hranici 25 000 000 followers. Velká gratulace.

Lady GaGa: NEW Tweet! (31/5/2012)

31. května 2012 v 20:20 | john |  news
Lady Gaga napsala na svůj Twitter novou zprávu, která se týká nezveřejněných záběrů z jejího klipu "Born This Way", které zveřejňuje Nick Knight přes SHOWStudio.

"Běžte nyní na SHOWSTUDIO mého miláčka Nicka Knighta a uvidíte nezveřejněné záběry z videa Born This Way! "
---

Lady GaGa manager on new album: 'It's an insane, great record'

31. května 2012 v 19:05 | john |  news
Manažer Lady Gaga, Vincent Herbert, mluvil v rozhovoru pro "The Grape Juice" o novém album Lady Gaga, které by Gaga chtěla vydat ještě letos. Vincent se exkluzivně nechal slyšet, že album bude opravdu vynikající a máme prý čekat neočekávané!

"Prostě šílené, úžasné nahrávky. Pokud jde o její album, očekávajete neočekávané...Jsem velmi nadšený. Teď ho tvoříme na cestě, takže je to celkem těžké, ale bude to skvělé."

Co se týká nového singlu z alba, tak Vincent se nechal slyšet, že zatím nemají přesné datum, ale měl by vyjít v srpnu. Album by mělo vyjít buď do konce roku 2012 a nebo začátkem roku 2013.

Album prý bude opravdu úžasné a budeme překvapeni. Gaga a její tým se prý už poučili od minule, kdy daleko před vydáním alba Born This Way všichni rozhlašovali, že to bude to nej album. Tentokrát všichni mlčí a až bude vše hotové, tak dají vědět.

Producent Fernando Garibay tento týden ale všechny potěšil, protože nové hudby Lady Gaga se prý už brzy dočkáme, protože je už na cestě. První singl by mohl podle několika zdrojů vyjít během léta 2012. Gaga své čtvrté (třetí) studiové album nahrává opět během svého světového turné (Born This Way Ball) přesně tak, jako to dělala v roce 2010, když nahrávala album BTW.

Lady GaGa Reached 25 Million Monsters on Twitter + NEW Tweets!

31. května 2012 v 16:44 | john |  news
Lady Gaga opět posunula svůj rekord o další milion! Na svém účtu na Twitteru má Lady Gaga nově přes 25 000 000 followers a stále je nejpopulárnější osobout na této sociální síti. Gaga také zanechala na svém účtu tyto dva vzkazy:

"Věřili byste, že ten šílený pták stále hvízdá venku před mým pokojem! Mám pocit, že je na konkurzu."

"#25milliontweetymonsters wow! Oficiálně se dnes cítím jako ta nejšťastnější holka na světě. Za 2 hodiny další vyprodaná show v Singapuru."
---

The behind the scenes drama in Lady GaGa and Madonna feud

31. května 2012 v 16:38 | john |  news
Zpěvačka Madonna na sebe opět díky Lady Gaga upoutala pozornost veřejnosti. Tentokrát o své mladší kolegyni sice v žádném rozhovoru nemluvila, ale přiživila svoji (i několika dalších lidí) domněnku, že Lady Gaga "okopírovala" nebo se "inspirovala" při psaní a nahrávání hitu "Born This Way" jejím hitem "Express Yourself".

Madonna totiž zahrnula hit Gaga, "Born This Way", do setlistu svého nového světového turné. Song zazpívá ve speciálním mash-upu složeném ze skladeb "Born This Way"/"Express Yourself" a "She´s Not Me" - jasná provokace, kterou Madonna jasně dává najevo, co si zřejmě o Lady Gaga a jejím hitu myslí - navazuje samozřejmě i na srovnávání mezi ní a Gaga.

Ihned po uveřejnění záznamu z nacvičování na turné, kde Madonna mash-up zpívá, se rozjela velmi ostrá debata na Youtube a opět je z tohoto případu další boj. Madonnina publicistka, Liz Rosenberg, okomentovala celou kauzu těmito slovy:

"Nedokážu vám říct, zda je to pocta, rána do tváře nebo legrace, nevím. Každý si to musí přebrat po svém. Lidé se můžou rozhodnout, co to má znamenat. Madonna však není ta, která to bude vysvětlovat."

Žádné jiné vysvětlení nebo vyjádření zatím neexistuje a asi ani nebude, každý si to skutečně musí vysvětlit po svém. Seriózní magazíny však mluví jasně - jejich titulky například zní: "Madonna jen potřebuje publicitu pro svoje turné" a nebo "Madonna vyhlásila Lady Gaga válku, Madonna ji zesměšňuje."

EDIT: Madonna v Tel Aviv zazpívala mash-up songů "Express Yourself"/"Born This Way" a "Shes Not Me".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT II: K celé věci se vyjádřil i producent hitu "Born This Way", Fernando Garibay. Když se ho fanoušci zeptali, co si myslí o tom, že Madonna na svém turné zpívá mash-up Born This Way a Express Yourself a vlastně tím poukazuje na podobnost songů, Fernando jen odpověděl:

"Madonna? Cool, miluju ji. A dostávám zaplaceno pokaždé, když zazpívá naše songy....Život je někdy krásný."

Další fanoušek se zeptal rovnou, jestli si Fernando nemyslí, že se Madonna Gaga vysmívá tím, že song zpívá. Fernando však opět zopakoval, že je v pohodě a že jsou to ni s Gaga, kteří z toho mají výhodu:

"Joshi, vše co vím je, že pokaždé, kdy to Madonna udělá, tak dostanu zaplaceno....:O"

EDIT: Chtěl bych se omluvit všem, které jsem svým komentářem, kde jsem napsal nehezké věci o zpěvačce Madonně, velmi omluvit. Nebylo to vůbec hezké a to, že některé lidi nemám rád neznamená, že bych o nich měl takovým způsobem psát. Všem tedy, které můj názor pohoršil nebo se jim zdál nevhodný, se tedy ještě jednou omlouvám. Určitě respektuji práci všech umělců i Madonny, poslední Madonniny gesta se mi však absolutně nelíbila a neseouhlasím s nimi, ale to mě neopravňuje psát takové komentáře. Snad mi odpustíte, velmi mě to mrzí.

SHOWStudio to release unseen footage from Born This Way video (NEW Stills)

31. května 2012 v 14:18 | john |  Music Videos
SHOWStudio v čele s režisérem a fotografem Nickem Knightem už zanedlouho zveřejní vystřižené scény z videoklipu Lady Gaga "Born This Way". Prozatím se objevil tento still z doposud nezveřejněné scény slavného videoklipu:

EDIT: Objevily se další fotografie z vystřižené scény klipu "Born This Way"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fernando Garibay: "We are "so close" to new Lady GaGa´s music"

31. května 2012 v 13:04 | john |  news
"K nové hudbě Lady Gaga jsme již velmi blízko," alespoň tak to tvrdí producent Fernando Garibay, který s Lady Gaga spolupracuje na jejím čtvrtém studiovém albu. V poslední době se objevuje hodně drbů okolo nového hudebního materiálu Lady Gaga, ale nic zatím nikdo nepotvrdil - jen jména pár producentů byla prozrazena a potvrzena. Zatím se však nic oficiálního neví, protože zpěvačka s médii stále nemluví.

Podle nového tweetu od Garibaye a dle několika informací se nějaké nové nahrávky dočkáme již brzy. Počítá se s tím, že Lady Gaga vydá svůj nový singl během léta, někdy na přelomu července/srpna a nebo koncem srpna 2012.

"@FERNANDOGARIBAY: Who's excited about new music? We are getting so close.... "

Lady GaGa set to launch jewelry line + film for Paris Fashion Week!

31. května 2012 v 10:30 | john |  news
Objevila se úžasná informace týkající se Lady Gaga, kterou přinesla stránka justluxe.com! Zpěvačka Lady Gaga prý už brzy zahájí svoji vlastní kolekci šperků. Tato kolekce bude vyrobena ve spolupráci se slavným designérem šperků Rodrigem Otazu a s módním návrhářem a kamarádem Lady Gaga, Nicolou Formichetti.

Web také uvedl, že trio Gaga, Otazu a Formichetti natočí speciální fashion film, který se objeví na Paris Fashion Week. V mini-filmu bude Lady Gaga ozdobena top fashion designem a luxusními doplňky. Fashion film by měl být natočen v prostředí, která má připomínat post-apokalyptickou Saharu. Lady Gaga a Rodrigo Otazu spolupracovali už v roce 2010, kdy jí Otazu navrhl šperky k jejím slavným masovým šatům, které Gaga oblékla na MTV VMAs.

Kolekce Lady Gaga bude přesněji obsahovat 6 náhrdelníků z krystalů od Swarovski. Kromě Lady Gaga spolupracoval Otazu například s Kylie Minogue, Madonnou nebo Beyoncé.

Lady GaGa will perform at BBC Radio 1's on September 9th!

30. května 2012 v 20:00 | john |  news
Před pár dny jsem vás informoval, že Lady Gaga vystoupí v září v rádiovém pořadu BBC Radio 1´s Live Lounge. Dnes bylo vystoupení oficiálně potvrzeno a Gaga zde vystoupí 9.září 2012. Dále bylo potvrzeno, že Gaga zde zazpívá nějakou coververzi nějakého songu, který si sama vybere + "singl". Zatím však nebylo zveřejněno, zda to "singl" znamená, že zazpívá úplně nový singl a nebo některý ze svých singlů z alba "Born This Way". Podle posledních informací by měl nový singl Lady Gaga vyjít koncem srpna a nebo někdy v průběhu léta. V tomto směru však nikdo nic nepotvrdil.

BBC Radio 1´s Live Lounge na svém Facebooku dokonce uvedli anketu, ve které se fanoušků ptají, jestli si myslí, že Lady Gaga zazpívá 9.září svůj nový singl. Rádio zřejmě samo neví s čím k nim Gaga dorazí. Doufejme však, že Gaga nový singl opravdu předvede. V roce 2009, kdy Gaga vystoupila v Live Lounge poprvé, zazpívala cover songu "Viva La Vida" od Coldplay a svůj hit "Poker Face".

Lea Salonga calls Lady GaGa "a gift from God."

30. května 2012 v 19:49 | john |  news
Lea Salonga, velmi respektovaná brodwayská herečka, která pochází z Filipín, mluvila pro filipínský tisk o Lady Gaga a hlavně o tom, jak Lady Gaga někteří lidé na Filipínách odsoudili a prohlásili, že je démonická a vyznává a učí své fanoušky víře v Satana. Herečka Salonga ale prohlašuje, že Lady Gaga je spíše "darem od Boha" a ne ďábel.

"...Interpretace je legranční věc, pokud jde o umění. Jak jsme mohli vidět při protestech proti Lady Gaga, kde se jednalo o song, který napsala a video, které natočila a dovedla jím některé lidi k šílenství takovým způsobem, že prostestovali proti jejím koncertům. Její song "Judas" byl nazván anti-křesťanským, démonickým a sama zpěvačka byla označena za satanistku a iluminantku. Sama pro sebe jsem si udělala takový průzkum. Po shlédnutí videa, přečtení textu a po několika interviews s Lady Gaga, kde mluvila o "Judas", jsem dospěla k interpretaci, že song je metaforou pro lidi, kteří jsou vždycky přitahováni tím, co pro ně není dobré....Co si o ní kdokoliv z vás myslí je skutečně jen vaše věc. Můžete ji milovat, nebo nenávidět. Její hudbu si můžete užívat. A ano, můžete pro její práci prostetovat do té doby, dokud nezastavíte každého, kdo si užívá její umění. Nepotlačujme umělce a jejich kreativitu a také jejich nezadatelné právo se vyjádřit. Jsme hrdá země umělců, vítáme každého z celého světa, kdo si s námi užívá radosti, alespoň bych si to ráda myslela....Děkuji, Mother Monster, za návštěvu naší země a za to, co děláš a zejména za tvé úsilí pro LGBT komunitu, boj proti šikaně a prevenci AIDS. Pro všechny jsi darem od Boha, pravý křesťan v každém slova smyslu."

Lady Gaga měla v některých zemích velké problémy se svými koncerty, ale nejhůře dopadla v Indonésii, kde musela kvůli masivním protestům show nakonec po dlouhém dohadování s vládou zrušit.

The Born This Way Ball Tour: Live in Singapore 29/5/2012 (PHOTOS)

30. května 2012 v 18:20 | john |  The Born This Way Ball
Přináším několik fotografií ze včerejšího koncertu Lady Gaga, který se konal v Singapuru v rámci BTW Ball Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa & her Fans at BTW Ball, Singapore 28+29/5/2012 (PHOTOS)

30. května 2012 v 17:23 | john |  The Born This Way Ball
Přináším vám další fotografie ze zákulisí turné The Born This Way Ball, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky v Singapuru, kde vystoupila 28. a 29.května 2012.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa: NEW Tweets! (30/5/2012)

30. května 2012 v 14:20 | john |  news
Lady Gaga se momentálně nachází v Singapuru, kde je se svým světovým turné Born This Way Ball. Včera v noci si našla čas, aby si na svém Twitteru chvilku popovídala se svými fanoušky. Někteří fanoušci zaznamenali někde u Lady Gaga (asi během koncertu) nějakou chybu ohledně hesla "truth/true tea" a tak s nimi Gaga včera vtipkovala.

Je tam pták, mimo můj hotelový pokoj, který zní jako varná konvice! Jsem tak zmatená! Stále si myslím, že můj Čaj je již připravený, ale pak příjde zklamání!

Tak krásný den! Mám den volna. Myslím, že ponořím hlavu do lahve od Anejo a napíšu nějakou pochybnou poezii.

truth tea? "@Kimmis_Horde: @ladygaga lolll gaga its truth tea, not true tea haha. Lovee you!"

Staci vedet kdy @ladygaga neni sance, ze uvidi moje tweety, prestavam se snazit
Retweeted by Lady Gaga

True Tea? "@gagathecreator: KDYZ SI V USA MUZU ZA TEBOU PRIJIT, VYFOTIT SE & VYPIT SI CAJ? I love youuuu. @ladygaga"

Muzu si vyrayit s fanousky a psat hudbu. #bestinspirationever xox "@HausOfLukee: @ladygaga Co te na cestovani s turne nejvice bavi?"

ty taky! You were Born This Way! "@alfiealejandro: @ladygaga DOSLOVA JSEM SE TRASLA, KDYZ JSEM SE S TEBOU SETKALA V ZAKULISI! I love you so much. "

taky mi schazis! <3 "@Katerina_Lytras: @ladygaga chybi mi mother monster"
---

LADY GAGA: Dancing In The Dark (Unauthorized Documentary)

30. května 2012 v 10:38 | john |  news
Už za několik dní, 19.června 2012, výjde další neuatorizovaný dokument o Lady Gaga. Nový dokument o americké zpěvačce se jmenuje "LADY GAGA: Dancing In The Dark" a jeho délka je 70 minut. Tvůrci dokumentu se opět zabývají mládím Lady Gaga (Stefani Germanotta) a pokračují až do součastnosti, kdy se Stefani proslavila po celém světě jako Lady Gaga, vydala několik megahitů, skvělých alb a vyhrála stovky cen a ocenění. DVD lze v ČR/SR zakoupit zatím jen ZDE a to za cenu 406,- Kč. V celém článku najdete oficiální cover DVD.

Lady GaGa with her Fans at Backstage of BTW Ball in Singapore 28/5/2012 (PHOTOS)

29. května 2012 v 22:25 | john |  The Born This Way Ball
Objevily se další fotografie ze zákulisí turné The Born This Way Ball, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky po koncertu, který se konal včera v Singapuru.

Lady GaGa´s playing with the doll at BTW Ball in Singapore (VIDEO)

29. května 2012 v 20:07 | john |  The Born This Way Ball
Objevilo se moc pěkné video ze včerejšího koncertu Lady Gaga v Singapuru. Jeden fanoušek dal Lady Gaga panenku a Gaga si s ní během koncertu hrála.


The Born This Way Ball Tour: Live in Singapore 28/5/2012 (PHOTOS #2)

29. května 2012 v 19:52 | john |  The Born This Way Ball
Přináším vám několik dalších fotografií ze včerejšího koncertu Lady Gaga, který se konal v Singapuru.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa with her Fans at Backstage of The Born This Way Ball in Singapore & Bangkok (PHOTOS)

29. května 2012 v 18:15 | john |  The Born This Way Ball
Další fotografie ze zákulisí turné The Born This Way Ball, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky. Následující fotografie byly pořízeny po koncertě v Singapuru a v Bangkoku.

Lady GaGa: NEW Tweet! (29/5/2012)

29. května 2012 v 15:07 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru novou zprávu, ve které píše o svém včerejším koncertu, který se konal v rámci BTW Ball Tour v Singapuru.

"Dnešní noc byla kouzelná Singapure. Žhavý a zpocený taneční sál. Měla jsem tak úžasnou show, děkuji vám za všechnu vaši lásku! Xoxo polibky a #gagaobjetí"
---

Billboard´s 30 Hot Celebrity Beach Bodies: #11 Lady GaGa

29. května 2012 v 14:22 | john |  news
Americký magazín Billboard zveřejnil na svém webu článek s názvem "30 Hot Celebrity Beach Bodies", ve kterém uveřejnil 30 fotografií hudebních umělců, na kterých jsou zachyceni na pláži nebo poblíž. Mezi umělci se objevila na #11 i surfující Lady Gaga.
"Lady Gaga jezdila na vlnách v Mexiku v sprnu 2011, kam odjela na dovolenou se svými přáteli. Nejprve měla na sobě neopren, ale pak jej slečna Germanotta sundala, měla na sobě jen bikini a pokračovala v Monster Monster stylu."