Duben 2012

Lady GaGa: Aaron Rapoport Photoshoot 2009

30. dubna 2012 v 21:44 | john |  2009
Přidávám fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil fotograf Aaron Rapoport.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa in GLAMOUR's 50 Best Dressed Women of 2012

30. dubna 2012 v 20:35 | john |  news
Prestižní módní magazín GLAMOUR už teď zveřejnil žebříček Top 50 nejlépe oblékaných žen světa roku 2012. Na prvním místě se umístila herečka Kristen Stewart. Zpěvačka Lady Gaga dosáhla na 26.místo. Top 10 si můžete prohlédnout zde:

01. Kristen Stewart
02. Emma Watson
03. Victoria Beckham
04. Kate Middleton
05. Florence Welch
06. Michelle Williams
07. Blake Lively
08. Cheryl Cole
09. Olivia Palermo
10. Rihanna
...
26. Lady Gaga

The Born This Way Ball in Korea: Reception

30. dubna 2012 v 20:05 | john |  The Born This Way Ball
I přes silné náboženské nepokoje se dostalo koncertu Lady Gaga, který se konal v jihokorejském Soulu v rámci jejího nového turné Born This Way Ball, velmi pozitivních recenzí. Deník Korea Herald označil show za velmi inovativní. Další, Korea Time, zhodnotil show také velmi kladně, ale asi je trochu zklamal fakt, že show byla sice opravdu velmi zábavná a kvalitní, ale na Lady Gaga málo šokující. Na to, že byl koncert osobám mladším 18 let zakázán, tak se zde nedělo nic tak provokativního a sexuálního, co by mohlo někoho nějak pohoršit. Show navštívilo přes 50 000 lidí a byla to druhá show s nejvyšší návštěvností v historii koncertů v Koreji.

Redaktoři z Korea Time například ve své recenzi napsali:
Zábavné turné Lady Gaga, ale nic šokujícího. Vláda koncert zakázala osobám mladším 18 let, ale během večera se nic takového nestalo, aby to odůvodnilo ten velký povyk, který byl vytvořen několik dnů před samotnou show. Zábavná show byla pln zpěvu, impozantní choreografie a kostýmů. Gaga byla však velmi těžce rozeznatelná díky velkému množství kouře a většina výstupů byla hodně tmavá. Jediná chyba tohoto večera bylo jen když na pár sekund vypadl mikrofon - stalo se tak při písni "Telephone", ale i tak to byl stále favorit večera. Gaga dala do show ale opravdu všechno. Sice jí hlas trochu kolísal při hitech "Just Dance" a "Electric Chapel", ale zbytek byl odzpíván velmi pevně a sebejistě. Gaga také předvedla několik svých atletických pohybů. Během večera také dvakrát spadla, ale okamžitě se vrátila do tempa a pokračovala úspěšně dál. Gaga během večera také pronesla: "Ze strany vaší vlády mi bylo řečeno, že rozhodla, že má show bude pro 18 a více, tak se chci ujistit, že tomu tak bude."

Nejlepším momentem však byl prý song "Hair", který Gaga označila za svůj oblíbený kousek z alba Born This Way. Gaga byla tak nadšená, že zapomněla i slova. Kostýmy měnila téměř po každém songu a od publika si vysloužila velmi hlasitý potlesk.

Bezstarostná lehkomyslnost, která charakterizuje její osobnost a vystupování je její obrovskou silou, která může pozvednout i největší arény. Takže když se Gaga a její tým rozhodli být v některých momentech vážní, včetně interlude o vytvoření "nové rasy", tak neuspěli.

Korea Herald ve své recenzi rovněž zmínil kritiku korejské vlády ze strany Lady Gaga, pochválil kostýmy (hlavně hned ten první od Armaniho) a napsal, že Gaga na více než 2 hodiny zcela zhypnotizovala korejské publikum zcela inovativní a dechberoucí scénou.

Lady GaGa arriving at her hotel in Hong Kong 28/4/2012 (PHOTO)

30. dubna 2012 v 19:01 | john |  Candids
Fotka, na které je zachycena Lady Gaga při svém příjezdu ke svému hotelu v Hong Kongu. Fotografie byla pořízena 28.dubna.

Lady GaGa leaving her hotel in South Korea 21/4/2012 (PHOTOS)

30. dubna 2012 v 18:54 | john |  Candids
Tady je fotografie, na které je zachycena Lady Gaga při odchodu ze svého korejského hotelu. Fotka byla pořízena 21.dubna 2012.

Lady GaGa with her fan at backstage of Born This Way Ball in Seoul (PHOTO)

30. dubna 2012 v 18:21 | john |  The Born This Way Ball
Lady Gaga a jeden její fanoušek v zákulisí koncertu v Soulu, který se konal 27.dubna v rámci turné Born This Way Ball.

Lady GaGa At Vincent Herbert's birthday party, LA 27/1/2012 (PHOTO)

30. dubna 2012 v 17:55 | john |  Appearances
Přidávám další fotografii, na které je zachycena Lady Gaga na oslavě narozenin jejího kamaráda a spolumajitele jejího labelu, Vincenta Herberta. Oslava se konala 27.ledna 2012 v LA.

Lady GaGa auctioning teacup to help Japanese artists after earthquake

30. dubna 2012 v 17:22 | john |  news
Lady Gaga dala dnes do dražby šálek, ze kterého pila na tiskové konferenci, která se konala loni v červnu v japonském Tokiu. Gaga se rozhodla pomoci mladým japonským umělcům, kterých se také dotkly škody, které loni v březnu napáchalo v Japonsku silné zemětřesení a tsunami. Informaci o pomoci Lady Gaga dnes zveřejnilo US velvyslanectví v Japonsku.

Nádherný keramický šálek byl vložen do aukce "Yahoo! Japan Auctions" a tato aukce potrvá do 6.května 2012 do 23 hodin. Výtěžek poputuje tedy mladým japonským umělcům, kteří by rádi studovali v zahraničí. Peníze půjdou přesněji sdružení Tomadachi, které poskytuje studentům možnost studovat v USA hudbu, tanec, zpěv, film, umění, módu...

Lady Gaga už loni v červnu slíbila, že tento šálek věnuje do aukce. Šálek má zepředu nápis "We Pray For Japan" - v japonštině a na další straně je podpis Lady Gaga. K přednímu nápisu je ještě navíc otisk rtěnky americké zpěvačky. Konference, které se Gaga loni zúčastnila, se konala kvůli charitativnímu koncertu, na kterém Gaga vystoupila. Momentálně je nabídka za šálek něco kolem 5,2 tisíc dolarů.

Ovšem nebyl to jen charitativní koncert, kde se Gaga snažila svým vystoupením pomoci, ale Gaga ihned po katastrofě navrhla speciální náramky s nápisem "Modlíme se za Japonsko" a penězi z nich pomohla japonskému červenému kříži, který pomáhal lidem, které postihlo ničivá přírodní katastrofa. Část peněz navíc darovala z vlastní kapsy. Gaga také vyzývala turisty, aby se nebáli a do Japonska určitě zavítali, protože po třech měsících bylo Japonsko už celkem bezpečným místem.

Lady GaGa To Appear on "The Conversation"

30. dubna 2012 v 15:15 | john |  news
Dnes bylo potvrzeno, že 3.května 2012 bude v USA premiéra epizody pořadu The Conversation, ve které bude exkluzivní rozhovor s Lady Gaga. Tento pořad vysílá kanál Lifetime a tento pořad produkuje populární herečka Demi Moore. Tento rozhovor s Gaga byl pořízen loni na podzim a rozhovor s Lady Gaga dělala Amanda de Cadenet. V rozhovoru bude Gaga mluvit o kariéře, sexualitě nebo o penězích.

Lady GaGa: New Tweets + TWITPIC (30/4/2012)

30. dubna 2012 v 14:50 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter několik nových zpráv + re-tweetovala některé vzkazy svých fanoušků. K jedné ze zpráv přidala i svoji aktuální fotografii.

Vyčerpaná po Hong Kong spin class! Miluju tohle město, můžeš cvičit & můžeš koupit falešné Birkin v té samé ulici.

Miluju tvůj avatar. Je to kostým na míru od ( je to top a minisukně) během EOG a MTN

Přísahám, že choreografie k Scheisse mě dostává. Už jsem se to i naučil!
Retweeted by

Použij strany poalců nejblíže k tobě. X ": Mám dlouhé hooker nehty, nemůžeš mi dát nějaké tipy, jak s nimi psát textovky?"

tady! objetí* :)": Potřebuji objetí, kde jsi, když je tě potřeba? :D"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Lady GaGa -- The Most Popular Hair in the World

29. dubna 2012 v 20:00 | john |  news
Web huffingtonpost zveřejnil seznam umělkyň a ženských celebrit, jejichž vlasy jsou na Googlu nejvíce a nejčastěji vyhledávány. Na #1 je Lady Gaga, ale autor průzkumu asi moc netuší, že Gaga má i celkem populární song s názvem "Hair", takže za její prvenství může i třeba tato skutečnost. Navíc žebříček byl rozdělen na 10 žen + 5 "černých" žen, což je dle mého názoru trochu rasistické...

Autor se k napsání článku o nejvyhledávanějších "vlasech slavných osobností" uchýlil ihned poté, co zjistil, že tisíce lidí měsíčně vyhledá na Googlu heslo "vlasy Beyoncé". Jak však zjistil, tak Beyoncé není ta nejoblíbenější, ale že vlasy Lady Gaga si vyhledá měsíčně přes 40 000 lidí, takže jsou to právě její vlasy, které se můžou pyšnit titulem "nejpopulárnější vlasy na světě." Celý žebříček najdete v celém článku.

Jinak Lady Gaga už dávno nemusí nikdo nazývat nějakou "maškarou", protože její styl je od jisté doby velmi elegantní a u módních kritiků vysoce hodnocený. Gaga získala několik ocenění za svůj jediněčný módní styl a dokonce tento měsíc byla Gaga vyhlášena "nejpřitažlivější celebritou bez make-upu."

A religious group of Muslims protesting Lady GaGa in Indonesia

29. dubna 2012 v 18:45 | john |  news
Lady Gaga má 3.června 2012 vystoupit se svým turné Born This Way Ball v Jakartě v Indonésii, ale opět to s sebou nese jeden a ten samý problém. Důvod je stejný, jako měli nedávno korejští křesťané - Gaga je podle muslimů nevhodná nejen pro mládež, ale pro všechny lidi. Její vystupování je dle jejich soudů oplzlé, plné sexu a to, že Gaga silně stojí za homosexuály nic k dobru také nepřidává.

Objevily se dokonce i fotografie z demonstrací muslimů, kteří si koncert Gaga absolutně nepřejí. Některé ze sloganů z transparentů mluví za vše: Lady Gaga v žádném případě, Lady Gaga jdi do pekla a nebo Chraňte mě před pokušením ďábla Lady Gaga. Zpěvačka je podle nich ztělesněním ďábla...

Asi jen ztěží by se jim podařilo, aby byla show v jejich zemi zrušena, protože Gaga ani korejská vláda show nezrušila a to se v Koreji děly jiné věci. Někteří poblázněnci se dokonce i modlili, aby se show neuskutečnila a Gaga z jejich země zmizela. Zde je několik fotek, na kterých je demonstrace zachycena - dokonce i děti nesly některé z transparentů, které oznamovaly nesouhlas s koncertem americké zpěvačky. U muslimů se tohle možná dalo čekat, ale u korejců to bylo docela nepříjemné překvapení a to i u tamějších pořadatelů. Koncert Lady Gaga v Indonésii se uskuteční 3.června 2012 na stadionu Gelora Bung Karno Stadium, jehož kapacita je přes 80 000 míst.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa: NEW Tweets! (29/4/2012)

29. dubna 2012 v 15:35 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter několik nových zpráv. V té nejnovější píše o tom, že už za pár dnů vystoupí v Hong Kongu na 4 zcela vyprodaných show.

"Nemůžu uvěřit, že budu muset čekat 3 dny, než vystoupím v HK! *rutinní tréninky v hotelovém pokoji."

"Jsem tak šťastná, že můžu být v Hong Kongu! Máme tedy 4 show! Děkuji, že jste si koupili lístky moje úžasné little monsters, nemůžu se dočkat, až to v tomhle městě roztočím."
---

Lady GaGa Arriving at Seoul Olympic Stadium 27/4/2012 (PHOTOS)

29. dubna 2012 v 14:25 | john |  Candids
Přidávám pár fotek, na kterých je zachycena Lady Gaga, jak přijíždí před stadion Seoul Olympic Stasium v Soulu v Jižní Koreji, kde 27.dubna zahájila své Born This Way Ball Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

THE BORN THIS WAY BALL: Live in Seoul, Korea 27/4/2012 (HQ PHOTOS)

29. dubna 2012 v 11:51 | john |  The Born This Way Ball
Konečně se objevilo několik profesionálních HQ fotografií z prvního koncertu Lady Gaga, který odehrála v rámci turné Born This Way Ball v Soulu v Koreji.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa arrives at her hotel in Hong Kong 28/4/2012 (VIDEO)

28. dubna 2012 v 20:20 | john |  videos
Objevilo se video, na kterém je zachycena Lady Gaga při své cestě do hotelu v Hong Kongu, kam dnes odpoledne přiletěla.

Lady GaGa arrives at Seoul Gimpo Airport, Korea 28/4/2012 (PHOTOS)

28. dubna 2012 v 20:09 | john |  Candids
Přidávám několik fotografií, na kterých je zachycena Lady Gaga těsně před odletem z Koreje do Hong Kongu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa arrives in Hong Kong 28/4/2012 (PHOTOS)

28. dubna 2012 v 17:48 | john |  Candids
Lady Gaga před pár hodinami přiletěla na letiště v Hong Kongu, kde se chystá vystoupit na hned 4 zcela vyprodaných koncertech.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa Arrives at Seoul Gimpo Airport 28/4/2012 (VIDEO)

28. dubna 2012 v 14:06 | john |  videos
Lady Gaga byla dnes spatřena na letišti Gimpo v Soulu, odkud odletěla přímo do Hong Kongu, kde odehraje hned 4 koncerty - ten první ji čeká 2.května 2012. Gaga strávila v Koreji celý týden a byla vcelku spokojená. Tady je video, na kterém je zachycena Gaga na korejském letišti.

Lady GaGa: New Tweets + TWITPIC (28/4/2012)

28. dubna 2012 v 13:59 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter několik nových zpráv. Píše hlavně o svých pocitech z první show turné Born This Way Ball. Gaga také re-tweetovala zprávu od Versace, kteří tvrdí, že všichni (Gaga + tanečníci) měli ten večer kostýmy od nich. Ovšem Gaga nám také sdělila úžasnou zprávu. Včerejší koncert navštívilo tolik fanoušků, že se koncert Gaga stal druhou show s nejvyšší návštěvností v historii všech koncertů v Koreji.

Jsem za vás za všechny tak vděčná, děkuji vám monsters. Včerejší večer byl jako byste se kompletně připravili na moment, na který se nikdy nemůže připravit.

Ano, to byl :) RT : kdo je první ?... Musí to být MJ ;) xx

Sotva jsem minulou noc spala. Byla to druhá nejvyšší návštěvnost fanoušků v dějinách koncertů v Koreji. Photo:

RT : Na Born This Way Ball 2012, který se bude konat v Soulu a všech jejích 12 tanečníků bude nosit kostýmy na míru od Versace!
----