Březen 2012

South Korea bars under-18s from Lady GaGa concert

31. března 2012 v 19:29 | john |  news
První koncert z turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, který se uskuteční 27.dubna 2012 v Soulu v Jižní Korei, byl dnes přidán na oficiální korejskou stránku, odkud si fanoušci můžou kupovat vstupenky. Ovšem dnes se také potvrdila zpráva, která tento týden prolétla internetem. Společnost Live Nation Korea opravdu zakázala vstup na koncert osobám mladším 18 let.

Olympic Stadium, na kterém se show uskuteční má kapacitu přes 70 000 míst, takže otázka zní, zda se stadion celý naplní, když se na něj nedostanou mladší fanoušci 18 let, kterých je určitě hodně. Live Nation Korea se rozhodla udělat toto opatření, protože asociace Korea Media Rating Board vystupování Lady Gaga shledala obscéním a pro mládež zcela nevhodným.
Organizátoři akce, Hyundai Card, se nechali slyšet, že původně byla hranice stanovena na přístupnost 12+, ale prý se s asociací Korea Media Rating Board domluvili, že hranici posunou. "Naše společnost bude plně respektovat rozhodnutí představensta a všem majitelům lístků, kterým je pod 12 let, vrátíme jejich peníze," řekl zástupce Hyundai Card. Také několik korejských náboženských skupin je silně proti konání koncertu Lady Gaga. Opět Gaga shledali nevhodnou pro mládež a ještě navíc jí vyčetli to, že podporuje homosexuály a že vystupuje nemorálním způsobem.

The Born This Way Ball in Taipei: A New Tour Date Added

31. března 2012 v 15:50 | john |  The Born This Way Ball
Dnes byl přidán další termín turné Lady Gaga, The Born This Way Ball Tour. Promotér turné, společnost Live Nation, přidala už druhý termín na koncert v Taipei na Taiwanu, protože hned první termín byl okamžitě vyprodán. Gaga zde vystoupí 17.května a nově i 18.května 2012. Turné Lady Gaga začíná už 27.dubna 2012 v Soulu v Jižní Korei. Doposud Lady Gaga oznámila kolem 33 dat svého turné.

--------------------------------------------------------------------------------
18.května - Taipei, Taiwan (Nangan World Trade Center)
--------------------------------------------------------------------------------

Lady GaGa Celebrates 26th Birthday with Spin Class in Hollywood

31. března 2012 v 12:00 | john |  news
Podle posledních informací oslavila Lady Gaga své 26.narozeniny spinningem. Gaga slavila v soukromé spiningové třídě společne se svými přáteli. Zpěvačka byla spatřena v SoulCycle ve West Hollywood, kde s přáteli spalovala kalorie společně s několika svými přáteli ve třídě spinningu, kterou si na středu pronajala. Zdroj řekl, že Gaga s přáteli zaplnili celou třídu.

"Její přátelé zaplnili celé studio a společně oslavovali."

Soukromé studio v Hollywoodu bylo nejbližší a zároveň nejmilejší studio Lady Gaga a tak chtěla s přáteli své narozeniny slavit právě tam. Podle svědka si Gaga požádala majitele studia, aby jí zahráli song "Thunder Road" od Bruce Springsteena, protože to je její nejoblíbenější písnička.

Později chtěla Gaga oslavit narozeniny pouze s rodinou. Vyhnula se všem top-hollywoodským restauracím a dala přednost domácímu jídlu. "Byla to jen taková malá rodinná oslava. Vařila její matka," říká zdroj.

Vzhledem k velmi hektickému plánu Lady Gaga nebylo divu, že si Gaga chtěla odpočinout a v poklidu své narozeniny oslavit jen s přáteli a s rodinou. Jeden její blízký novinářům sdělil: "Poslední dobou je velmi zaneprázdněná, stále velmi tvrdě pracuje. Ale všichni se výborně na oslavě pobavili."

Letošní oslava byla úplně odlišná od té minulé. Loni měla Gaga pronajatý celý klub, kam pozvala velké množství lidí a celý večer jim zpívala hity od Madonny a Motley Crue.

Lady GaGa´s Contest: A POSTER CONTEST TO INSPIRE BRAVERY

31. března 2012 v 11:36 | john |  news
Lady Gaga vyhlásila další fanouškovskou soutěž. Tentokrát se bude týkat její nadace Born This Way Foundation, kterou vede společně se svojí matkou Cynthií Germanotta. Lady Gaga své fanoušky vyzvala k tomu, aby navrhli oficiální plakát nadace. Gaga apeluje na všechny s kreativním myšlením, aby přišli s nějakou vizuální reprezentací nadace.

Plakát by měl lidi inspirovat, aktivovat a zaujmout. Ze všeho nejvíc by však měl dát příznivcům způsob ukázat jejich oddanost nadaci. Zájemci můžou kreslit, designovat nebo vytvářet různé koláže. Plakát musí obsahovat jméno nadace a musí vystihnout tuto otázku: Co pro vás znamená statečnost?

Uzávěrka je do 11.dubna, poté Gaga vybere 10 finalistů a pomocí hlasování lidí na oficiálních stránkách nadace, se vybere absolutní vítěz. Více se dozvíte ZDE

Lady GaGa with her Fan in 2011 (PHOTO)

31. března 2012 v 10:24 | john |  Unsorted
Přidávám další fotografii, na které je Lady Gaga s fanouškem. Fotka byla pořízena loni v květnu.

Lady GaGa with her Fan (PHOTO)

31. března 2012 v 8:13 | john |  Unsorted
Objevila se starší fotografie z roku 2008, na které je zachycena Lady Gaga s jedním svým fanouškem.

Lady GaGa To Auction Off Australian Concert Tickets For Charity

30. března 2012 v 19:28 | john |  news
Lady Gaga se rozhodla pro další dobrý skutek. Tento týden totiž věnovala 4 vstupenky na svůj koncert v Austrálii, který se uskuteční 21.června 2012 v rámci jejího světového turné The Born This Way Ball, do charitativní aukce. Lady Gaga se snaží získat peníze pro US nadaci Leukemia & Lymphoma Society.

Šťastný vítěz a jeho tři kamarádi nejenže celou show uvidí, ale také se budou moct s Lady Gaga sejít osobně v zákulisí koncertu. Cena vstupu je v hodnotě 10 000 dolarů, tolik se Lady Gaga snaží pro nadaci získat, a nabídka na aukci už přesáhla 4 000 dolarů. Aukci si můžete prohlédnout ZDE

Stars Wish Lady GaGa A Happy 26th Birthday! (#2)

30. března 2012 v 18:24 | john |  news
Lady Gaga oslavila 28.března své 26.narozeniny. Kromě milionů fanoušků popřálo Lady Gaga i velké množství slavných osobností, kamarádů Lady Gaga, spolupracovníků, TV kanálů, rádiových stanic nebo tvůrců různých hudebních magazínů. Tady jsou zprávy od Rolling Stone, VH1, Val Garland, Katy Perry nebo od producenta DJ White Shadow.

Multishow TV prepared a Biopic film about Lady GaGa (VIDEOS)

30. března 2012 v 17:44 | john |  news
Nedávno jsem Vás informoval o tom, že brazilská televize Multishow připravila k příležitosti 26.narozenin Lady Gaga, speciální dokument o životě Lady Gaga. Tvůrce a moderátor pořadu, Ian Halperin, do dokumentu zakomponoval i rozhovory s lidmi, kteří pracují v blízkosti zpěvačky. Dokument měl premiéru 28.března a až do 5.dubna je dokument dostupný ve 3 částech přímo zde:


Lady GaGa: NEW Tweets! (30/3/2012)

30. března 2012 v 16:06 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter několik nových zpráv. Gaga opět odpověděla pár fanouškům. Jeden se ptal, zda bude Gaga točit více mini-dokumentů GagaVision, ale Gaga nic jistě nepotvrdila.


"Opravdu jsem se minulou noc snažila poslat fotky rekvizit, ale po 12 margaritách byl můj telefon zkonfiskován. "

"Filet ": new york strip or porterhouse ?"

"Hmmmmm ": Budeš dělat více GagaVisions během ? :)""

"Mám na zádech modřinu o velikosti malého steaku. "
---

Vote for Lady GaGa to be included in the 2012 TIME 100 List!

30. března 2012 v 15:20 | john |  news
Lady Gaga byla opět vybrána do ankety prestižního magazínu TIME, který letos opět spustil hlasování do žebříčku 100 nejvlivnějších lidí světa pro rok 2012. Lady Gaga se v roce 2010 stala absolutní vítězkou a tento výsledek jí zajistil vynikající publicitu.

Podpořte Lady Gaga pomocí následujícího odkazu na oficiální stránky magazínu TIME. Stačí jen u ní kliknout na "Definitely" a poté na "Sumbit". Oficiální seznam Top 100 nejvlivnějších lidí bude zveřejněn 17.dubna 2012 na oficiálním webu magazínu TIME.

HLASOVAT/ VOTE


"Lady Gaga možná nenosila mašle z vlasů, neoblékala se do bizarních outfitů nebo nehýřila sexualitu, ale byla mistrem v sebevyjádření a v následování tvůrčích impulsů za hranicí toho, co společnost považuje za přiměřené. Poté co se Gaga postavila za individualitu, se Gaga stala bojovnicí za laskavost. Její Born This Way Foundation podporuje mládež a přátelí se se všemi, kteří oceňují v každém jeho podivínství. Tvorba soucitu může být nejvíce odvážným prohlášením Lady Gaga."

Lady GaGa Live in Manila 2012 at the SM Arena

30. března 2012 v 15:07 | john |  The Born This Way Ball
Před několika týdny se objevila informace, že Lady Gaga vystoupí se svým turné The Born This Way Tour v Manile na Filipínách. Termín byl stanoven na 21.května 2012. Dnes bylo toto datum oficiálně potvrzeno. Gaga tedy skutečně v Manile vystoupí. 21.5.2012 ji fanoušci můžou spatřit v Mall Of Asia Arena.

Under 18s banned from the BTW Ball in South Korea

29. března 2012 v 19:23 | john |  The Born This Way Ball
Už příští měsíc oficiálně začíná turné Lady Gaga, The Born This Way. Celé tour startuje 27.dubna 2012 v Soulu v Jižní Korei. Bohužel, přesto, že je toto datum oznámeno už několik týdnů, tak až teď se vyskytly celkem velké problémy. Organizace "Korea Media Rating Board", která se zabývá omezením a cenzurou všeho "špatného", co se týká kultury (filmy, hudba, reklama, video hry a koncerty), tento týden oznámila, že zakázala vstup na koncert Lady Gaga osobám mladším 18 let! Vše je kvůli nevhodným skladbám Lady Gaga a jejímu chování, které je prý velmi obscénní a plné sexuality.

Organizace sdělila promotéru turné, Live Nation Korea, toto rozhodnutí:

"Její vystupování je nevhodné a nebezpečné pro mladé lidi. Skladby Lady Gaga a její vystupování bylo shledáno obscénním."

Pokud tamější fanoušci budou chtít koncert vidět, tak budou u vchodu nuceni ukázat svůj občanský průkaz a prokázat tak, že je jim více než 18 let. Zatímco v ostatních zemích je na některé koncerty vstup povolen od 12 let, korejci se rozhodli, že je pro ně Gaga moc "sexuální" a tak hranici posunuli až na 18 let. Co se týká vstupenek, tak fanouškům mladším 18 let bude vydáno povolení k vrácení peněz, které dali za vstupenky. No a aby toho nebylo málo, tak se do všeho přidala i jedna křesťanská skupina, která je velmi silně proti konání koncertu a tlačí na celou zemi, aby ho zakázali. Jeden člen této skupiny se nechal slyšet:

"Born This Way je skladba o satanovi a Lady Gaga je obscénní, protože podporuje kulturu určitého náboženství a vysmívá se mu. Také si obléká šaty z krvavého masa a podporuje homosexuály. Proto by měl být koncert zrušen."

Několik lidí a skupin z Koreji je proti Lady Gaga také proto, protože zpěvačka podporuje homosexuály. Gaga je v Asii velmi oblíbená, ale některé části Asie nejsou moc nadšené, že k nim Gaga přijede koncertovat. Není tomu tak dávno, co chtěli koncert Lady Gaga zakázat v Jakartě - rovněž z důvodu, že se Gaga podle nich nevhodně chová a obléká a proto má špatný vliv na mládež. Nejhorší na tom všem však je, že turné ještě ani nezačalo a nikdo zatím neví, jak bude Gaga oblečená nebo co bude na jevišti předvádět...

Lady GaGa Leaving her Hotel in Chicago 20/3/2012 (PHOTOS)

29. března 2012 v 18:35 | john |  Candids
Tady jsou tři fotografie, na kterých je zachycena Lady Gaga se svými fanoušky v Chicagu. Fotky jsou z 20.března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa on the US Billboard Charts

29. března 2012 v 17:52 | john |  news
Tento týden si zatím poslední album Lady Gaga, "Born This Way", polepšilo v amerického žebříčku Billboard 200 a ze 131.místa se dostalo na 87.místo. V žebříčku oblíbenosti, Social 50, se Lady Gaga tento týden umístila na 3.místě.

Born This Way
#87 Billboard 200
#5 Dance/Electronic Albums


Lady GaGa leaving her hotel in Chicago 18/3/2012 (PHOTO)

29. března 2012 v 17:28 | john |  Candids
Přidávám starší fotku, na které je zachycena Lady Gaga, jak opouští svůj hotel v Chicagu. Fotka byla pořízena 18.března 2012.

Lady GaGa: New Tweet + TWITPIC (29/3/2012)

29. března 2012 v 16:43 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter nový vzkaz a spolu s ním i svoji novou fotografii. Gaga do vzkazu použila slova ze svého songu "The Queen".

Lady GaGa: Out and About In West Hollywood 28/3/2012 (PHOTOS)

29. března 2012 v 16:25 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera, v den svých narozenin, zachycena ve West Hollywoodu. Tady je pár fotek.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa leaving her hotel in West Hollywood 28/3/2012 (PHOTOS)

29. března 2012 v 16:16 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena, jak opouští svůj hotel ve West Hollywoodu. Tady je několik fotografií, které včera pořídili paparazzi. Gaga s sebou vedla i malého psa.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa Meeting fans outside her hotel in Chicago 17/3/2012 (PHOTOS)

29. března 2012 v 16:10 | john |  Candids
Přidávám 3 fotografie, na kterých je Lady Gaga zachycena se svými fanoušky. Fotky vznikly 17.březny, když Gaga opouštěla svůj hotel v Chicagu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com