Únor 2012

WATCH: Born This Way Foundation Launch Event (LIVE STREAMING)

29. února 2012 v 21:08 | john |  news
Už od 21:30 můžete sledovat live streaming ze slavnostního zahájení nadace Lady Gaga, Born This Way Foundation, které se koná právě dnes na Harvardské univerzitě. Přítomno bude i několik významných hostů včetně Oprah Winfrey nebo Deepaka Chopra. Akce oficiálně začíná ve 22 hodin a končí někdy kolem 23:30.

The Born This Way Ball Tour: New Asian Date Added

29. února 2012 v 21:04 | john |  The Born This Way Ball
Společnost Live Nation zveřejnila další termín turné Lady Gaga, The Born This Way Ball. Opět se dočkala Asie. Lístky na koncerty v Hong Kongu jsou opravdu velmi žádané a tak byl pro čínský Hong Kong zveřejněn další termín, který byl stanoven na 5.května 2012.

Lady GaGa arriving at Harvard University 29/2/2012 (PHOTOS)

29. února 2012 v 20:48 | john |  Candids
Objevily se první fotografie, na kterých je zachycena Lady Gaga, jak přichází na Harvardskou univerzitu, kde dnes polešně se svojí matkou a s Oprah Winfrey představí svoji nadaci Born This Way Foundation.

Lady GaGa: NEW Tweets! (29/2/2012)

29. února 2012 v 19:04 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter další dvě nové zprávy. Gaga píše, že se už připravuje na dnešní zahájení nadace Born This Way Foundation, která bude představena na Harvardu.

"You can watch the live feed of the keynote conference where I will be speaking with Oprah, Chopra + others. Watch now: "

"Připravuji se na Harvard. Moje máma chce po mě módní radu nemá však tušení, že jsem jí ukradla její look. #BTWFoundation"

"Říkala jsem vám, že MINT bude letos na jaře v módě. Samozřejmě, že budu pokračovat v nošení černé (trvalý truchlící) "
---

Lady GaGa´s Mother at Harvard University (PHOTO)

29. února 2012 v 18:51 | john |  news
Matka Lady Gaga, Cynthia Germanotta, byla dnes spatřena v areálu Harvardské univerzity, kde se dnes uskuteční slavnostní představení nadace Lady Gaga, Born This Way Foundation. Cynthia je spoluzakladatelkou a ředitelkou nadace. Celá akce začíná dnes od 22 hodin.

Lady GaGa covers MORE! Magazine

29. února 2012 v 18:06 | john |  Magazines Scans
Lady Gaga se objevila na obálce posledního čísla UK magazínu MORE. Kromě tohoto magazínu se Gaga objevila i v nizozemského magazínu Beau Monde a v polském vydání časopisu Twist. Tady jsou obálky.

Lady GaGa Posing with fans at Catelli's restaurant, CA 25/2/2012 (PHOTO)

29. února 2012 v 16:21 | john |  Appearances
Objevila se další fotka, na které je zachycena Lady Gaga s jedním svým fanouškem v restauraci Catellis, kterou 25.února 2012 navštívila.

Lady GaGa: NEW Tweets + TWITPIC! (29/2/2012)

29. února 2012 v 15:25 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter dvě nové zprávy. Gaga píše o dnešní zahajovací akci, kdy bude světu představena její nadace Born This Way Foundation a také nám posílá fotku překvapení, které jí připravil jeden šéfkuchař v hotelu, kde je ubytovaná.

"Šéfkuchař v hotelu mi připravil překvapení. Je to tak úžasné, když vidím, že se poselství už šíří. One cookie at a time. "
imagebam.com
---------------------------
"Jsem tak nadšená, že zítra na Harvadu, společně se svojí mámou, zahájím BORN THIS WAY FOUNDATION. Budu tam s úžasným repertoárem odborníků."
---

Born This Way Foundation Launch Event (LIVE STREAMING)

29. února 2012 v 15:14 | john |  news
Dnes je pro Lady Gaga velmi významný den, protože je to právě dnešek, 29.února 2012, kterým se Gaga zapíše do historie, protože společně se svojí matkou, Cynthií Germanotta, představí světu svoji vlastní nadaci BORN THIS WAY FOUNDATION. Celá slavnostní akce se odehraje na Harvardské Univerzitě v Sanders Theatre. Při příležitosti představení nadace byla pozvána řada významných osobností - od Oprah Winfrey, Deepaka Chopra až přes několik významných politiků, profesorů a zástupců různých organizací, které vedou mládež a pracují na tom, aby vytvořili mladým lidem lepší podmínky pro život.

Slavnostní představení nadace "Born This Way Foundation" se bude konat od 22 do 23:30 hodin a vše se bude již od 21:30 vysílat živě přes Youtube. Na oficiálních stránkách nadace ( Click) můžete potvrdit svoji účast na této akci a ZDE ZDE, se můžete zapojit do soutěže tím, že zkusíte vytvořit plakát k nadaci. Tady už je ale live streaming:
+ Nadace na svém Twitteru (@BTWFoundation) zanechala fotku "Born To Be Brave Busu", který je v současné chvíli zaparkován v areálu Harvardské univerzity.
Navíc na Twitteru je teď v Trending Topics heslo "Gaga & Cynthia Are The Greatest"

News details about The Born This Way Ball Tour

29. února 2012 v 15:02 | john |  The Born This Way Ball
Našel jsem ceník vstupenek na turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, který platí pro Jižní Koreu, kde Gaga celé tour 27.dubna zahájí. Ceny jsou o hodně levnější než byly třeba v Austrálii. Ceny pro Austrálii byly podle všech velmi přehnané, ale všechno je to způsobeno měnou a dalšími drobnými detaily, takže doufejme, že pokud náhodou Gaga dorazí k nám, tak nás koncert nebude stát o moc více, než tomu bylo při Monster Ballu.
Pit (fialová) - 82 euro, R (tmavě zelená) - 88 euro, S (modrá) - 58 euro, A (oranžová) - 50 euro, B (světle zelená) - 36 euro.


Lady GaGa at backstage of American Idol 2009 (PHOTO)

29. února 2012 v 12:01 | john |  Appearances
Objevila se fotografie, na které je zachycena Lady Gaga s nějakými fanoušky v zákulisí pořadu American Idol. Fotka pochází z roku 2009.

The Born This Way Ball (Indonesia Television Commercial)

28. února 2012 v 22:04 | john |  videos
Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že Lady Gaga vystoupí v rámci svého turné Born This Way Ball v Jakartě v Indonésii. Koncert se bude konat 3.června 2012. Dnes se objevila reklama, která je určená pro TV v Indonésii.

Miranda Lambert talks about Lady GaGa!

28. února 2012 v 21:30 | john |  news
Americká country hvězda Miranda Lambert během své show vyprávěla, jaké to bylo, když se na letošních Grammy seznámila s Lady Gaga. Miranda a Gaga totiž vedle sebe celý večer seděly a skamarádily se.

"Proč na Grammy vedle sebe posadili venkovskou holku Mirandu Lambert a Blakea Sheltona vedle Lady Gaga? No, nakonec jsme si skvěle rozumněly, strávily jsme spolu skvělé chvíle a popíjely jsme společně drinky. Byla to Randarita! Takže, když jsem za ní přišla, tak mi říká: "Ahoj, jsme GaGUH," a já na to: "Čau, já jsem MiranDUH," pak jsme si povídaly a ona se ke mě naklonila a říká: "Také máte takové rivalství v country music jako je v popu?" "

Lady GaGa at MTV Malaysia 8/7/2011 (PHOTO)

28. února 2012 v 21:10 | john |  Appearances
Tady je fotka, na které je Lady Gaga s členy týmu MTV Malaysia. Fotka byla pořízena 8.července 2011.

Sheri Bauman talks about Lady GaGa´s Foundation

28. února 2012 v 20:58 | john |  news
Profesorka z University of Arizona, Sheri Bauman, budou zítra jedním z hostů na slavnostním zahájení činnosti organizace Lady Gaga, Born This Way Foundation. Sheri se podělila se svým názorem na tuto nadaci a na práci Lady Gaga:

"Lady Gaga má na veřejnost obrovský vliv a její boj proti šikaně a další úsilí budou přitahovat pozornost k problémům a doufejme, že i financovat usílí k vyřešení problémů."

Sheri Bauman je odbornicí na řešení problémů, které se týkají kyber-šikany, která se také týká velkého množství studentů. Kromě Shrei je na slavnostní akci pozváno dalších 60 významných lidí včetně Oprah Winfrey, Deepaka Chopra nebo Kathleen Sebelius. Nadace bude světu představena už zítra, 29.února 2012, na Harvardské Univerzitě.

Lady GaGa at Krave Nightclub 24/3/2011 (PHOTO)

28. února 2012 v 20:46 | john |  Appearances
Přidávám fotografii, na které je zachycena Lady Gaga s jednou svojí fanynkou. Fotka byla pořízena 24.března 2011 v nightclubu Krave, ve kterém Gaga loni vystupovala.

Lady GaGa at backstage of Brit Awards 2010 (PHOTO)

28. února 2012 v 20:25 | john |  Appearances
Objevila se fotografie, na které je zachycena Lady Gaga v roce 2010 v zákulisí britských cen Brit Awards.

Lady GaGa For 'Men In Black 3' Cameo

28. února 2012 v 19:50 | john |  news
Podle posledních zpráv to vypadá tak, že se možná konečně dočkáme toho, že si Lady Gaga zahraje ve filmu. Po lživých zprávách o hraní v Zoolander 2, biografickém filmu o Amy Winehouse nebo v některém z Tarantinových filmů přichází zpráva z brazilských médií, že Lady Gaga údajně dostala roli ve filmu Men In Black III. Film se samozřejmě zatím připravuje, ale hlavní herec Will Smith se při své nedávné návštěvě Ria nechtěně prořekl.

"Ve filmu má menší roli několik celebrit, ale nemůžu prozradit, které to jsou. Musíme utajit i taková tajemství, že se tam objeví Lady Gaga."

Jak to nakonec bude se jen tak nedozvíme. Premiéra filmu bude na jaře 2012 a film bude k dispozici i ve 3D, jak je v poslední době v módě. Očekává se, že se v pokračování Mužů v černém objeví i hvězdy jako je Josh Brolin, Tommy Lee Jones nebo Emma Thompson. Také se mluví o Miku Tysonovi nebo o Betty White.

NEWS: Lady GaGa's Born This Way Ball Tour in the UK

28. února 2012 v 18:21 | john |  The Born This Way Ball
Podle novináře Marka Boardmana se oznámení UK termínů turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, dočkáme už velmi brzy. Koncerty prý jsou naplánovány na měsíc říjen 2012. Mark Boardman jako první oznámil, že první termíny turné Born This Way Ball budou oznámeny v únoru a zdá se, že má celkem pravdivé zdroje. Boardman také tento týden přišel s informací, že nové, čtvrté studiové album chystá Lady Gaga vydat koncem tohoto roku.

Lady GaGa To Appear on "Oprah´s Next Chapter"

28. února 2012 v 15:49 | john |  news
Dnes bylo potvrzeno, že 11.března 2012 se Lady Gaga objeví v pořadu Oprah Winfrey, "Oprah´s Next Chapter, který vysílá její televize OWN. Lady Gaga navíc doprovodí její matka Cynthia Germanotta, která je spoluzakladatelkou a ředitelkou nadace "Born This Way Foundation".

Jen pro připomenutí, už zítra, 29.února 2012, se bude na Harvardské univerzitě konat slavnostní zahájení funkce nadace Lady Gaga, "Born This Way Foundation". Celou akci bude možné sledovat živě přes Youtube a navíc bude vše natáčeno právě pro pořad "Oprah´s Next Chapter". Moderátorka Oprah Winfrey bude Gaga dělat společnost a společně nadaci před několika hosty představí.