Leden 2012

Lady GaGa: New Tweets! (31/1/2012)

31. ledna 2012 v 22:12 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter několik nových zpráv. Gaga například píše o Super Bowlu, kde v přestávce vystoupí Madonna. V zprávách však také zmiňuje své nové turné, když říká, že už brzy uvidíme stage turné:

"Celodenní setkání s Haus. V příštích několika týdnech vám ukážu, jak vypadá stage."

"Byli mé bradavky (NIPPLES) TRENDING? Haus mi psal, ale myslím, že si dělali srandu. Monsters #VirtuálníVýprask za roztomilost a za nevhodnost."

"Myslím, že mé nejoblíbenější tweety od lil monsters za tento týden jsou "můžeš se opít a oznámit termíny turné." Jsem tak předvídatelná!??!?!??!"

"Těším se, až budu sledovat Superbowl! Jsem si jistá, že poločasová show bude úžasná. Záminka k pití piva+sledování kluků v kalhotech. #yes"
---

Fame Kills Photoshoot: Lady Gaga & Kanye West´s Cancelled Tour (VIDEO)

31. ledna 2012 v 20:25 | john |  videos
Objevilo se starší video, na kterém je zachyceno zákulisí focení photoshootu Lady Gaga pro zrušené turné "Fame Kills", které měla Gaga, v roce 2009, jet s rapperem Kanye Westem. K turné bylo natočeno i promo VIDEO

Lady GaGa Meeting fans in Los Angeles (PHOTO)

31. ledna 2012 v 19:15 | john |  Appearances
Lady Gaga se minulý víkend objevila na oslavě narozenin, zakladetele Interscope Records a svého kamaráda, Vincenta Herberta. Party se konala v Los Angeles a tady je fotka, na které je Lady Gaga zachycena se svými fanoušky:

Lady GaGa Nominated for 3 NME Awards 2012!

31. ledna 2012 v 18:04 | john |  news
Lady Gaga byla letos nominovaná ve 3 kategoriích na britské hudební ceny NME Awards 2012. Bohužel dvě z kategorií jsou záporné. Gaga byla nominována za své album "Born This Way" v kategorii "Worst Album", tedy nejhorší album a v kategorii "Villain Of The Year" - Zloduch roku. Paradoxem je, že si Gaga loni z cen NME odnesla cenu za "Hrdinu roku". Jedinou pozitivní nominací pro Lady Gaga letos zůstává nominace v kategorii "Best Band Blog or Twitter".

BEST BAND BLOG OR TWITTER
@Example
Frank-Turner.com/blog
@KanyeWest
@LadyGaga
@Theohurts

VILLAIN OF THE YEAR
David Cameron
Justin Bieber
Lady Gaga
Liam Gallagher
Nick Clegg

WORST ALBUM
Coldplay - 'Mylo Xyloto'
Justin Bieber - 'Under The Mistletoe'
Lady Gaga - 'Born This Way'
One Direction - 'Up All Night'
Viva Brother - 'Famous First Words'
...

Lady GaGa at Sirius XM Satellite Radio 6/7/2011 (PHOTO)

31. ledna 2012 v 16:35 | john |  Appearances
Přidávám pár starších fotek Lady Gaga z její návštěvy rádia Sirius XM Satellite Radio, které navštívila 6.července 2011
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Madonna Doesn’t Want To Attend Oscars Parties With Lady GaGa

31. ledna 2012 v 15:37 | john |  news
Zpěvačka Madonna si podle amerických médií přeje, aby pořadatelé prestižních cen Oscar, raději vyškrtli jméno Lady Gaga ze seznamu hostů pokud chtějí, aby ona sama tuto událost navštívila. Madonna nedávno promluvila o Lady Gaga v několika rozhovorech a hlavně poukázala na to, že Gaga okopírovala její song "Express Yourself" do svého hitu "Born This Way". Tato věc se však Madonně vůbec nevyplatila a popová hvězda sklidila opravdu velkou vlnu kritiky.

Nyní se zdá, že Madonna nesnese mladší konkurenci a chce rozpoutat nějaký nepokoj. Jeden Madonnin blízký se nechal slyšet: "Je to velmi neobvyklé, že se Madonna chová tak malicherně. Obvykle tohle nedělá, ani v případě, že se musí setkat se svým bývalým mužem Seanem Pennem, nebo s Jennifer Lopez. Madonna však nechce být donucena ke společné fotografii s Gaga."

Podle toho to vypadá, že si Madonna myslí, že Gaga je její imitátorka a proto se s ní tváří v tvář setkat nechce. Podle bulváru Madonna svým přátelům řekla, že Lady Gaga nemá ráda a že je jen její lacinou kopií. Ovšem v televizi se takové věci neříkají a tak Madonna zpěvačku Lady Gaga vychvalovala - přesto se však neudržela a opisem ji popsala jako svoji kopii. Madonna se také nesnese s Eltonem Johnem a jeho manželem. Elton dokonce tento týden Madonně popřál hodně štěstí s playbackem na jejím vystoupení na Super Bowl.

Lady GaGa visits NAZ foundation in Delhi, India 30/10/2011 (PHOTOS)

31. ledna 2012 v 15:08 | john |  Appearances
Dnes byly zveřejněny fotografie z návštěvy Lady Gaga, kterou provedla loni v říjnu v jednom indickém sirotčinci. Tento sirotčinec zřídila nadace NAZ, která pomáhá dětem s AIDS. Lady Gaga během své krátké návštěvy Indie chtěla stihnout hlavně tuto návštěvu. Gaga si s dětmi v sirotčinci hrála, zazpívala jim a přinesla jim velké množství věcí např. těstoviny, sušenky, polévky, arašídové máslo, chleba a několik dalších věcí jako například 1,6 metrovou televizi, PlayStation, nebo video a 3D brýle. Gaga si samozřejmě byla vědoma toho, že děti potřebují mnohem více, než tyto věci, ale chtěla tyto děti nějak potěšit a to se jí zaručeně povedlo.

Během návštěvy došlo k nulové publicitě a nebyli zde přítomni žádní paparazzi ani žádné kamery. Gaga také odmítla sedět na židli, kterou jí přinesli a hned si sedla na zem za dětmi a obklopila se jimi. Více o této návštěvě si můžete přečíst ZDE. Tady už je několik fotek, které pořídil zřejmě sirotčinec.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa is set to release her 2012/2013 tour dates mid-late February!

31. ledna 2012 v 14:35 | john |  news
Slavný reportér Mark Boardman dnes potvrdil, že data nového turné Lady Gaga pro rok 2012/2013, by měla být představena již v polovině nebo koncem února 2012! Ohledně termínů turné už bylo napsáno mnoho a několik hudebních webů už o datu zveřejnění několikrát informovalo, ale zatím žádný z nich nebyl ten správný, takže musíme doufat, že informace od Marka Boardmana je už pravdivá.

"Lady Gaga is set to release her 2012/2013 tour dates mid-late February" - Mark BoardmanLady GaGa´s RTL II Commercial (On the Set Photo #2)

30. ledna 2012 v 20:15 | john |  Unsorted
Přidávám další fotografii ze zákulisí natáčení reklamy Lady Gaga, kterou loni natočila pro německou televizi RTL II

Top 100 Top-Selling Singles & Albums Of 2011 in France: #18 Born This Way by Lady GaGa!

30. ledna 2012 v 19:17 | john |  news
Hudební organizace SNEP (Syndicat National de l'édition Phonographique), publikovala seznam nejprodávanějších singlů alb roku 2011 ve Francii. V žebříčku nejprodávanějších singlů se umístila i Lady Gaga - na #22 s hitem Born This Way, na #48 s "Judas" a na #87 s "The Edge Of Glory". Pokud jde o žebříček nejprodávanějších alb, tak tam se Gaga umístila hned se dvěma svými alby. Na #18 skončilo zatím poslední album "Born This Way", kterého se ve Francii prodalo přes 160 000 kopií a na #56 se umístilo album "The Fame Monster". Jinak Lady Gaga je osmým mezinárodním umělcem, který ve Francii za minulý rok prodal nejvíce alb.

Francie také hlásí Top 100 nejhranějších skladeb v rádiích za rok 2011. Lady Gaga se v žebříčku umístila jen jednou. Na #61 se nachází její hit "Born This Way". Singly Lady Gaga z alba BTW celkově neměli velkých úspěch v rádiích a jsou to právě rádia, které po Gaga chtějí singly jako byly "Poker Face", nebo "Just Dance", tedy takové, které se v rádiu dobře hrají. Všechny tři žebříčky najdete v celém článku.

Lady GaGa´s Video "You And I" Reached 50 Million Views on Youtube!

30. ledna 2012 v 17:40 | john |  news
Čtvrtý videoklip Lady Gaga z alba Born This Way, "You And I", překonal dnes hranici 50 000 000 zhlédnutí na Youtube/VEVO. Videoklip měl premiéru 23.srpna 2011 a k 50 milionové hranici mu tedy trvalo něco kolem 5 měsíců. Videoklip "Judas" zase nedávno překonal hranici 125 000 000 zhlédnutí a stále je nejúspěšnějším klipem doby BTW. Zatím poslední videoklip Lady Gaga, "Marry The Night", byl na Youtube nahrán 2.prosince a od té doby stihl nasbírat více než 32,4 milionu zhlédnutí.

Nedávno bylo také na Youtube překročena hranice 2 miliard zhlédnutí kanálu Lady Gaga, tedy byly sečtena celková sledovanost videoklipů Lady Gaga na kanálu LadyGagaVEVO.

Born This Way - 88,8 milionů
Judas -125,5 mil.
The Edge Of Glory -52,9 mil.
You And I -50 mil.
Marry The Night - 32,4 mil.

Lady GaGa's fragrance to be launched this fall!

30. ledna 2012 v 15:45 | john |  news
Společnost COTY potvrdila už minulý rok vydání prvního parfému Lady Gaga. Podle drbů se Gaga ke své vůni nechala inspirovat "krví a spermatem", což potvrdila i v jednom rádiovém rozhovoru, ale zdá se, že si jen dělala legraci. Podle posledních informací by se první vůně, vytvořená Lady Gaga, měla na trhu objevit už letos na podzim. Nádoba parfému bude prý stylizovaná do černé lahvičky s motivem "paws", tedy rukou (pacek), které směřují nahoru. Tento symbol je poznávacím znamením a pozdravem mezi Gaga a jejími fanoušky Little Monsters. Název parfému ještě nebyl oznámen, stejně tak, jako ingredience, po kterých bude parfém vonět.

Zda Gaga opravdu použije esence krve a spermatu, zatím nikdo neví, ale nebylo by to poprvé, co někdo použil "vůni spermatu" do své vůně. V únoru 2011 Gaga v rádiovém pořadu Kyle and Jackie O řekla:

"Chtěla jsem získat pocit a vůni krve a spermatu z molekulárních struktur, takže odtud vše pramení. Krev a sperma je sice obsaženo ve vůni, ale nevoní to tak - prostě dostanete ten pocit po sexu ze spermatu a ta krev je prvotní. "

Tím "prvotní" Gaga myslela to, že ta vůně krve v jejím parfému, bude právě odvozena z její vlastní krve.

"Bylo to odebráno z mé vlastní krve, takže budete mít pocit, že mě máte na své kůži. "

Nakonec Gaga na otázku, jak parfém voní, odpověděla slovy: "Parfém voní jako drahá k*rva."

Lady GaGa´s RTL II Commercial (On the Set Photo)

30. ledna 2012 v 15:05 | john |  Unsorted
Objevila se fotografie ze zákulisí natáčení reklamy pro RTL II, kterou Lady Gaga natáčela loni v létě, když odjela do Německa dělat promo svému albu. Na fotce můžete vidět i Laurieann Gibson a Richarda Jacksona:

Lady GaGa on the cover of ELLE Magazine

30. ledna 2012 v 13:07 | john |  Magazines Scans
Lady Gaga se loni objevila na obálce UK verze magazínu ELLE. Letos se Gaga objevila i na čínské i na české verzi magazínu. Tady jsou další dvě cizí verze časopisu ELLE s Lady Gaga na obálce:

Michael Silas talks about Lady GaGa´s new Video & Tour!

29. ledna 2012 v 19:37 | john |  news
Tanečník Michael Silas, který s Lady Gaga jel turné The Monster Ball, mluvil o novém turné Lady Gaga, na které zřejmě pojede a doplní tak několik nových tanečníků, které se Gaga letos vybrala. Michael však mluvil i o novém videoklipu Lady Gaga a dodal, že se v něm objeví. Podle posledních zpráv však prý Gaga nic nového nechystá, tak jak to tedy opravdu bude? Nahrávací společnost Interscope Records tento týden sdělila, že momentálně neexistují žádné plány na vydání dalšího singlu Lady Gaga, sama Gaga se ale k celé věci zatím nevyjádřila, takže uvidíme, co nám sama k tomu řekne. Michael se nechal slyšet:

"Budu v dalším videu Lady Gaga! Toto video bude rozhodnutím mezi láskou a špinavým sexem! Také jsem nadšený z nového turné Gaga! Ukázala nám nějaké nápady a electric chapel stage bude epická. Budete milovat celou stage. "

Lady GaGa´s "Marry The Night" on the Charts! (CHARTS UPDATE 29/1/2012)

29. ledna 2012 v 19:08 | john |  news
Tento týden se singl Lady Gaga "Marry The Night" opět neumístil v Top 40 UK Singles Chart. Jeho prodej na itunes byl opět slabší a proto se do základní Top 40 nedostal. Singl však klesá i v dalších zemích včetně USA, Kanady nebo Francie. Jediným světlým momentem tohoto singlu je jeho umístění v Brazílii, kde se tento týden umístil na slušném 6.místě. Tady je přehled umístění singlu "Marry The Night" v různých zemích. "Marry The Night" je zřejmě poslední singl z alba "Born This Way".

MARRY THE NIGHT on the Charts
Česká republika #46
Slovensko #22
Polsko #20
European Singles Chart #25
Francie #60
Německo #24
Irsko #48
Itálie #38
Rakousko #23
UK #48
Švýcarsko #44
USA #65
Kanada #31
Brazílie #6
Japonsko #91
...

Album "Born This Way" se tento týden umístilo v oficiálním žebříčku UK Album Chart na 20.místě což znamená, že spadlo o tři pozice. Alba se v UK prodalo přes 860 000 kopií.

Fergie talks about Lady GaGa and Adele

29. ledna 2012 v 17:35 | john |  news
Zpěvačka Fergie nedávno poskytla exkluzivní rozhovor v rádiu NRJ. Fergie například mluvila o své oblíbené hudbě a v této souvislosti vzpomenula i Lady Gaga nebo zpěvačku Adele.

"Pevně věřím v nebezpečí a risk a myslím, že takové ženy jako je Adele nebo Lady Gaga, byly schopny prosadit svůj vlastní styl v hudebním průmyslu a právě tento fakt z nich udělal nejznámější umělce v několika málo letech. "

Právě Adele a Gaga jsou velkými favoritkami zpěvačky Fergie. Když měla Fergie uvést svůj playlist v jejím iPodu, objevily se v něm hned dvě skladby Lady Gaga - "You And I" a "The Edge Of Glory".

Lady GaGa's "Born This Way" Era: What Went Wrong?

29. ledna 2012 v 17:10 | john |  news
Jak už to tak vypadá, tak éry "Born This Way" je zřejmě konec a Lady Gaga se začně už brzy věnovat novému materiálu. Gaga původně plánovala, že bude albu dělat promo kolem 18-24 měsíců a vydá 9 až 10 singlů. Nakonec můžeme být rádi za těch 5, kterých doposud vyšlo, protože kromě mála vyjímek se vydané singly nesetkaly s nějakým větším úspěchem. Web examiner.com zveřejnil článek, ve kterém poukazuje na zásadní chyby, které Gaga během doby BTW udělala. Web je totiž stejně jako většina lidí přesvědčena, že Gaga natočila opravdu skvělé album, ale chybovala v různých věcech spojených právě s vydáním singlů a další promo věcech.

1. Nadsázka a vychvalování: Podle webu udělala Gaga chybu ještě daleko před vydáním alba. Rok před samotným vydáním alba totiž stále mluvila o tom, jak bude album úžasné a budou na něm hymny naší generace. Mělo to být nejlepší album její kariéry s nějlepší hudbou, kterou kdy stvořila. Dále také říkala, že za dvacet let to bude kultovní moment. V září 2010 navnadila fanoušky acappela verzí hitu Born This Way na MTV VMA. 1.ledna zase fanoušky šokovala tím, že singl bude až v únoru a album nevýjde dříve než koncem května. Poté zveřejnila cover alba, který většina lidí nepřijala. Album bylo ostře sledované, protože se všichni chtěli o tom "mistrovském díle" přesdvědčit, ale prostě to nějak nesedělo.

2. Špatné načasování: Právě načasování zlomilo singlům Gaga vaz. První singl sice neměl problém, ale jen proto, protože měl skvělé promo na Grammy a i díky tomu byl katapultován rovnou na #1 v Billboard Hot 100, kde zůstal hned šest týdnů. Chybou bylo však čekání další tři a půl měsíce, než výjde celé album. Obvyklé je dnes vydávat alba měsíc, nebo dva po singlu. Opět zde byl obsažen velký humbuk kolem vydání. Důvodem pozdního vydání alba bylo turné Monster Ball, které končilo v květnu. Podle webu měla Gaga turné skončit dříve, okolo března, protože jela zbytečně už potřetí po sobě americkou část.

3. "Judas" Zrada: Singl "Judas" měl díky své hitovosti našlápnuto k velkému úspěchu. Opět se tu však objevilo špatné načasování. Web se domnívá, že měla Gaga místo singlu vydat samotné album a až pak singl "Judas". Vydání singlu bylo 19.dubna 2011. Kvůli úniku ale singl musel být vydán o čtyři dny dříve. Bohužel, ukázalo se, že kdyby Gaga singl vydala opravdu 19.dubna, tak mohl být singl i v Top 3. Šlo totiž o to, že když byl vydán, tak se mu počítali jen dva dny prodeje, protože Billboard začíná počítat od neděle. Kdyby byl singl vydán tak jak měl, počítalo by se mu pět dnů. Nakonec se však počítali jen dva dny a singl debutoval na #10, což zůstalo jeho nejlepším umístěním. V rádiích ale také nastal problém. Rádia totiž singl nehrála tak, jak ostatní singly Lady Gaga. Zřejmě kvůli náboženským podtextům, které byli posluchačům nepříjemné a sama rádia také váhala. Kdyby měl singl podporu v rádiích, také by to přispělo k jeho lepšímu umístění. Singl se (spolu s Marry The Night) stal prvním singlem, kterého se v USA neprodal milion kopií.

4. Dva "promo" singly: Gaga si se svým týmem připravila před vydáním alba speciální akci na iTunes, kdy dva týdny před vydáním alba vypustila ještě dva songy. První vyšel song "The Edge Of Glory" a poté skladba "Hair". Právě "The Edge Of Glory" dokonale smetl oficiální singl "Judas". Promo singly se skvěle prodávaly, ale na úkor "Judas". Singl "The Edge Of Glory" dosáhl takového úspěchu, že se umístil na #3 v Billboard Hot 100 a Gaga se ho díky skvělému prodeji rozhodla vydat jako 3.singl. Singl "Judas" však díky této akci klesl a za šest týdnů úplně zmizel. Podle examiner.com je prvě tato pasáž důvodem, proč je teď za osm měsíců po vydání, konec éry BTW. Za tak krátkou dobu Gaga vydala čtyři skladby a díky tomu prostě pak zájem klesl.

5. Ohromující výskyt alba: Lady Gaga spolupracovala s několika společnostmi - Amazon, Zynga a další, které jí udělaly ohromnou reklamu a cílem všech bylo, aby věděl o albu každý a aby bylo pro každého dostupné. Songy z alba byly zveřejněny i ve hře Farmville, album se prodávalo dokonce na letištích a Gaga se objevovala na obálkách magazínů (Rolling Stone, Vogue...)a v TV - SNL, Oprah, Ellen Show, HBO a další. Gaga se dokonce objevila v reklamě Google Chrome a všechny tyto věci jí přispěly k tomu, že prodala tolik mnoho kopií svého alba. Někteří však stále poukazují na to, že kvůli tomu, že Amazon prodával album za 99 centů, tak proto se alba v prvním týdnu prodalo přes dva miliony kopií. Konkrétně to bylo kolem 440 000 kopií, které zmizely za tuto směšnou cenu. Poté se vše vymstilo, když se Gaga objevila v Billboard 200, kde hned po druhém týdnu měla 84% pokles prodeje. V prvním týdnu se v USA prodal milion a čtvrt, ve duhém však jen 174 000 kopií. Marketing zmákli dokonale, ale poté už bylo Gaga všude opravdu dost. Původním plénem bylo věnovat se albu 24 měsíců, po osmi však album umírá, jak se zdá.

6. Nevýrazné hudební videa a vystoupení: Část slávy Lady Gaga tvořila skvělá videa "Paparazzi", "Bad Romance" nebo "Telephone", společně s vystoupeními, kde lidé zjistili, jaká je Gaga teatrální hvězda. Tato teatrálnost ale celkem v BTE éře chybí. Největší chybou podle webu je, že Gaga natáčení klipů nesvěřila do rukou odborných režisérů, ale že videa natočila buď sama, nebo její tým. Vyjímkou byl jen klip k BTW, kdy ho režíroval Nick Knight. Video je asi nejsilnějším videem z BTW. Další klipy režírovala buď L.Gibson, Gaga nebo její Haus of Gaga. Jedinou vyjímkou mělo být video "The Edge Of Glory", protože jej měl režírovat Joseph Khan, ale nakonec se kvůli hádce nic z toho nekonalo. Další videa jsou velmi zajímavá, ale chybí jim jakási soudržnost. Gaga a její tým jsou velmi talentovaní, ale práce odborníků by jistě udělala své. Další chybou bylo to, že Gaga absolutně nevysvětlila význam videoklipů a mnoho lidí ji prostě nepochopilo. Co se týká vystoupení, tak kromě VMA, kde Gaga vystoupila jako muž Jo Calderone a vystoupení na Grammy, žádné z dalších se nijak nezapsalo do dějin a zaniklo v zapomnění. Lidé si určitě pamatují vystoupení s Paparazzi na VMA, kde Gaga krvácela, nebo úžasné vystoupení s Eltonem Johnem na Grammy. Stejně tak její jiskřící podprsenku na MMV Awards. Vystoupení z doby BTW byly šokující, ale méně zapamatovatelné a kreativní.

7. Vážné skladby a nedostatek zábavy: Posledním bodem je zřejmě ten největší problém. Album BTW přineslo opravdu úžasné a kvalitní skladby, které jsou hluboké a zabývají se aktuálními problémy jako je homosexualita, sebepřijetí, přistěhovalectví nebo náboženství. Nic z toho však není takové, jako třeba v případě "Just Dance", který s Gaga udělal hvězdu a právě díky zábavě se Gaga stala tak oblíbenou. Veřejnost si po vydání alba stěžovala, že chtějí zpátky tu původní Gaga s množstvím zábavy. Dobrým příkladem je Katy Perry, jejíž hity jsou opravdu velmi zábavné, úspěšné ale neobsahují žádné hlubší poselství (kromě Firework). Gaga by se podle webu měla naučit pohybovat někde mezi zábavou a vážností. Alba můžou mít zábavné skladby v kombinaci s vážnými. Rádia i fanoušci si myslí, že skladby z Born This Way jsou příliš těžké na to, aby se hrály v rádiích, kde se hrají celkem jednoduché až hloupé písně. Gaga samozřejmě není hloupá a ani její skladby nejsou nijak hloupé. I když se může zdát že například "Poker Face" je jen nějaký hloupý žert, ve skutečnosti má skladba hlubší význam a je šikovně skryt v metaforách. Songy jako je PF mohou uspokojit širokou a "otupělou" veřejnost a přesto můžou mít hlubší význam pro Gaga i její fanoušky. Například song "Government Hooker" je do očí bijící a znamená to, že to může být trochu agresivní. Takové songy by mohli být na albu, ale společně se songy jako je "Poker Face".

Examiner.com také dodává co by měla Gaga dělat dál. Ovšem 3 až 4 roční pauza by se asi všem nelíbila. Web si myslí, že by si Gaga i společnost pořebovali chvíli odpočinout. Co si pro nás Gaga přichystá, zatím ví jen ona sama. Tato věc se ale určitě nestane, protože se Gaga chystá letos vydat další album a právě všech těchto chyb si je plně vědoma.

Lady GaGa: New Tweet! (29/1/2012)

29. ledna 2012 v 11:33 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter novou zprávu, ve které píše o tom, že server Yahoo! jmenoval její cover alba "Born This Way" jedním z 10 nejvíce ikonických coverů všech dob. Více ZDE

"Wow, Yahoo! jmenoval Born This Way jedním z top deseti nejvíce ikonických obalů alb všech dob. :) Děkuju #Znaménko&ČervenáRtěnka #Sexy&Zvrácené. "
----

Capital FM´s Most Stylish Women in Pop: #3 Lady GaGa

29. ledna 2012 v 11:25 | john |  news
Britské rádio Capital FM zveřejnilo seznam Top 10 nejstylovějších žen v pop music. Lady Gaga se v tomto žebříčku objevila na 3.místě. Na #1 skončila Jessie J a na #2 Beyoncé.

Most Stylish Women in Pop:
1. Jessie J
2. Beyonce
3. Lady Gaga
"Mother Monster nepřestala být díky svým módním volbám kotroverzní, od doby, kdy v roce 2008 vtrhla na popovou scénu s albem "The Fame". Od oblékání šatů z Žabáka Kermita po nechvalné masové šaty, Lady Gaga nikdy nezklame svojí nepředvídatelnou róbou. "
4. Rihanna
5. Cheryl Cole
6. Mollie King
7. Pixie Lott
8. Nicki Minaj
9. Katy Perry
10. Florence Welch
...