Listopad 2011

Lady GaGa´s Interview for E! (PHOTO)

30. listopadu 2011 v 21:59 | john |  Appearances
Zítra v noci si na kanále E! odbyde premiéru nový klip Lady Gaga "Marry The Night". Součástí této televizní premiéry bude 30ti minutový speciál, kde bude rozhovor s Lady Gaga. Gaga bude v rozhovoru údajně vysvětlovatvýznam tohoto autobiografického videa. Tady je první fotka z rozhovoru:


Lady GaGa Live at Grammy Nominations Concert (LIVE STREAMING)

30. listopadu 2011 v 21:53 | john |  news
Lady Gaga vystoupí už dnes v noci, respektive zítra brzy ráno, na Grammy Nominations Concert, na kterém se dozvíme nominace na ceny Grammy Awards 2012. Gaga bude show zahajovat vystoupením s "Marry The Night" a ukončovat duetem se zpěvačkou Jennifer Nettles z kapely Sugarland. Tuto akci bude vysílat televize CBS od 4:00 ráno našeho času. Tady jsou live streamingy:

Live Streaming

GRAMMY NOMINATIONS CONCERT - 1/12/2011 @4:00


"Born This Way", "BTW - The Remix", "A Very Gaga Holiday EP" :US & UK Charts Update

30. listopadu 2011 v 20:20 | john |  news
Tento týden mám pro vás celkem dobré zprávy, co se týká umístění alb a singlů Lady Gaga v amerických žebříčcích. Album "Born This Way", které bylo minulý týden na 76.místě v Billboard 200 se tento týden dostalo na 21.místo díky prodeji nad 46 551 kopií. K úspěchu zřejmě dopomohlo i vydání kolekce Born This Way - The Collection. Díky tomuto úspěchu se album Born This Way stalo v USA již 2x platinovým.

Další dvě hudební kolekce Lady Gaga "A Very Gaga Holiday EP" a "Born This Way - The Remix" se také tento týden umístily. Zatímco EP "A Very Gaga Holiday" slaví úspěch, "Born This Way - The Remix" je celkem propadákem. EP "A Very Gaga Holiday" se v Billboard 200 umístilo na 55.místě a za první týden se ho v USA - pouze digitálně - prodalo 22 107 kopií. Kolekce remixů "Born This Way - The Remix" se však dostalo jen na 104.místo a prodej činí 12 299 kopií, což je oproti minulé kolekci remixů "The Remix" opravdu slabé. Pokud bych měl vyjádřit svůj názor, nedivím se tomu. Remixy na albu mě moc nezaujaly a existují i lepší k jednotlivým skladbám. Hodně mě zklamalo, že EP "A Very Gaga Holiday" nevyšlo na CD, ale jen na iTunes. Myslím, že by to bylo lepší naopak. Remixy bych klidně oželel a mohly vyjít jen digitálně...

Teď už však pryč od alb a hned k tomu nejdůležitějšímu. Singl "Marry The Night" se tento týden umístil na 78.místě v Billboard Digital Songs. Celkem se singlu prodalo 18 422 kopií a prodej singlu v USA teď celkově činí 105 636 kopií. Singl poslední dva dny klesá na US iTunes a teď je někde na #73. Žádný strach. To nejdůležitější příjde v následujících hodinách - v noci vystoupení se singlem na Grammy Nominations Concert a ve čtvrtek premiéra videoklipu k singlu "Marry The Night", tak držme palce a doufejme, že se ze singlu stane další velký a úspěšný hit.

V UK to vypadá následovně. Album "Born This Way" tento týden zůstalo v Top 20 a umístilo se na #18. Album "The Fame (Monster)" je také stále v žebříčku 100 nejprodávanějších alb v UK a to na #52. Dále se na #77 umístila kolekce remixů "Born This Way - The Remix" a na #87 také EP "A Very Gaga Holiday". No a na konec, singl "Marry The Night, který v UK Singles Chart zůstal stejně jako minule na 18.místě.

Lady GaGa’s “Born This Way” Goes Double Platinum In US

30. listopadu 2011 v 19:15 | john |  Born This Way
Album Lady Gaga "Born This Way" je v USA od včerejška už 2x platinové. Ocenění získalo za prodej nad 2 000 000 kopií. Album "Born This Way" je jedno z mála alb, které v USA letos dosáhlo statusu "double-platinum". Podle posledních informací je "Born This Way" druhé nejprodávanější album v USA za rok 2011 - první je samozřejmě Adele. Tato informace však není konečná.

Alba "Born This Way" se celosvětově prodalo přes 8 000 000 kopií, což je velký úspěch už jen z toho důvodu, že se to Gaga povedlo jen za půl roku. Z alba "Born This Way" vzešly hity jako Judas (#10 v USA), The Edge Of Glory (#3 v USA) nebo stejnojmenný hit Born This Way, který několik týdnů vládl americkému žebříčku Billboard Hot 100. Minulých alb The Fame + The Fame Monster se v USA prodalo 4 300 000 kopií, čímž se Gaga dostává na číslo 6 300 000 prodaných alb v USA za pouhé tři roky působení na hudební scéně.

Jinak album "Born This Way" se umístilo na druhém místě v anketě "nejlepší album roku 2011" populárního webu Idolator.com. Na prvním místě skončilo album Foster The People - Torches a na #3 album Beyoncé ´4´.

Lady GaGa - NEW Tweet! (30/11/2011) #2

30. listopadu 2011 v 19:04 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter novou zprávu, ve které píše, že se dneska chystá dívat na opakování pořadu Victoria´s Secret Fashion Show, kde modelky předváděly modely i u songu Born This Way:

" V jistém okamžiku budu dnes opilá sledovat opakování pořadu Victoria´sSecretFashonShow. Modelky v klahotkách tančí na BORN THIS WAY. #yes. "
◄---►

Lady GaGa with her Fan (PHOTO)

30. listopadu 2011 v 18:54 | john |  Unsorted
Objevila se fotka, na které je Lady Gaga s jedním svým fanouškem. Fotka byla pořízena letos na podzim:


Lady GaGa´s "Marry The Night" Music Video (E! Commercial Video)

30. listopadu 2011 v 18:47 | john |  videos
Už zítra, 1.prosince 2011, bude mít premiéru nový videoklip Lady Gaga "Marry The Night". Premiéra proběhne v USA večer ve 20:00 na kanále E! během 30ti minutového speciálu. Podle posledních informací bude mít klip 13 minut. Přes 7 minut bude mít prelude, ze kterého jsme měli možnost vidět minutovou ukázku a 6 minut bude trvat song + konec klipu. Tady je reklama, kterou vysílá E! - Pro nás platí premiéra v noci ze čtvrtku 1.12. na pátek 2.12.2011 ve 2:00.

DJ White Shadow: ´Lady GaGa is prepping for next album´

30. listopadu 2011 v 16:17 | john |  news
Producent DJ White Shadow, který spolupracoval na velké části nového alba Lady Gaga "Born This Way" se nechal slyšet, že už pracuje na dalších písních s Lady Gaga. White Shadow řekl, že Gaga už velmi vážně přemýšlí o práci na dalším albu, pokračovateli alba Born This Way, stejně jako na nové turné, které doprovodí nová nahrávka.

"Gaga právě pracuje na svém novém tour. Ona vždycky dělá 25 000 věcí na jednou. Hlavní věc, na kterou bude Gaga po této sezóně klást důraz, bude turné a psaní nových songů. "

DJ White Shadow dále prozradil, že se moc těší, až ho Gaga znovu zavolá do studia, aby s ní spolupracoval na novém materiálu:

"Budu se snažit a budu tak blízko, jak jen to bude možné a to i kdybych musel vstávat ve 4 ráno a letět do LA, Japonska nebo tam, kde se zrovna nachází a bude chtít dělat na nových věcech. Možná, že když turné začne, bude celou dobu pracovat. Pošlu jí své věci a ona mi pošle ty své. Ona pořád na něčem pracuje. Vím, že ráda píše, když je na cestě, takže možná své nové album opět napíše během turné. "

Lady Gaga má poslední dobou pořád něco nového. Jen za listopad stihla vydat 5 titulů (Monster Ball DVD, album BTW The Remix, kolekci BTW - The Collection, EP A Very Gaga Holiday a knihu Lady GaGa X Terry Richardson). Kromě toho se Gaga stihla objevit na více než 10 akcích a na několika magazínech. Další promo akce ji ještě čekají. Už tento týden Gaga také zveřejní dlouho očekávané video k singlu "Marry The Night", které bude podle jejích slov autobiografické. No a aby toho nebylo na ni málo, chystá své další turné a také nové album. Magazínu Vanity Fair dokonce stačila jednu skladbu z připravovaného alba předvést. Mělo se jednat o smutnou skladbu o Princezně Dianě, slávě a o smrti celebrity. Magazín vypověděl, že i když to byla jen nedokončená verze, zněl song úžasně a refrén byl velmi chytlavý. Podle posledních, zatím nepotvrzených, zpráv, by se nové album mělo podobat stylu písní z alba The Fame Monster, které vyšlo v roce 2009.

Lady GaGa Nominated for 4 Perezzies 2011!

30. listopadu 2011 v 15:54 | john |  news
Lady Gaga byla nominovaná ve 4 kategoriích na ceny Pereze Hiltona "Perezzies 2011". Gaga byla nominována v kategoriích - Best Dressed (Nejlépe oblečená), Worst Dressed (Nejhůře oblečená), Osobnost roku a Moje oblíbená celebrita. Hlasovat můžete zde:

HLASOVAT/ VOTE


Lady GaGa - NEW Tweet! (30/11/2011)

30. listopadu 2011 v 15:47 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter novou zprávu, ve které píše o tom, že dnes v noci vystoupí na Grammy Nominations Concert. Gaga vystoupí hned dvakrát - bude celou show zahajovat i končit. Nejprve vystoupí s novým singlem "Marry The Night" a poté si zazpívá duet se zpěvačkou Jennifer z kapely Sugarland:

" Jsem tak nadšená, že budu zítra v noci OTEVÍRAT a UZAVÍRAT Grammy Nomination concert! Skvělé výbušné nacvičování s Jennifer a Kristianem. Sugarland! "
◄---------►

Lady GaGa - Matt Irwin (ELLE UK) Photoshoot 2011

30. listopadu 2011 v 15:34 | john |  2011
Matt Irwin nafotil nedávno Lady Gaga do UK vydání magazínu ELLE. Tady jsou další fotky z photoshootu, který se právě objevil:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

"Marry The Night" Debuts on Czech & Slovak Airplay Chart!

29. listopadu 2011 v 20:54 | john |  news
Přináším vám krátké info o umístění singlů Lady Gaga v českém a slovenském žebříčku IFPI Airplay Chart. V Česku tento týden debutuje na 60.místě nejnovější singl "Marry The Night". Singl se v ČR rádiích zatím začíná teprve hrát, tak uvidíme, jak se mu povede, ale doufejme, že lépe než jeho předchůdci "You And I", který se nejlépe umístil na #26 a poté se pohyboval kolem 80.místa.

#60 Marry The Night, #70 The Edge Of Glory, #78 Alejandro, #79 You And I

Na Slovensku debutoval singl "Marry The Night" už minulý týden a to na 48.místě, tak uvidíme, jak se umístí tento týden.V žebříčku Slovaki IFPI Airplay Chart se ještě umístil singl "The Edge Of Glory" a to na #14.

iTunes - MARRY THE NIGHT: USA #69, UK #16, Německo #43 + #87, Irsko #26

New Details about "Marry The Night" Music Video!

29. listopadu 2011 v 19:40 | john |  news
Lady Gaga prostřednictvím svého twitteru potvrdila, že premiéra jejího nejnovějšího klipu k pátému singlu "Marry The Night", bude ve čtvrtek 1.prosince 2011 na E! Před chvílí jsem zjistil přesné údaje premiéry klipu pro naši zemi. Premiéra videoklipu "Marry The Night" bude pro nás v noci ze čtvrtka 1.prosince na pátek 2.prosince ve 2:00 ráno. Klip bude na E! odvysílán během 30 minutového speciálu. Informace o tom, že klip bude dlouhý 30 minut nebyly pravdivé. Podle posledních informací bude klip dlouhý kolem 17 minut.

Klip bude vlastně autobiografickým obrazem toho, co Lady Gaga zažila poté, co jí v 19 letech vyhodili z její první nahrávací společnosti. Gaga kdysi řekla, že to nesla špatně, ale zřejmě je tu něco, co nám nikdy neřekla a prozradí to právě ve svém novém dílu, které bude popisovat její "nejhorší den v životě".

PREMIÉRA VIDEA ´MARRY THE NIGHT´ (E! + VEVO)
US: 1.12.2011 @8 pm
EUROPE: 2.11.2011 ve 2:00

Lady GaGa in Billboard´s Music Polls!

29. listopadu 2011 v 18:34 | john |  news
Americký Billboard na svých stránkách zveřejnil ankety o nejlepší singl, klip nebo umělce roku 2011. V několika kategoriích je i Lady Gaga. Svým hlasováním ji můžete podpořit pomocí hlasovacího odkazu pod kategoriemi. Samozřejmě v kategorii "Most Overrated Artist" - tedy ´nejpřeceňovanější umělec´, hlasovat nebudeme:

1) 2011 MVP (Nejlepší umělec 2011)
2) Favorite No.1 Hot 100 Song (Born This Way)
3) Favorire No. 1 Billboard 200 Album (Born This Way)
4) Best Music Video (Born This Way)
5) Most Overrated Artist (Nejpřeceňovanější umělec)
6) Best Fashion (Lady Gaga)

HLASOVAT/ VOTE


Lady GaGa interviewed by ELLE (UK)!

29. listopadu 2011 v 18:18 | john |  news
Lady Gaga, kromě magazínu Vanity Fair, poskytla interview i do magazínu ELLE (UK), kde mluvila také o svých vztazích nebo o fanoušcích:

"Měla jsem nesprávné vztahy. Chodila jsem se staršími muži - mě bylo 15 a jemu 30 let- což nedoporučuju. Nikdy jsem nebyla tak odvážným člověkem, jakým jsem dnes. "

O jejích fanoušcích:
"Mé fanoušky nezajímá kdo jsem, to se mi na nich líbí. Je jim jedno, jestli jsem holka nebo kluk, nebo jestli jsem něco mezi phoenixem, mořskou vílou nebo jednorožcem. Nezajímá je to. "

O tom, jak se dostala tam, kde je:
"Ničeho nelituju. Kdybych to věděla dřív, nebyla bych tam, kde teď jsem, protože většina toho kdo jsem, je založena na nedostatku strachu. Já nemám strach. "

O tom, jak chce, aby si ji lidé pamatovali:
"Mnoha lidem se nelíbí to, co dělám - jak zpívám, nebo jakou hudbu dělám - ale někteří z těch lidí obdivují závazek k práci. To je pro mě to důležitější než cokoliv jiného. "

Lady GaGa interviewed by ´Vanity Fair´ Magazine!

29. listopadu 2011 v 17:51 | john |  news
Lady Gaga se objevila na obálce lednového čísla magazínu Vanity Fair. Kromě nových fotek od Annie Leibovitz v magazínu najdeme i nový rozhovor, ve kterém Gaga například mluví o špatných vztazích nebo o songu Marry The Night. Tady je ochutnávka z článku:

O tom,jaké je to stát na pódiu:
"Když jsem na pódiu, tak jsem tak moc otevřená a také jsem sama sebou. A když reflektor zhasne, nevím co se sebou dělat. "

O špatných vztacích:
"Říkám vám zcela upřímně a to je moje nová věc z minulého roku: když bojuji s někým, s kým jsem ve vztahu, co by si moji fanoušci mohli pomyslet, kdyby se o tom dozvěděli? Jak by cítili moji hudbu, nebo jak by mě brali jako ženu, kdybych něco takového dopustila? Že jsem něco takového vypustila ven. Jediná věc, kterou znám, je radost z vykouzlení úsměvu na něčí tváří, který jde z jeviště. "

Gaga také mluvila o tom, že muži, se kterými se kdysi rozešla ji teď žádají o ruku. Gaga na to jednoznačně řekla:
"Jak zatraceně romantické ty debile. Jasně, dej mi prsten na můj prst a bude všechno v pohodě. Zatracený prsten si můžu koupit sama. "

"Nikdy jsem se necítila být mými milenci ceněná. Nevím, jaké je to prožít s mužem štěstí...Když mám vztah s někým, kdo je kreativní nebo je kreativní svým vlastním způobem, nejprve je to dobré. Jsou to jen samí jednorožci a duha. Pak mě však začnou nenávidět. "

Gaga si svoji kreativitu za nic na světě vzít nenechá i kdyby ji to mělo stát její milostný život. V rozhovoru pro Vanity Fair, který dělala s reportérkou Lisou Robinson prozradila vše o svých špatných vztazích, které za život měla. Její předchozí ex-partneři si jí nevážili a stále tvrdili, že není dost dobrá, protože sami se snažili být umělci a většinou nedokázali nic stvořit. Zdá se, že Gaga prožívala skutečný "Bad Romance".

"Možná je to soutěž "kdo ho má většího". Když sednu za piano, napíšu rychle song, pak jim ho znovu přehraju, jsou naštvaní, jak moc snadné to je. Taková prostě jsem a nebudu se za to omlouvat. Nejhorší věc je ta, když vás ten koho milujete, přesvědčuje, že už nikdy nebudete pro nikoho dost dobrá. Měla jsem kluka, který mi kdysi řekl "Ty zemřeš sama, ve velkém dmě, se všemi těmi svými penězi a hity a bude umírat úplně sama a opuštěná". "

Navzdory tomu, že Gaga doposud ve svém soukromém životě prožívala spíše bolestné chvíle plné zklamání, tvrdí, že našal smysl ve své práci:

"Přes to všechno, vím, že to zní tak typicky, kdykoliv se ctím bezcenně a prožívám stresující momenty, můžu si myslet ´Já vám ukážu´. Myslím, že je to všechno proto, protože jsem chodila s kreativními lidmi a myslím si, že to nebyla má peněženka, čeho by se báli, ale oni se báli mé mysli. "

Reportérka Lisa Robinson se také ptala na nové video "Marry The Night", které je autobiografické a zachycuje "nejhorší den v životě Gaga". O tomto dni Gaga ještě nikdy nemluvila. V ukázce videoklipu je vidět Gaga na nosítkách, jak ji zničenou a omámenou vezou na ženskou kliniku. Gaga říká:

"Je to chaotické a smutné. Ale já nechci být zachráněna. "

Na závěr informace o nové skladbě Lady Gaga, kterou speciálně pro magazín Vanity Fair Gaga zahrála. Lady Gaga prý zahrála úplně novou skladbu, která je inspirovaná Princeznou Dianou, slávou a smrtí celebrity.

"Gaga šla k pianu a zahrála nám nový song, na kterém pracuje, je o Princezně Dianě, slávě a smrti celebrity. I když je song rozdělaný, má ten její typický chytlavý refrén. Zpívá smutný, trochu hořký text svým plným hlasem. "

+ Gaga pro ELLE Magazine: "Mé fanoušky nezajímá kdo jsem, to je to, co na nich mám ráda. Je jim jedno, jestli jsem holka nebo kluk, nebo jestli jsem něco mezi phoenixem, mořskou vílou nebo jednorožcem. Nezajímá je to. "

Lady GaGa will peform twice at The Grammy Nominations Concert!

29. listopadu 2011 v 15:47 | john |  news
Nedávno jsme se dozvěděli, že Lady Gaga vystoupí na nominačním večeru cen Grammy Awards, který se bude konat už zítra, 30.listopadu 2011. Lady Gaga však na akci The Grammy Nominations Concert vystoupí hned dvakrát. Nejprve celou show zahájí svým novým singlem "Marry The Night" a poté vystoupí v duetu se zpěvačkou Jennifer Nettles ze skupiny Sugarland.

Koncert se bude vysílat na CBS, u nás 1.prosince ve 4:00 ráno. V tuto dobu se také konečně dozvíme, kolik si Lady Gaga odnese nominací na samotné Grammy Awards, které se budou předávat 12.února 2012 v Los Angeles. Doposud Gaga vyhrála 5 cen Grammy a získala 12 nominací.

Lady GaGa - NEW Tweet! (29/11/2011)

29. listopadu 2011 v 14:54 | john |  news
Lady Gaga na svém Twitter potvrdila informaci o premiéře svého nejnovějšího klipu "Marry The Night", kterou minulý týden oznámilo Universal Music. Klip tedy bude mít skutečně premiéru ve čtvrtek 1.prosince 2011. Klip bude mít premiéru na kanále E! a na VEVO, podle posledních informací někdy ve večerních hodinách. Tady je tweet:

"Video "Marry The Night" bude mít premiéru tento čtvrtek na E! "
◄-------►

EDIT: Podle posledních informací bude verze klipu, kterou odvysílá E!, trvat 9 minut 32 sekund a podle nepotvrzených zprávu bude původní celková délka klipu "Marry The Night" až 17 minut a 34 sekund. Lady Gaga se nedávno nechala slyšet, že tento autobiografický klip bude její nejdelší klip doposud. Klip bude podle Gaga ukazovat její nejhorší den v jejím životě.

Lady GaGa covers VANITY FAIR Magazine January 2012!

29. listopadu 2011 v 14:46 | john |  2011
No a když už jsme u těch obálek, tak do třetice se konečně objevila obálka + fotky z magazínu VANITY FAIR, v jehož lednovém vydání se objeví Lady Gaga. Photoshoot, který do magazínu byl použit nafotila letos slavná Annie Leibovitz. Na jedné z těchto opravdu nádherných fotografií můžeme také vidět nedávno zmiňované foto, nebo situaci, kdy zpěvák Tony Bennett kreslil nahou Lady Gaga. Tady jsou fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa to grace the cover of ELLE (UK Edition) Magazine

29. listopadu 2011 v 14:37 | john |  Magazines Scans
Včera jsem vás informoval o tom, že se Lady Gaga objeví na obálce UK vydání magazínu ELLE. Včera se objevilo video z focení a dvě fotografie z photoshootu a dnes byla zveřejněna obálka magazínu, která bude mít hned dvě verze. Fotky nafotil Matt Irwin:
imagebam.com imagebam.com