Říjen 2011

Lady GaGa Live at After-Party of Grand Prix Formula 1 in India 30/10/2011 (PHOTOS)

31. října 2011 v 21:08 | john |  Performances/Events
Lady Gaga včera vystoupila na after party, která se konala po závodech Formule 1. Tady je pár fotek z vystoupení, které bylo v indickém duchu a Gaga na něm spolupracovala s indickými DJs:
http://a31.idata.over-blog.com/0x0-000000/2/19/95/18/zjkjdg/0--1-.jpg

Lady GaGa meets HIV positive children in Delhi, India!

31. října 2011 v 17:43 | john |  news
Lady Gaga navštívila v Dillí v Indii sirotčinec nadace NAZ, který se stará o děti s HIV. Gaga tak opět ukázala svoji velkorysou stránku, když šla děti do sirotčince pozdravit a předat jim několik dárků.

Vše se odehrálo v sobotu večer, Gaga mohla poznávat město, nakupovat nebo se dívat po památkách, namísto toho šla na dvě hodiny potěšit děti v sirotčinci. Gaga přišla bez make-upu a jen v tričku a džínách. Sirotčinec, který Gaga navštívila se stará o HIV pozitivní děti a je jediný svého druhu na světě.

Tato návštěva se obešla naprosto bez publicity, bez kamer a s minimální zabezpečení cesty a naštěstí vše proběhlo bez problémů. Lady Gaga okouzlila zakladatelku sirotčince, Anjali Gopalan, tím, že sama zavolala, domluvila si návštěvu a pak přišla a přinesla jídlo pro každého - těstoviny, cukroví, polévky, arašídové máslo, chleba a mnoho dalšího - přímo na jídelní kout.

"Bylo to naprosto osvěžující a překvapující." řekla Gopalan. "Málokdo, jejího postavení, něco takového někdy udělal. " To však stále nebylo vše. Gaga odmítla sedět na židli, kterou ji přichystali a rovnou si za dětmi sedla na zem a obklopila se jimi. Většina dětí už Gaga trochu znalo, protože se prý dívaly na Google, četly si o ní a zkoumaly ji.

"Proč se takhle oblékáš?" zeptalo se 12-leté dítě. Gaga odpověděla: "Mám pocit, že jsem to já, moje osobnost, kdo opravdu jsem. " Gaga pak dětem řekla, že je důležité být tím, kdo jste a řekla jim, že i oni mohou být kýmkoliv chtějí. Jen proto, protože lidé mají tradiční rodinu neznamená, že jsou šťastní, dodala Gaga.

Lady Gaga také připomněla, že dřív si svých rodičů necenila tak, jako si jich cení teď - "Máte takové šťěstí, že pro vás Anjali vytvořila tento dům. "

Gaga také všech 23 dětí obdarovala 64-palcovou TV, Play Station, videi a 3-D brýlemi.

"Nebyl kolem ní žádný humbuk a vše jí šlo rovnou ze srdce. Lady Gaga je dobře seznámena s HIV a dětem vyprávěla, že musí své léky pravidelně jíst, aby zůstaly silné. " řekla Anjali Gopalan.

Děti pak Gaga požádaly, aby jim zazpívala. Gaga se prý vůbec nerozmýšlela a okamžitě dětem bez hudby a nějakého doprovodu zazpívala svůj hit "Born This Way". "Bylo to elektrizující. Nebyla tam žádná hudba, ale její hlas byl tak čistý a silný, že mi z toho vstávaly vlasy. " řekla Gopalan. Domov financovalo několik známých lidí, například herec Richard Gere je po tři roky financoval a jeho fotky z tamějšími dětmi zdobí jejich zdi.

"Energie a světlo, které s sebou Gaga přivezla nás úplně oživily. " dodala Anjali na konec.

Lady GaGa To Perform on The X-Factor UK + GaGa´s Upcoming Events!

31. října 2011 v 17:15 | john |  news
Intercope Records dnes potvrdilo, že nový singl Lady Gaga "Marry The Night" půjde do Us rádií ne 15.listopadu, ale už zítra - tedy 1.listopadu 2011. Digitálně singl na iTunes výjde 21.listopadu 2011.

ITV nedávno potvrdila, že Lady Gaga vystoupí v UK X-Factor. Toto vystoupení se bude konat 13.listopadu 2011 a Gaga v něm s největší pravděpodobností předvede právě nový singl "Marry The Night". Klip k novému singlu je plánován na konec listopadu. Gaga naposled v X-Factoru UK vystoupila koncem roku 2009 s hitem "Bad Romance".

Během své cesty v Indii Gaga prozradila, že na Den díkuvzdání se dočkáme něčeho speciálního. Tím překvapením bude vystoupení ve speciálním pořadu televize ABC - ABC's Thankgiving special, kde Gaga vystoupí s Tony Bennettem, se kterým nahrála duet "The Lady Is A Tramp". Show bude trvat asi hodinu a Gaga kromě hitů z alba Born This Way předvede s kapelou i nějaké vánoční skladby.

Lady Gaga také vystoupí v nizozemském pořadu "The Voice Holland". Datum však ještě nebylo stanoveno.
++++++++
Gaga v listopadu čeká opravdu hodně práce. Poté, co se vrátí z Indie Gaga a nás čeká tohle:

U P CO M I N G E V E N T S:

1.listopadu - "Marry The Night" - nasazení singlu do US rádií
6.listopadu - Halo Awards
6.listopadu - 2011 MTV European Music Awards (vystoupení v Belfastu)
10.listopadu - Bambi Awards 2011 (vystoupení v Německu)
13.listopadu - X-Factor UK (vystoupení)
15.listopadu - "Yoü And I" v Glee
17.listopadu - "Lady Gaga Presents the Monster Ball Tour: At Madison Square Garden"
(premiéra v některých kinech v USA)
17.listopadu - BBC Children in Need concert
21.listopadu - "Marry The Night" vydání singlu na iTunes
21.listopadu - "Born This Way - The Remixes"
21.listopadu - "Born This Way - The Collection"
21.listopadu - Monster Ball DVD November
22.listopadu - "Lady GaGa X Terry Richardson" - Lady Gaga (Photo Book) by Terry Richardson (oficiální vydání)
24.listopadu - ABC's Thankgiving special (vystoupení Gaga a Tony Bennetta)
30.listopadu - The Grammys Nomination Concert (vystoupení v LA)
.....................................................................................................
6. nebo 10.Listopad - Grand prix Formula 1 concert in India (TV premiéra)
Listopad - Vystoupení v "The Voice Holland"
Listopad 2011 - "Marry The Night" Music Video Premiere
Listopad 2011 - "The Greatest Thing" duet Cher a Gaga
...

Lady GaGa to Perform on ´The Voice of Holland´

31. října 2011 v 15:59 | john |  news
Tvůrce holandské soutěže "The Voice", John de Mol potvrdil, že Lady Gaga přijala pozvání na vystoupení v pořadu "The Voice Holland", což je populární talentová show, která se stává hitem po celém světě. Lady Gaga se tak už zanedlouho vydá na promo do Holandska a vystoupí v nejsledovanější show v Nizozemí. Druhá sezóna soutěže "The Voice Holland" začala minulý týden.

Lady GaGa - New Tweet + TWITPIC! 31/10/2011

31. října 2011 v 14:57 | john |  Twitpics
Lady Gaga poslala na svůj Twitter novou zprávu, ve které píše o Indii, kde se právě nachází. Gaga také přidává fotku, na které je s moderátorem Shah Rukh Khan, kterému Gaga dala dárek pro jeho dcery (brýle) a druhý muž na fotce (vlevo) je herec Arjun Rampal:
http://s1-02.twitpicproxy.com/photos/large/437801013.jpg
"K čertu s Hollywoodem. Všechno je to o Bollywoodu. http://twitpic.com/78nlf9"
◄------►

Lady GaGa Live at After-Party of Grand Prix Formula 1, India 30/10/2011 (VIDEOS)

31. října 2011 v 14:38 | john |  videos
Lady Gaga včera vystoupila na after-party, která se konala po Grand Prix Formule 1 v Indii. Gaga zazpívala 7 skladeb včetně akustické verze svého nového singlu Marry The Night. Celá stage byla inspirovaná indií - piano bylo z kamene a stage byla ozdobena starobylými indickými kameny. Celý záznam vystoupení odvysílá v listopadu indická televize UTV Stars. Tady je pár videí:

Lady GaGa Live at After-Party of Grand Prix Formula 1, India 30/10/2011 (1st PHOTOS)

30. října 2011 v 22:32 | john |  Performances/Events
Lady Gaga dnes vystupuje v Indii na after-party Grand Prix Formula 1. Tady jsou první fotografie. První vystoupení Lady Gaga v Indii si nenechalo ujít ani několik indických hvězd v čele s Shah Rukh Khan, který s Gaga dělá dnes exkluzivní hodinový rozhovor.

Lady GaGa: Unsorted Photos from 2009

30. října 2011 v 20:30 | john |  Unsorted
Objevila se doposud nezveřejněná fotografie, na které je Lady Gaga se svými fanoušky. Fotka byla pořízena v roce 2009 v jednom klubu v NY:

+ Pro Lady Gaga tento týden oficiální UK Singles Chart moc dobře nedopadla. Gaga nemá v Top 40 už ani jeden singl. "You And I" byl minule skoro na konci chart a tento týden vypadl úplně. Co se týká alba Born This Way, tak to v UK Singles Chart opět kleslo o 7 pozic a je #34.

Lady GaGa: "I´m very inspired by Indian women!"

30. října 2011 v 20:10 | john |  news
Lady Gaga poskytla v Indii další rozhovor, tentokrát pro Times of India. Gaga se například nechala slyšet, že je inspirována indickými ženami, nebo má moc ráda herečku Priyanku Chopra. Gaga také prozradila, proč se do Indie nepodívala už dříve nebo se s redaktorkou podělila o to, co je jejím největším snem.

Jaké bylo tvoje první seznámení s Indii a kdy jsi se rozhodla, že k nám přijedeš?
"Miluju čtení Osho, takže to byla moje první zkušenost s Indií. A také jsem spolupracovala s Deepak Chopra a samozřejmě Indie je notoricky známá jako krásné místo. nemohla jsem se dočkat, až sem přijedu. Po prvních dvou letech mé kariéry jsem si to však nemohla dovolit. Dokonce i když vyšel "Bad Romance", byla jsem v dluzích...Všechny peníze jsem vrážela, abych dala dohromady stage na své show, ale teď se cítím být strašně vděčná a šťastná, že sem můžu cestovat a setkat se se svými fanoušky. "

Hinduistická symbolika je obsažena v tvojí práci. Je evidentní ještě nějaký způsob, jak Indie nebo indická filozofie zasahuje do tvého života?
"Jsem velmi inspirovaná indickými ženami. Miluju to, že se o sebe indické ženy umí starat. Jejich oči jsou tak nádherné. Nikdy jsem ještě neviděla krásnější obočí. Poté, co jsem napsala Born This Way, jsem dělala mnoho rozhovoru s indickými novináři a vyprávěla jim, že album je o znovuzrození a oni mi říkali, že znovuzrození je velkou součástí indické kultury. Takže jsem začala přemýšlet o tom, jak by reinkarnace mohla být relevantní pro mé album a jak by to mohlo být o stálem znovuzrození ve vlastním životě, abyste zničili zlé překážky abyste se dostali k místu šťěstí a osvobození. "

Plánuješ během této své cesty objevit více z Indie?
"Plánuji cestovat kolem, navštívit více míst. Také bych chtěla navštívit několik dětských domovů. Nemám představu kde všude. Pro mě je spíš důležité spojení s lidmi, také proto, protože tu nemám moc času, tak ho chci využít na setkání s místními lidmi a chci navštívit několik speciálních míst a do něčeho se zapojit a pomáhat. Památky si prohlédnu možná příště. "

Když jsi začínala svoji hudební kariéru, kde jsi se viděla za pár let? Věděla jsi, že tvoje práce ti přinese takovou slávu?
"Nikdy jsem nemyslela na budoucnost, pokud jde o úspěch ve smyslu slávy. Vždy bylo pro mě důležité, abych dělala skvělou hudbu a chci aby lidi v Indii věděli, že jako umělkyně stojím za celou svojí prací. Napsala jsem všechny své songy, já jsem song, píšu veškerou hudbu, vše vizuální, móda, performance, performance-art - vše pochází ode mě. V mé kultuře, v Americe, je velmi těžké přesvědčit lidi, že jste silná a inteligentní. Je to opravdu všude stejné. Ale pro mě je nejdůležitější spojení s mými indickými fanoušky a chci aby poznali opravdovost, které vychází z mé práce. Jsem nesmírně vděčná, že tu mohu být. Nikdy jsem nevnímala, co se to v mém životě stalo, ale je to nádherné a moje rodina, víte jsme teď lepší než kdykoliv předtím. "

Jak tvoji rodiče teď reagují na tvoji slávu?
"Pokaždé, když se vrátím domů, večeřím se svojí otcem v New Yorku, jsme v pohodě. "

Pojďme teď do Bollywoodu, kromě Arjun Rampal, znáte nějakého jiného bollywoodského herce?
"Priyanka (Chopra), ano. Priyanka je úžasná a jsem velmi nadšená z její hudební kariéry. "

Kdy jsi se s ní setkala?
"Ona je úžasně krásná a přišla na Monster Ball zrovna, když jsem měla narozeniny. Byl to můj narozeninový den v Los Angeles a byla jsem velmi šťastná, že jsem ji mohla poznat. "

Nějaký jiný Bollywoodský herec, kterého znáš?
"Myslím, že ano...ale Priyanka je moje oblíbená. Jsem její fanynka. "

Máš v plánu si zahrát ve filmu?
"Asi ano, někdy bych to mohla zkusit. Miluju hraní. Chodila jsem na hereckou školu po mnoho let. Ale nyní jsem se zcela zaměřila na hudbu. "

Máš hodně stran své osobnosti. Co takhle se popsat v pěti slovech?
"Jsem kreativní, vzpurná, vášnivá, odvážná a romantická. "

Odvážná..To je zajímavé. V jakém slova smyslu jsi odvážná?
"Tak, jak chci být pamatována. Některým lidem se nemusí líbit má hudbu, nebo to, jak se oblékám, nebo věci, ve které věřím nebo říkám, ale doufám, že za několik let, když se lidé ohlédnou a podívají se na mě jako na umělkyni, budou si myslet, že bez ohledu na to, co o ní kdo říkal, byla odvážná. "

Uvidíme ještě někdy, že budeš pracovat na romantickém albu?
"Možná, snad někdy v budoucnu. Jsem velmi romantická. Mám ráda špatné romance. "

Od začátku do konce, jak dlouho trvá, než dáš všechno dohromady, aby vzniklo nové album?
"Záleží to na mnoha věcech. My se prostě bavíme. Jsme parta 25letých dětí, které rebelují přes svoji kreativitu. Někdy to trvá hodiny někdy to trvá déle. "

Jaký je tvůj první dojem z Dillí?
"Je to prostě nádhera. Každý je tak milý. To je to co stále říkám "Každý je tak milý, každý je tak hodný." všude tam byly ohňostroje. Vidím to ze svého hotelového pokoje...celou noc. "

Plánuješ nakupovat v Dillí?
"Ano, mám to v plánu udělat dnes později. Miluji bižuterii, falešné šperky. Odkudkoliv. Moje máma to vždy nosila a já jsem doufala, že si budu moct něco takového také vybrat. "

Kdy tě v Indii zase budeme moci vidět?
"Doufám, že se vrátím velmi brzy, doufám, že se budu moct podívat do Bombaje a více cestovat po Indii. Mým snem, mým naprosto největším snem a doufám, že se mi splní, ale nemohu to slíbit je, mít tady volnou show - úplně otevřenou, ve volné přírodě. To je můj sen. "

Lady GaGa´s Hits in Dance Central 2 (VIDEO)

30. října 2011 v 13:13 | john |  news
Megahity Lady Gaga "Bad Romance" a "Born This Way" se objevily v hře Dance Central 2, která je určena pro Xbox. Tady je video z této hry:

Lady GaGa: Nigel Parry Photoshoot 2011 (#1)

30. října 2011 v 10:21 | john |  2011
Byla zveřejněna další fotografie z photoshootu Lady Gaga, který nafotil Nigel Parry pro německé noviny BILD:

Lady GaGa Gets Certified for her Albums in New Delhi 28/10/2011 (PHOTO)

30. října 2011 v 9:40 | john |  Appearances
Přidávám fotografii, na které zástupce Universal Music India předává Lady Gaga ocenění za prodej jejích alba The Fame, The Fame Monster a Born This Way. Album Born This Way získalo v srpnu dvojitou platinu. Gaga získala ocenění za prodej v pátek na tiskové konferenci v New Delhi:

Lady GaGa´s "You And I" Tops Brazilian Airplay Chart!

30. října 2011 v 9:10 | john |  news
A můžeme oslavovat! Zatím poslední singl Lady Gaga "You And I" má konečně své první #1 místo. Singl dosáhl svého prvného #1 umístění v Brazílii, v oficiální Hot 100 Brazilian Airplay Chart. Minulý týden byl singl na 2.místě. Ihned po vydání alba "Born This Way" měl singl "You And I" v Brazílii velký úspěch a dostal se až do Top 20. K prvnímu místo gratulujeme.

Singlu "You And I" se po Brazílii nejleépe dařilo na Novém Zélandu, kde singl dosáhl umístění #5, potom v USA, kde se nejvýše dostal na 6.místo a poté měsíc strávil v Top 10. "You And I" také bodoval v Japonsku a to na #8. V ostatních zemích se singlu moc dobře nedařilo, málokdy se dostal do Top 20 a někde se vůbec doposud neobjevil. Uvidíme, jak se bude dařit dalšímu singlu, kterým bude song "Marry The Night". Obal k singlu má dokonce už rekord. Na TwitPic byl obal singlu Marry The Night zobrazen už 6,780,783 krát. To se žádné fotografii na tomto serveru zatím nepodařilo.

Lady GaGa to Surprise Indian F1 fans

29. října 2011 v 22:56 | john |  news
Lady Gaga už zítra vystoupí na after party po finále závodů Formule 1, které se budou konat v Indii. Gaga samozřejmě nepřijela zazpívat jen jeden song, ale přichystala si celé speciální vystoupení s novou stage a mnoho překvapení, jako například spolupráce s indickými DJs. Gaga indickým médiím sdělila:

"Pracuji velmi tvrdě, takže každé mé vystoupení je jiné, postavili jsme novou stage speciálně pro nedělní vystoupení, které je unikátní pro Indii. Předvedu nějaké spolupráce s indickými DJs. Trochu to zmodernizuji. Bude tam několik překvapení a těším se, až to uvidíte. Můj outfit bude hybridní verzí mojí a indické vize. "

Čas vystoupení Lady Gaga na after party v klubu Lap lounge je tajný a žádná televize ho live přenášet nebude. Práva na natáčení má jen jedna televize a ta odvysílá začátkem listopadu záznam.

Kromě vystoupení a setkání s fanoušky se Gaga do Indie rozjela pro poznávání nových druhů hudby. Lady Gaga totiž tvrdí, že není ovlivněna globalizací soudobé hudby, ale že věří v experimentování.

"V Americe je pro lidi těžké uvěřit, že blonďatá dívka skládá svoji vlastní hudbu a také hraje na hudební nástroje, takže jsem chtěla experimentovat a objevit něco nového. "

Lady GaGa: ´The Monster Ball Tour´ DVD/Blu-Ray Tracklisting!

29. října 2011 v 21:09 | john |  news
21.listopadu vychází Lady Gaga první záznam turné na DVD a Blu-Ray. Koncert z turné "The Monster Ball Tour", který byl natočen během dvou únorových vystoupení v Madison Square Garden v New Yorku se tak konečně dočkal nejen uvedení do TV, ale i vydání na fyzických nosičích. Gaga tak splnila sen mnoha fanoušků, kterým se líbil speciál s turné, který letos v květnu odvysílala televize HBO s velkým úspěchem. DVD a Blu-Ray výjde samostatně i v kolekci "Born This Way - The Collection" obohacenou kromě zmíněného koncertu také speciální edicí alba Born This Way a novou kolekcí remixů "Born This Way - The Remix" - vše vychází v jeden den. Dnes se na veřejnost dostal údajně oficiální tracklist záznamu DVD/Blu-Ray "The Monster Ball Tour". Téměř dvouhodinový koncert bude doplněn speciálním dokumentem ze zákulisí turné a také bohatou fotogalerií. Tracklist si můžete prohlédnout v celém článku.

Lady GaGa Interviewed by Headlines Today! (VIDEO)

29. října 2011 v 20:53 | john |  videos
Lady Gaga poskytla v Indii další interview, tentokrát pro Headlines Today. V rozhovoru Gaga mluví o svých fanoušcích v Indii, které přijela navštívit a hlavně o vystoupení na finále Formule 1, které se bude konat už zítra v klubu Lap lounge. Gaga také v rozhovoru prozradila, že fantazie je její realitou, jak často Gaga říkává, žije na pomezí reality a fantazie. Gaga mluvila také o módě a vzpomenula svoji velkou lásku k vysokým podpatkům. Poté také mluvila jak se během kariéry změnila její láska k umění a módě, poté vyprávěla o tvůrčím procesu při tvoření alba Born This Way a skutečnosti znovuzrození. Tady je video:

Lady GaGa: Nigel Parry ´BILD´ Photoshoot 2011

29. října 2011 v 17:23 | john |  2011
Dnes byla zveřejněna nová fotka z photoshootu Lady Gaga, kterou minulý měsíc nafotil Nigel Parry pro německé noviny BILD. Tuto fotografii jste mohli vidět pouze jako scan z novin, teď tu pro vás mám originální fotku:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Thanks to @ladygaganow

Lady GaGa at the Press Conference in New Delhi, India 28/10/2011 (PHOTOS #2)

29. října 2011 v 15:05 | john |  Appearances
Přidávám další fotky Lady Gaga, které byly včera pořízeny na tiskové konferenci v New Delhi v Indii:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa: Highway Unicorn + Electric Chapel (INSTRUMENTAL VERSION)

29. října 2011 v 14:01 | john |  news
Už od minulého týdne se na netu objevují oficiální instrumental verze songů z alba Lady GaGa "Born This Way". Dnes tu pro vás mám "Highway Unicorn (Road 2 Love)" a "Electric Chapel". Za odkazy díky DiDi 10

Highway Unicorn (Instrumental Version)
Electric Chapel (Instrumental Version)

Cher Tweets about Duet with Lady GaGa again!

29. října 2011 v 12:00 | john |  news
Už v září měl vyjít dlouho očekávaný duet Lady Gaga cher "The Greatest Thing". Vydání má však zpoždění dva měsíce a z duetu zbyly jen dohady na Twitteru zpěvačky Cher. Kdy opravdu skladbu uslyšíme nikdo neví. Cher dostává na Twitteru denně desítky otázek týkající se vydání duetu. Dnes se fanoušci ptali, zda je Cher z duetu zklamaná, že ho stále nevydává. Cher však napsala, že určitě ne. Tady jsou nejnovější zprávy z Twitteru Cher, kde se jí neustále (zklamaní) fanoušci na duet ptají.

"Mám opravdu obavy vám to říct arogantní malé děti, ALE PRÁVĚ jsem slyšela Nový mix, GREAT potřebuje 3 úpravy OK@mikaelabaack:R dostaneme Greatest Thing brzy?"

"Byla jsem měsíc napřed! Život nejde podle našeho programu ! není to jen TGT,musíme nechat život plynout! @ISTANFORQUEENS: Je to zpoždění už skoro o 2 měsíce..."

"If i have to go house to Bloody house ASA-fkn-P RT @MonsterousJacki:můžeš nám dát nějaké přibližné datum vydání The Greatest Thing?"

"PŘÍSAHÁM, že v moment, kdy to budu vědět, budete to také vědět! RT @MinajLauraa Obavy..pěstuji trpělivost v čekání na TGT Jen nám dej vědět, na kdy je to připravené !Žádný stress :)"

"BOŽE NE!!!! Naschle!!! Na chvíli budu offline xxxU ! TG&P-OZ !!!RT @yogiidris: @cher jsi zklamaná z výsledku greatest thing ?"
◄------►