Září 2011

Lady GaGa & Tony Bennett - The Lady Is A Tramp (Music Video Preview)

30. září 2011 v 22:47 | john |  videos
Už v pondělí, 3.října 2011, se dočkáme videoklipu k duetu Lady Gaga a Tonyho Bennetta "The Lady Is A Tramp". Tento duet se nachází na #1 albu "Duets II", které nedávno vydal Tony Bennett. Dnes se objevila ukázka videoklipu:

RedOne Talks Lady GaGa and Cher Collaboration to MTV News!

30. září 2011 v 20:10 | john |  news
Producent RedOne, který bývá často spojován s Lady Gaga, mluvil pro MTV o novém duetu Lady GaGa a Cher, který se jmenuje "The Greatest Thing". Duet bude podle posledních informací vydán už velmi brzy.

"Myslím, že ten duet bude velmi nadčasový. Nejkrásnější věc na tom songu je to, že je velmi, ale velmi povznášející. Je to emocionální, ale také taneční, má to skvělé taneční vibrace. Je to naprosto nadčasová píseň. Můžete ji hrát na piano, kytaru prostě na jakýkoliv nástroj. Můžete si ji zpívat i acapella, je to prostě takový ten druh písně, jestli víte co tím myslím. Jsem z té písně velmi nadšený. Je to velká událost. Lady Gaga a Cher dohromady, co většího se ještě může stát? Doposud se ten song všem líbil. Je tam Gaga, Cher, což jsou dvě velké ikony, které jsou součástí hudební historie. Jsem šťastný, že jsem mohl být součástí tohoto projektu. "

Noel Gallagher Brands Lady GaGa 'Madonna-Lite'

30. září 2011 v 19:32 | john |  news
Bývalý kytarista Oasis, Noel Gallagher, byl UK hudebním magazínem Q požádán, aby řekl svůj názor na Lady Gaga. Noel tvrdí, že přesto, že je Gaga dělá velmi chystrý marketing a vytváří velmi dobrou hudbu, nazývá ji "odlehčenou verzí Madonny. " Navíc je prý i zmatený, proč je takový humbuk kolem této zpěvačky. Je pevně přesvědčen, že její umění neobstojí ve zkoušce času ani díky tomu, že Gaga bojuje za šílence a podívíny, kteří patří mezi její fanoušky.

"Celá Gaga je jen o masových šatech a skandálech. Je to ale o hudbě? Opravdu? Publicitu má na své straně, ale kde je sakra hudba? Její první album nám po domě hrálo dlouhou dobu, pouštěla ho má dcera. Paparazzi? Je to odlehčená Madonna. Madonna byla hardcore. Vzala to vše ze široka, od hudby až po další věci. Za dvacet let, budeme poslouchat Lady Gaga? Ne. Ona možná dělá nějaké zázemí pro nepochopené a podívínské fanoušky, ale nenabízí hudbu. Moje dcera ji miluje, takže radši sklapnu, než mě napadne. "

Myslím, že Noel patří mezi ty lidi, kteří Gaga její úspěch nepřejí a nedokážou si připustit to, že konečně do hudebního světa přišla opravdu talentovaná a chytrá umělkyně. Jeho srovnávání s Madonnou mi přijde už opravdu trapné. Jeho kapela Oasis byla kdysi slavná, já spíš pochybuju, že si za těch 20 let vzpomene někdo na ně...

Antonio Reid: 'Dropping Lady GaGa was the worst thing I've ever done'

30. září 2011 v 18:30 | john |  news
Pokud jste viděli alespoň jeden z těch kvalitnějích dokumentů o Lady Gaga tak víte, že Lady Gaga se její první zkušenost s nahrávací společností moc nepovedla. Z její nahrávací firmy Def Jam ji krátce poté, co podepsala smlouvu, vyhodili. Prezident nahrávací společnosti Def Jam a hudební magnát, Antonio ´L.A´ Reid, se nechal slyšet, že lituje dnes, kdy Lady Gaga ze své společnosti vyhodil. V nejnovějším rozhovoru doslova řekl, že to je ta nejhorší věc, kterou ve svém životě provedl. Antonio Reid zpěvačku vyhodil jen proto, protože měl špatnou náladu. U společnosti Def Jam má v dnešní době podepsanou smlouvu například Rihanna nebo Justin Bieber. Lady Gaga měla to štěstí, že se jí zanedlouho po odchodu z Def Jam ujali v Interscope Records, kde vydala svůj megaúspěšný debut "The Fame" a ve které je dodnes. Pro Acces Hollywood řekl Antonio toto:

"Tato umělkyně tehdy přišla do mojí kanceláře, měla bílé go-go boty - velmi vysoké boty, které měla celou dobu, sedla za piano a hrála a zpívala. Když dohrála, řekl jsem jí ´Ty jsi úžasná umělkyně, opravdová star, jednou změníš hudbu´ a podepsal jsem s ní smlouvu. Její jméno bylo Lady Gaga. Potom, za pár měsíců na to, jsem měla nějaká její dema, ale nebyla dokončená a já jsem měl zrovna špatný den. To vám říkám, opravdu špatný den. A tak jsem jí řekl ´Víš co? Vůbec se mi to nelíbí. Buď svobodná a jdi za dál za svojí kariérou´. To byla ale ta nejhorší věc, kterou jsem kdy udělal. "

O měsíc později podepsal Antonio smlouvu s Justinem Bieberem a trochu se uklidnil. Antonio říká, že to bylo jako "vykoupení", ale stále se kvůli tomu, že Lady vyhodil, cítil velmi špatně.

"Cítil jsem se velmi špatně, ale pak přišel Justin a tak nějak mě zachránil, takže jsem to přežil. Ale stále žárlím a mrzí mě to, už jen třeba na Twitteru jsou nejúspěšnější Justin a Gaga, mohl jsem se cítit jako král světa, kdybych Gaga nevyhodil, ale teď se cítím jen jako poloviční král. "

EDIT: VIDEO on YOUTUBE

Lady GaGa´s ‘Yoü And I’ is #10 on United World Chart!

30. září 2011 v 17:30 | john |  news
Tento týden se singl Lady Gaga "You And I" umístil na 10.místě v United World Chart. Od minule si pohoršil jen o jedno místo. Celkově za uplynulý týden získal 158 000 bodů. V žebříčku je tento hit už 5.týdnem. Singl "The Edge Of Glory" tento týden klesá ze 14.místa na #17. Celkově získal 121 000 bodů.

Co se týká alba "Born This Way", tak to tento týden skončilo na 10.místě a za poslední týden se ho celosvětově prodalo 65 000 kopií. Celkově se alba prodalo už přes 7,2 milionu kopií.


Lady GaGa - Black Jesus † Amen Fashion (Mugler Paris Fashion Show Remix)

30. září 2011 v 16:19 | john |  Download
Lady Gaga představila v novém fashion filmu pro Thierry Muglera nový remix songu Black Jesus † Amen Fashion (Mugler Paris Fashion Show Remix). Tento remix nechala Gaga vytvořit speciálně pro fashion film pro přehlídku návrháře Thierry Mugler, která se konala ve středu. Nezkrácená verze fashion filmu by měla vyjít už co nevidět. Zde si zatím můžete stáhnout remix songu Black Jesus † Amen Fashion, který se ve videu objevuje:


Lady GaGa: Thierry Mugler Fashion Film (PHOTOS)

30. září 2011 v 15:55 | john |  2011
Objevily se dvě HQ fotky z fashion filmu, který Lady Gaga nechala speciálně natočit pro přehlídku Thierry Mugler, která se konala ve středu v Paříži. Video natočila dvojice Inez & Vinoodh:

Lady GaGa Meets Fans in the USA (PHOTOS)

30. září 2011 v 15:43 | john |  Candids
Objevily se dvě fotky, na kterých je zachycena Lady Gaga se dvěma svými fanoušky. Fotky byly pořízeny tento týden:
imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa Reached 14 Million Followers on Twitter!

30. září 2011 v 15:36 | john |  news
Lady Gaga dnes na svém účtu na Twitteru dosáhla 14 000 000 následovníků, tzv. followers. Opět se Gaga může pyšnit titulem nejpopulárnější osobnosti na celé sociální síti Twitter, protože 14 milionů příznivců se žádné jiné osobě shromáždit nepodařilo. Lady Gaga je také za tento úspěch zapsána do Guinessovy knihy rekordů, jako člověk s nejrychleji rostoucím počtem následovníků a vůbec jako královna Twitteru. Ovšem v knize bude zapsáno číslo 11,259,372 followers, protože to tvůrci měřili letos v červnu. Za pouhé tři měsíce se Gaga podařilo nashromáždit přes 3 miliony příznivců.

Lady GaGa - Mariano Vivanco Photoshoot (NEW Outtake)

30. září 2011 v 15:29 | john |  2011
Objevila se také nová outtake fotka z photoshootu Lady Gaga, který letos nafotil Mariano Vivanco. Tuto plus dalších několik fotek z photoshootu od M.Vivanca najdeme na speciální USB edici "Born This Way".

Lady GaGa: MTV EMAs 2011 (VOTE)

30. září 2011 v 15:05 | john |  news
Lady Gaga získala letos na cenách MTV Europe Music Awards 2011 nejvíce nominací ze všech umělců. Gaga byla letos nominovaná v 6 kategoriích. Ceny se budou předávat 6.listopadu 2011 v Belfastu a od teď můžete pro Lady Gaga hlasovat a podpořit ji, aby si z tohoto večera odnesla co nejvíce cen. Hlasovat můžete do 17.října 2011. Takže do toho:
VOTE FOR GAGA
Best Song/ Nejlepší skladba (Born This Way)
Best Live/ Nejlepší Live (Lady Gaga)
Best Pop/ Nejlepší pop (Lady Gaga)
Best Female/ Nejlepší zpěvačka (Lady Gaga)
Best Video/ Nejlepší video (Born This Way)
Biggest Fans (Lady Gaga´s Little Monsters)

HLASOVAT/ VOTE


Lady GaGa - Kenneth Willardt Photoshoot 2011 (NEW Outtake #2)

30. září 2011 v 15:01 | john |  2010
Objevila se další outtake fotka Lady Gaga z photoshootu, který v roce 2010 nafotil Kenneth Willardt.

Lady GaGa: ´Born This Way´ USB Edition

30. září 2011 v 14:58 | john |  news
Už v pondělí 3.října by měla vyjít speciální USB edice posledního alba Lady Gaga "Born This Way". Tato edice bude na USB ve tvaru Gaga-motorky obsahovat kromě deluxe edice alba se třemi bonus tracky také několik remixů a 3 videoklipy - "Born This Way", "Judas" a "The Edge Of Glory". Tuto speciální USB edici multiplatinového alba "Born This Way" si můžete předobjenat přímo zde. Cena je 1218 Kč. (+ co přesně edice obsahuje najdete ZDE)


Lady GaGa´s "The Edge Of Glory" Single Gets Certified Double Platinum in the USA!

29. září 2011 v 21:46 | john |  news
Tak už je to tady! Tento týden dosáhl velmi úspěšný singl Lady Gaga "The Edge Of Glory" 2x platinové ocenění za prodej v USA. Digitální prodej tohoto singlu tento týden přesáhl 2 000 000 kopií. Doposud se každého singlu Lady Gaga prodalo v USA přes 2 miliony kopií s vyjímkou "Judas", kterého se prodalo pouze 720 000, což je podle mě velká škoda, že se singlu nedostalo větší podpory.

Celkově Gaga v USA prodala přes 35 000 000 kopií svých singlů, které zahrnují světové hity jako "Just Dance", "Poker Face", "Bad Romance" nebo "Born This Way". Singl "The Edge Of Glory" se celé 3 měsíce držel v Top 10 americké chart Billboard Hot 100 a jeho nejlepší umístění bylo #3, kde se umístil ihne ten týden, co byl vydán pouze jako promo singl. Singl se ale stal tak oblíbeným a úspěšným, že byl vydán oficiálně jako 3.singl z alba Born This Way.

Singlu "You And I", který se tento týden umístil na #8 v Billboard Hot 100, se v USA doposud prodalo kolem 795 000 kopií. Megahitu "Born This Way" se prodalo přes 3 miliony kopií. Doufejme, že neméně úspěšný bude následující, již pátý singl - "Marry The Night".

The Simpsons´ Episode with Lady GaGa Will Air in May 2012!

29. září 2011 v 18:52 | john |  news
Dnes bylo oficiálně potvrzeno datum premiéry epizody "Lisa Goes Gaga" amerického sefiálu The Simpsons, ve kterém Lady Gaga. Tvůrci dnes oznámili, že premiéra této "Gaga" epizody bude 13.května 2012 na TV Fox. Lady Gaga se koncem srpna dostavila do nahrávacího studia v LA, aby svoji kreslenou postavičku namluvila. "Lisa Goes Gaga" je 21.díl už 23.série populárního animovaného seriálu. A o čem, že bude takový díl Simpsonů s Lady Gaga? To si můžete přečíst například ZDE

+ Včera večer bylo v Česku spuštěno iTunes a už dnes se umístily některé singly a album Lady Gaga. Album "Born This Way" je podle tabulek na #41 (album stojí 150 Kč). Zatím nejúspěšnější singl na CZ iTunes je "Judas" na #30, který stojí jen 17 Kč, v žebříčku je i starší hit "Telephone", který je #63. Ostatní singly jsou za Top 100. Jinak tento týden si u našich sousedů na Slovensku v Airplay Chart polepšil singl "The Edge Of Glory". Singl, který dva týdny hitparádě vévodil z #1 si polepšil z #7 na #6. Naopak "You And I" jak rychle vyšplhal na #18, tak stejně rychle klesl zpátky na #58. Za info o CZ iTunes díky Panmoni.

Lady GaGa iHeart Radio Interview (VIDEO)

29. září 2011 v 18:07 | john |  videos
Lady Gaga během neděle 24.září, kdy vystupovala na velkém hudebním festivalu iHeart Radio Music Festival poskytla krátký interview. Lady Gaga v rozhovoru mluví o Jo Calderone, o kterém říká, že se bere velmi vážně. Také mluví o svých fanoušcích a samozřejmě o vystoupení na festivalu, když říká, že kostýmy jsou speciálně vyrobeny pro toto vystoupení. Tady je video:

Lady GaGa´s ‘Yoü And I’ Spends Month in Billboard’s Top 10!

29. září 2011 v 16:53 | john |  news
Dnes je to přesně měsíc, co zatím poslední singl Lady GaGa "Yoü And I" září v Top 10 americké hitparády Billboard Hot 100. Tento týden si polepšil o dvě místa a z 10.místa se dostal na pěkné 8.místo. Singlu se za uplynulý týden prodalo kolem 114 000 kopií a dohromady jeho prodej činí něco kolem 900 000 kopií což znamená, že už brzy získá platinové ocenění. Singl má tento týden také 60 milionů audiencí v rádiích. Singlu se také daří v Dance/Club Play Songs, kde se z #18 dostal rovnou na 8.místo a vypadá to, že má slušně našlápnuto k #1. Singl by se tak stal už 10.singlem Lady Gaga v řadě, který se v tomto žebříčku dostal na 1.místo. Singlu tento týden pomohl prodej remixového EP, na kterém najdeme například výborný remix od Marka Taylora.Zatím nejlepší umístění singlu "Yoü And I" v US singles chart bylo #6.

Také singl "The Edge Of Glory" si v Billboard Hot 100 polepšil a ze 34.místa se dostal na #31.

Co se týká alba Born This Way, tak to se v Billboard 200 umístilo na #21. Album si od minule polepšilo o 12% a prodalo se ho kolem 20 000 kopií. Celkově se alba "Born This Way" v USA prodalo 1 800 000 kopií a celosvětově dokonce přes 7 200 000 kopií.

Na prvním místě v album chart je tento týden album "Duets II" zpěváka Tonyho Bennetta. Na tomto album najdeme mio jiné i perfektní duet s Lady Gaga "The Lady Is A Tramp". Největší zajímavostí je, že album "Duets II" je Tonyho vůbec první #1 album v USA. Za první týden se alba prodalo přes 179 000 a 85letý zpěvák se stal historicky nejstarším umělcem jehož album se stalo #1 v Billboard chart. Tony na své #1 album čekal neuvěřitelných 60 let a vydal už téměř 70 alb. Umístění singlů a alb Lady Gaga v US žebříčcích najdete v celém článku.

Lady GaGa attends Obama Political Event and Dinner (PHOTOS)

29. září 2011 v 16:13 | john |  Appearances
V pondělí jsem Vás informoval o tom, že se Lady Gaga v neděli večer objevila na speciální politické schůzi US prezidenta Barraca Obamy, kde se projednávaly různé problémy. Gaga zde přišla bojovat za to, aby se něco udělalo se šikanou na školách, kvůli které si bere život čím dál více mladých lidí. Dnes se objevily tři fotky, na kterých je Gaga na schůzi:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nicki Minaj Wants To Collaborate with Lady GaGa!

29. září 2011 v 16:11 | john |  news
Populární rapperka Nicki MInaj se v rozhovoru, který s ní během vystoupení pořídili reportéři na iHeart Radio Music Festival nechala slyšet, že by moc ráda spolupracovala s Lady Gaga. Tady je video:

Lady GaGa Sues Excite Worldwide Over Trademark Attempt

29. září 2011 v 16:05 | john |  news
Lady Gaga chce podle nejnovějších zpráv žalovat jistou firmu "Excite Worldwide LLC", která vyrábí kosmetiku a šperky protože pod jejím jménem prodávají různé drobné věci se jménem Lady Gaga nebo "Lady GaGa LG". Manažer Lady Gaga už kontaktoval firmu v Chicagu, ale vše proběhlo bez úspěchu. Lady Gaga to prý chce udělat jen z toho důvodu, že nechce, aby si lidé mysleli, že je s firmou spojená, když ve skutečnosti není, nechce aby byli lidé oklamáni.