Červenec 2011

Lady GaGa Spotted in New York City 31/7/2011 (PHOTOS)

31. července 2011 v 23:16 | john |  Candids
Lady GaGa byla dnes spatřena v New Yorku, kam přijela dnes ráno z LA. GaGa se v rodném NYC prý zdrží skoro celé prázdniny. Lady GaGa má už na zítřek naplánované vystoupení v pořadu The View, kde vystoupí se svým novým singlem "You And I". Tady je několik fotek LG, které byly nafoceny dnes odpoledne:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NEWS: Lady GaGa Considering Film Roles + Sending love to her Fans!

31. července 2011 v 20:28 | john |  news
Lady GaGa se zřejmě rozhodla, že dalším krokem v její kariéře by měla být nějaká role ve filmu. GaGa totiž za její kariéru obdržela stovky scénářů a několik nabídek. Lady GaGa požádala svoji matku Cynthii, aby jí pomohla číst některé ze scénářů, které dostala.

"GaGa miluje filmy a tohle by byl pro ni další krok. Přišly jí stohy nabídek, ale ona se neměla možnost na ně podívat, až do teď. Její první film by měl být opravdu úspěšný, protože to pak bude určovat měřítka pro její budoucí práci" říká zdroj.

O tom, že by GaGa měla hrát ve filmu se mluví od začátku její kariéry. Minulý rok se diskutovalo o tom, že režisér Quentin Tarantino pro ni napíše nějakou roli vražedkyně, zatím se však GaGa ani její fanoušci žádného filmu nedočkali, tak uvidíme co ukáže čas.
◄-►

Tak či tak, fanoušci Lady GaGa se alespoň od své hvězdy dočkali milého překvapení. Tento týden, kdy se GaGa objevila v Hollywoodu v LA, aby zde provedla několik svých promo vystoupení, little monsters na ni čekali před jejím hotelem Chateau Marmont, tak jim nechala přinést hranolky, hamburgery a balenou vodu - vše za to, že na ni museli čekat. Svůj díl dostali i policisté a paparazzi. Spolu s občerstvením dorazil i dopis přímo od GaGa, ve kterém stálo: "Drahá monsters, děkuji vám, že mi zpíváte celý den a celou noc. Miluji vás z celého svého srdce. Už jen pro vás mi stojí za to žít. Posílám polibky policii, která vás ochraňuje. Love, Lady Gaga".
◄-►
Nakonec tu pro vás mám novinku o nejnovějším klipu Lady GaGa k singlu "Yoü And I". Podle zatím posledních a nepotvrzených informací, by premiéra tohoto klipu měla být 15.srpna 2011 někdy kolem 9:00 ráno. Objevila se také údajná fotka z klipu, který se natáčel minulý týden. Zatím se však neví, zda je fotka pravá a nebo je to jen další fake. Za info děkuju dada.
imagebam.com imagebam.com
...

Lady GaGa´s "Born This Way" Album is #7 in the UK Album Chart!

31. července 2011 v 18:40 | john |  news
Před chvílí byla aktualizována oficiální UK Singles i Album chart a tak se můžeme podívat, jak dopadly singly a alba Lady GaGa. V UK Singles Chart Top 40 bojuje už jen poslední singl "The Edge Of Glory", který tento týden zaznamenal pád o 9 míst a je #23. Ostatní singly se v Top 40 už bohužel nevyskytují.

V UK Album Chart se album "Born This Way" umístilo na #7, což znamená pokles o dvě místa. Album "The Fame" je tento týden na #19, což je oproti minulému týdnu také pokles. Tento týden vládne UK Album Chart album "Back To Black" od Amy Winehouse, která před týdnem náhle zemřela. Rovněž jí patří #5 i #10.

Lady GaGa´s Singles in Charts 31/7/2011

31. července 2011 v 15:32 | john |  news
Přináším vám aktuální přehled ze světových hitparád, kde bodují singly Lady GaGa. Tento týden je na tom nejlépe singl "The Edge Of Glory", který je zatím posledním singlem Lady GaGa. Brzy ho však nahradí singl nový, GaGa vybrala skladbu "You And I", která je vlastně hitem už teď, protože song je známý už více než rok. GaGa singl hrála na svém turné Monster Ball a song se stal velmi oblíbeným. To dokazovaly pak i hitparády, kde se velmi dobře umístil při vydání alba Born This Way, takže snad nikdo nepochybuje, že song se následně v charts ujme a bude se mu snad dařit. Například v Brazílii je "You And I" už přes dva měsíce umístěn v Top 100 (tento týden je #95). Zpátky ale do současnosti. Singl "The Edge Of Glory" je ve většině zemí v Top 20 a nejlépe je na tom v Japonsku (#2), Kanadě (#4) nebo u našich sousedů na Slovensku (#5). Celkový přehled najdete v celém článku:

BAD ROMANCE in Best 2000s Video Poll!

31. července 2011 v 15:14 | john |  news
Americký Billboard už před měsícem zveřejnil anketu "Best 2000s Video". V této anketě byl nominován i klip Lady GaGa - "Bad Romance", který tento týden překonala hranici 400 000 000 shlédnutí na Youtube a je stále nejúspěšnějším a nejoceňovanějším klipem Lady GaGa. Video, režírované Francis Lawrence, získalo řadu cen včetně 7 cen na MTV VMA 2010 včetně ceny za Video roku. Hlasovat můžete přímo ZDE:

HLASOVAT/ VOTE


Lady GaGa Leaves Jimmy Kimmel Live 28/7/2011 (PHOTOS)

31. července 2011 v 9:56 | john |  Candids
Mám tu pro vás další fotky, na kterých je Lady GaGa, jak opouští natáčení pořadu Jimmy Kimmel Live. Na cestě na hotel se setkala se svými fanoušky, se kterými se opět vyfotila a podepsala se jim:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa in ARTE´s "Queen Of Pop"

31. července 2011 v 9:47 | john |  news
Diana Ross, Madonna, Britney Spears nebo Lady GaGa? Která je skutečnou královnou popu? Francouzsko-německá televize Arte vysílal od 18. do 29.července speciální dokumenty věnovány nejslavnějším ženským umělkyním, které považuje za hlavní hvězdy popu. Tu největší královnu však vyhlásili včera, 30.července. Dnes již známe výsledky a skončilo to tedy takto: #1 Madonna (24,2% hlasů), #2 Britney (20,9% hlasů) a na #3 skončila Lady GaGa (15,9% hlasů). Všem třem královnám gratuluju. Dalšími možnými královnami byly například Beyoncé, Debbie Harry, Mariah Carey nebo Aretha Franklin. Výsledky byly vyhlášeny včera, živě z Hamburku. Na dokument o Lady GaGa se můžete podívat ZDE:

Video 1/Video 2/Video 3

....

Lady GaGa To Become Ordained?! + GaGa on Amy Winehouse

30. července 2011 v 19:20 | john |  news
Dnes se na internetu objevily opět zprávy o tom, že Lady GaGa přemýšlí o tom, že by se nechala "vysvětit" na kněze, aby mohla oddávat své homosexuální přátele, za které bojuje na každém kroku a velmi úspěšně. Po legalizaci homosexuálních sňatků, která proběhla díky ní v jejím rodném New Yorku se GaGa rozhodla, že chce oddat své homosexuální přátele, kteří spolu žijí a na legalizaci čekali dlouhou dobu. Lady GaGa řekla jednomu deníku:

"Moje kamarádka, trenérka jógy Trisha je lesbička a už několik let žije se svojí přítelkyní, se kterou vychovává malou dcerku. Požádaly mě, zda bych je neoddala. No a já se to chystám udělat. Bude to jejich soukromá svatba, ale jsou na to pyšné. Čekají už hodně dlouho na legitimaci jejich lásky. Gratuluju Mámě T a Mámě T"

řekla zpěvačka. "Jako aktivistka jsem vždy pozitivní a dělám vše se ctí. Také jsem vždy nadšená alespoň z malých korků k úplné rovnoprávnnosti" dodala GaGa. Zda se jí vše podaří a své kamarádky oddá však ukáže čas. Už jednou o něčem podobném GaGa mluvila akorát se jednalo o to, že chtěl oddávat své fanoušky a to rovnou na pódiu jejího turné Monster Ball.

------
Také se objevila zpráva o tom, že Lady GaGa se nechala slyšet, že smrt talentované zpěvačka Amy Winehouse, která zemřela přesně před týdnem, je velké ponaučení pro svět, aby nezabíjeli superstar, ale cenili si jich a starali se o ně. "Pamatuju si ten pocit, že jsem se necítila být sama jiná, protože Amy byla tak odlišná od ostatních. Je to lekce pro svět. Nezabíjejte superstar, pečujte o jejich duši". Lady GaGa také dodala, že Amy opravdu milovala a z její smrti je opravdu moc smutná. GaGa také vzpomenula na své hudební začátky, kdy měla ještě tmavé vlasy a hodně pořadatelů akcí si ji pletlo právě s Amy. Na jedné akci Lady GaGa dokonce uvedli jako Amy Winehouse. Nejvíce Lady GaGa mrzí, že neměla nikdy možnost se s Amy osobně setkat.
...

VOTE 4 LADY GAGA!

30. července 2011 v 19:17 | john |  news
Populární americký blogger Perez Hilton vyhlásil anetu o nejoblíbenější "divu léta 2011". Mezi nominovanými je i Lady GaGa, která se v současné době nachází na #4. Pokud ji chcete podpořit, hlasujte ZDE

Britský web 4Music vymyslel pro změnu anketu o nejlepšího tanečníka v hudebním videu. Lady GaGa má v této anketě zástupce "Bad Romance". Hlasovat můžete tak, že sestavíte svoji vlastní chart a to tak, že jednotlivých 10 videí přetáhnete do prázdného žebříčku, který najdete ZDE

Video k hitu BORN THIS WAY, které mělo premiéru koncem února 2011 přesáhlo na Youtube/Vevo 70 000 000 shlédnutí. Gratuluju.

To nejdůležitější hlasování si však nechávám na konec. Lady GaGa byla na letošní ročník cen MTV Video Music Awards 2011 nominována ve 3 kategoriích. Pouze však v jedné můžete rozhodnout vy, fanoušci. V Best Female Video můžete hlasovat pro klip Born This Way a to přímo ZDE
...

Lady GaGa Before performing on Jimmy Kimmel Show in LA 28/7/2011 (PHOTO)

30. července 2011 v 19:12 | john |  Candids
Lady GaGa byla 28.července zachycena těsně před vstupem do studia, kde se natáčel pořad Jimmy Kimmel Live:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa Leaving Jimmy Kimmel Rehearsal + Behind The Scene, LA 29/7/2011 (VIDEOS)

30. července 2011 v 14:15 | john |  videos
Přidávám dvě videa, na kterých je Lady GaGa jak odchází ze zkoušek, které měla před vystoupením v pořadu Jimmy Kimmel Live, ve kterém včera vystoupila. Na prvním videu GaGa mává svým fanouškům a na druhém videu je GaGa v zákulisí stage Jimmy Kimmel Live:
VIDEO 01/VIDEO 02
+
Mnoho webů už nějakou dobu diskutuje o tom, co si letos Lady GaGa obleče na vyhlášení cen MTV VMA 2011, které se budou konat už 28.srpna. Mnozí se dohadují, čím by GaGa předčila své slavné masové šaty, kterými loni šokovala. Sama GaGa slibuje bombu a velké, vzrušující překvapení. Choreografka Laurieann Gibson řekla MTV, že GaGa má opravdu přichystanou bombu a že letošní vystoupení bude ještě více šokující, než to minulé. Co se zařadí mezi krvavou "Paparazzi" show a meat dress však můžeme jen hádat.

Lady GaGa in "Gaga GooGoo" Skit from Jimmy Kimmel Live (PHOTOS)

30. července 2011 v 10:23 | john |  Screens
Přidávám screeny ze speciálního fun videa "Gaga GooGoo", které Lady GaGa natočila speciálně pro show Jimmy Kimmel Live, ve které včera vystoupila:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa for Exile Magazine (Photoshoot 2009)

30. července 2011 v 10:16 | john |  2009
Objevila se nová outtake fotka z photoshootu Lady GaGa, který byl v roce 2009 nafocena pro japonský magazín EXILE. Fotka je bohužel malá a v nízké kvalitě:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa - New Tweets 30/7/2011

30. července 2011 v 9:50 | john |  news
Lady GaGa poslala na svůj Twitter několik nových zpráv. Opět si psala se svými fanoušky a například prozradila, že klip k singlu "You And I" vyjde během pár týdnů.

Lidi viděli jste včera večer moje vystoupení v Kimmel show? Sledujte to zde:
»
Je krásné tančit, ale někdy se musí plakat, aby to příště bylo lepší RT Byla jsi první, kvůli komu mi tekly slzy z očí, když jsem tě slyšel zpívat.
»
Ježíš Kristus a John Lennon RT Pokud bys mohla spolupracovat s nějakým legendárním umělcem mrtvým či živým, kdo by to byl?
»
z nějakého důvodu se mi lépe tančí na pianu než na parketu. Začínala jsem jako pianistka. Možná kvůli barové velikosti
»
Bude venku do pár týdnů! RT Kdy bude venku video k YOU+I. Nemůžu se dočkat, až to uvidím! love you.
»
Jak se máte little monsters? Já jsem se skvěle bavila na vystoupeních, které jsem měla včera večer, chybí mi turné. Mohla jsem odejít další hodinu.
»
ty jsi opravdu sladká + wonderful fanúžasná fanynka. Jen co jsem vstala + viděla jsem mnoho tvých tweetů. Jsi panenka. Dávám si za tebe whiskey.
...

Lady GaGa Live at Sydney Monster Hall, Australia 13/7/2011 (HQ VIDEOS)

29. července 2011 v 21:39 | john |  videos
Objevily se HQ videa z nedávného vystoupení Lady GaGa, které měla v australské Sydney Monster Hall. GaGa zde předvedla 10 songů. Záznam z koncertu dnes zveřejnila jedna australská TV:

Lady GaGa´s "Born This Way" Album is #2 in United World Chart!

29. července 2011 v 21:25 | john |  news
Tento týden se album Lady GaGa - "Born This Way" umístilo na 2.místě v United World Chart.elkově se ho za uplynulý týden prodalo přes 133 000 kopií. Celosvětový prodej zatím posledního alba Lady GaGa činí přes 5 000 000 kopií. V singlech je nejúspěšnější "The Edge Of Glory", který je #4 a získal 256 000 bodů. Na #30 pak najdete hit "Born This Way" s 83 000 body. Jinak výsledky singlu "The Edge Of Glory" jsou tento týden velmi dobré, je to hlavně díky skvělé propagaci, kterou GaGa za poslední dny měla v USA. Tento týden však začala dělat promo svému 4.singlu "You And I". Jak ten dopadne se dozvíme až po vydání, které však ještě nebylo stanoveno. Tento týden GaGa strávila v LA, ale hned příští týden se vrátí do rodného New Yorku, kde údajně stráví zbytek prázdnin.
....................................
#2 Born This Way (133 000)
#25 The Fame Monster (31 000)

#4 The Edge Of Glory (256 000)
#30 Born This Way (83 000)
...
V UK se album "Born This Way" umístilo v 9.týdnu prodeje na #5 a prodalo se ho přes 13 265 kopií. Dohromady se alba v UK prodalo přes 490 421 kopií.

V USA je album "Born This Way" #12 a prodalo se ho 26 817 kopií. Celkový prodej alba v USA činí 1 622 219 kopií.

Ve Francii se alba prodalo necelých 4 000 kopií a dohromady se alba prodalo kolem 123 000 kopií. Také Kanada hlásí úspěšnost prodeje alba "Born This Way" a tento týden oznámila, že album je v jejich zemi už 3x platinové, což znamená, že se ho prodalo přes 240 000 kopií.

Lady GaGa at Jimmy Kimmel Live 28/7/2011 (PHOTOS)

29. července 2011 v 21:11 | john |  Appearances
Přidávám několik dalších fotek Lady GaGa z jejího účinkování v pořadu Jimmy Kimmel Live, ve kterém včera vystoupila:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa Live at So You Think You Can Dance (PHOTO)

29. července 2011 v 19:13 | john |  Performances/Events
Lady GaGa včera vystoupila v americkém pořadu So You Think You Can Dance. Tady je fotka z vystoupení:

Gaga GooGoo in Jimmy Kimmel Live (VIDEO)

29. července 2011 v 15:26 | john |  videos
Včera bylo v Jimmy Kimmel Live zveřejněno toto video, ve kterém je Lady GaGa a několik malých dětí, které jsou obléknuty v nejslavnějších kostýmech LG:

Lady GaGa Leaves Jimmy Kimmel Live Performance 29/7/2011 (PHOTOS)

29. července 2011 v 14:10 | john |  Candids
Přidávám fotky, na kterých je Lady GaGa jak odchází z natáčení Jimmy Kimmel Live:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com