Květen 2011

Lady GaGa´s BORN THIS WAY Album is #1 in the Czech Republic!

31. května 2011 v 21:25 | john |  Born This Way
Nejnovější album Lady GaGa - "Born This Way" tento týden debutuje na 1.místě v album chart v České republice! Dnes tuto informaci odhalila instituce IFPI Czech Republic. Bohužel zatím nebylo odhaleno, kolik kopií se tohoto CD u nás prodalo. Album "Born This Way" je ale prvním albem Lady GaGa, které v Česku dosáhlo #1 - album "The Fame" z roku 2008 se nejlépe dostalo na 2.místo a EP "The Fame Monsters" na místo třetí.

Co se týká celosvětového pohledu na prodej nového alba LG, podle posledních propočtů bylo album označeno, za nejúspěšnější a nejprodávanější album v prvním týdnu od vydání, za poslední desetiletí! V prvním týdnu se ho v USA totiž prodalo kolem 1 115 000 kopií, což je více než byl dosavadní rekord - 1 047 000 kopií, kterých se loni na podzim prodalo alba Taylor Swift - Speak Now. Absolutní rekord v počtu prodaných kopií v prvním týdnu drží kapely NSYNC, která měla v roce 2001 přes 1,88 milionů prodaných kopií. Billboard informoval, že za první den prodeje se alba prodalo nad 500 000 kopií - 330 000 kopií přes Amazon, 104 000 kopií přes iTunes + 45 000 fyzických kopií při Best Buy akci a u Target.

Singl "Born This Way" si v české hitparádě IFPI Airplay Chart pohoršil a z 8.místa spadl na 14.místo. Druhý singl z alba "Born This Way" - "JUDAS" si o místo polepšil a je #18. Na 80.místě je stejně jako minule starý známý "Alejandro".
............
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa´s BORN THIS WAY Tops French Album Chart!

31. května 2011 v 18:52 | john |  Born This Way
Po UK, Brazílii a Austrálii je tu další země, kde se nejnovější album Lady GaGa - "Born This Way" umístilo na 1.místě. Řeč je o Francii, kde tento týden album debutuje na #1 v oficiální album chart. Celkově se alba za první týden prodalo 55 059 kopií a pozor! - 48 251 kopií je z fyzického (CD) prodeje a jen 6 808 z digitálního, tedy z počtu legálního, placeného stažení, což je velmi dobrý výsledek. Jen pro srovnání - druhé místo v chart má 27 tis. prodaných kopií a třetí místo kolem 18 tisíc kopií. Gratuluju! Album je #1 také v Německu, na Novém Zélandu a v Japonsku.

Austrálie #1/UK #1/Německo #1/Nový Zéland #1/Francie #1/Brazílie #1/Švédsko #1/Irsko #1/Řecko #5/Polsko #12/Slovinsko #4/Finsko #2/Nizozemsko #5/USA #1

Také se dnes objevily zprávy, že v novém videu Lady GaGa k singlu "The Edge Of Glory" si zahrál po boku Lady GaGa nějaký muž, který byl velmi podobný zpěváku Enrique Iglesiasovi - dokonce se mluví o tom, že zpěvák si v klipu opravdu zahrál. Popis od zdroje: "Ten člověk je jako Enrique Iglesias - Double - portorikánec nebo typ dominikánského kriminálníka, který líbá Lady GaGa". Bližší informace o klipu zatím nejsou a nikdo zatím nic nepotvrdil. Klip se natáčel koncem minulého týdne v Los Angeles.
....
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Rumours/NEWS about Lady GaGa!

31. května 2011 v 17:10 | john |  news
Další zprávy o Lady GaGa jsou spíše bulvárního typu, ale však můžou být pravivé. Jeden deník uvedl, že Lady GaGa se už brzy rozloučí se svými boty na vysokém podpatku. Jeden blízký Lady GaGa vtotiž řekl, že GaGa začíná mít z megavysokých bot zdravotní problémy - "Má různé otoky na nohách, popraskané paty a máme strach, aby se jí nezačal dělat zánět šlach, což by jí mohlo způsobit takové potíže, že by mohla přestat tancovat. Její tým ji tak našel odbornou pomoc, nějakého fyzioterapeuta, který jí a hlavně jejím nohám uleví". GaGa je ale prý velmi nešťastná, protože bez svých bot bude vypadat malá, protože měří kolem 155 cm - právě vysoké boty jí pomáhali se s jejím handicapem smířit.

Další bulvární zprávou je to, že Lady GaGa si údajně ve svém bytě buduje speciální místnost, kam si bude dávat ty nejcenější věci, které jí darovali její fanoušci. Zdroj uvádí, že si tam však GaGa vystaví i věci týkající se britské královské dynastie, kterou zbožňuje. "GaGa teď skupuje všechny různé suvenýry, které se týkají třeba svatby prince Williama nebo princezny Diany". GaGa si prý z UK minule odvezla suvenýry týkající se princezny Diany, zhruba za tisíc liber. GaGa v poslední době jeví o královskou rodinu velký zájem a stále ráda vzpomíná na setkání v roce 2009 s královnou Alžbětou II.
....
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Business NEWS about Lady GaGa!

31. května 2011 v 16:28 | john |  news
Objevily se informace, že společnost Amazon, která minulé pondělí a čtvrtek prodávala album Lady GaGa "Born This Way" za propagační cenu 99 amerických centů, prodělala na tomto kroku kolem 3,2 milionu dolarů. Společnost chtěla jen dobře propagovat svoji novou službu - cloud player a tak si řekli, že na propagaci využijí někoho, kdo je momentálně megastar a má zástupy fanoušků - tedy pro společnosti zákazníků. Amazon chtěl přilákat co nejvíce lidí na své nové služby, které zpočátku nabízejí zdarma. V této chvíli je cena alba Lady GaGa taková, jaká má být.

Další zprávou z tohoto odvětví je zpráva o spolupráci Lady GaGa s Google Chrome, kterou se rozhodla propagovat. Říká se, že Gaga s nimi podepsala smlouvu na 10 000 000 dolarů. Společnost Google označila Lady GaGa za úžasnou umělkyni a za jednu z nejlepších obchodnic. Spolupráce s GaGa byla pro mnohé šokem, ale GaGa se za poslední čtyři roky stala tou nejlepší uživatelkou sociálních sítí a média ji prostě zbožňují. GaGa a Google už podpořili svoji spolupráci propagačním videem - "GaGa buduje vztah s jednou z největších skupin lidí pomocí internetu a promlouvá k nim naprotso upřímně a narovinu". Není tak divu, že právě Lady GaGa je tváří Google Chrome laptop, protože na Twitteru má přes 10,5 milionu fanoušků a na Facebooku přes 30 milionů. Cílem společnosti je také jako u Amazonu, přilákat co nejvíce "little monsters" do svých prodejen, aby si koupili jejich nové elektronické vymoženosti.

Little Monsters zřejmě nikdy nečetli ani jedno vydání magazínu Forbes, ale jsou to prý právě oni, kteří dopomohli Lady GaGa k umístění se na #1 v letošním seznamu nejmocnějších celebrit. GaGa se na 1.místo dostala díky výdělku, které činil 90 milionů dolarů, ale také díky téměř bezchybné mediální prezentaci. Na úplný top GaGa dosáhla také díky fanouškům, kteří jí podporují jak na Twitteru tak na Facebooku, kde má na obou desítky milionů fanoušků. Odbornící obdivují skvělý vztah zpěvačky a jejích malých příšer. Také se shodli na tom, že GaGa a její tým zvládli sociální sítě nejlépe v historii - "GaGa letos porazila Oprah právě proto, protože plně využívá ke komunikaci s fanoušky sociální sítě a i díky tomu vládne mediím a má rekordní prodeje. Právě Lady GaGa je žena, ze které by si pro další roky měli všichni slavní brát příklad". Lady GaGa má v tomto ohledu celkem bohaté zkušenosti. Spolupráci si vyzkoušela i s firmou Polaroid, která ji zvolila svojí kreativní ředitelkou. Také magazín TIME označil little monsters za "nejtvrději pracující fanouškovskou komunitu v historii showbyznysu".
.........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa - NEW Tweet! (31/5/2011)

31. května 2011 v 15:47 | john |  news
Lady GaGa poslala na svůj Twitter novou zprávu. Týká se jejího nejnovějšího videoklipu k hitu "The Edge Of Glory", který natočila minulý týden v Los Angeles. GaGa píše:

"Nemůžu se dočkat až uvidíte The Edge of Glory"

...
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa To Perform at Le Grand Journal on June 15!

31. května 2011 v 15:08 | john |  news
Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že Lady GaGa vystoupí 15.června v pořadu Le Grand Journal. Ten samý den bude i premiéra tohoto pořadu, což bývá velmi zřídka. GaGa už v této pařížské show nedávno vystoupila, ale to bylo v rámci filmového festivalu v Cannes. GaGa ve Francii vystoupí ještě v pořadech X-Factor a Taratata. Právě na rozhovor a vystoupení LG z "Taratata" si počkáme až do 28.června, kdy bude jeho premiéra v TV.
.........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa - Christopher Anderson PHOTO 2011

30. května 2011 v 19:16 | john |  2011


Objevila se nová fotografie Lady GaGa, kterou pro web Newsweek nafotil Christopher Anderson. Deník Newsweek napsal dnes o Lady GaGa článek, ve kterém psal o jejím novém albu a také rozebíral její fanoušky a to, co Lady nedávno řekla o tom, že ji ve škole šikanovali. Bylo to právě v pořadu The View, kde GaGa opět vyprávěla, že se jí děti ve škole smáli za její velký nos a předkus - "Když se vám ve škole posmívají, tak si to s sebou nesete celý život". Do článku přispělo i pár fanoušků Lady GaGa a také frontman kapely Semi Precious Weapons - Justin Tranter. Také Yoko Ono mluvila o Lady GaGa a řekla: "S její úžasnou kreativitou rozsvěcuje lidem srdce a dává jim sílu přežít těžké časy".
..............
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa At a Starbucks in Los Angeles, CA 27/5/2011 (PHOTOS)

30. května 2011 v 18:55 | john |  Candids
Přidávám fotky, na kterých je Lady GaGa jak odchází z obchodu Starbucks. Fotky byly pořízeny 27.května v LA:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další fotky v celém článku!

©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa Interviewed by German TV (VIDEO)

30. května 2011 v 18:17 | john |  videos
Lady GaGa natočila rozhovor pro německou televizi 1 pro jejich pořad Tagesthemen. GaGa začně svoji německou část propagace nového alba Born This Way už příští týden, kdy 6.června vystoupí v pořadu Next TopModel.
.......
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa Won ´Eska Music Award 2011´!

30. května 2011 v 15:36 | john |  news
Lady GaGa získala polskou cenu Eska Music Awards 2011 v kategorii "Mezinárodní Umělec Roku". Lady GaGa tuto cenu vyhrála i v roce 2009. Moc gratuluju a přikládám děkovací video, které Lady GaGa natočila:
.......
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Vote for Lady GaGa To Much Music Video Awards 2011!

30. května 2011 v 15:05 | john |  news
Lady GaGa vystoupí 19.června 2011 na kanadských cenách Much Music Video Awards 2011, které se budou předávat v Torontu. GaGa byla letos nominovanáve 2 kategoriích:

1)MuchMusic Video Award for Best International Artist Video (Judas)
2)MuchMusic Video Award for People's Choice: Favourite International Video (Born This Way)
+
MuchMusic.com Most Watched Music Video Of The Year (Alejandro)

Hlasovat pro LG můžete prostřednictvím následujícího odkazu - pouze ale do kategorie "UR Favourite International Artist", protože ostatní vítěze kategorií vybere odborná porota. Pokud ale chcete hlasovat, musíte být přihlášení na Facebooku:

HLASOVAT/ VOTE

..........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa Revealed a Sex Secret to 2DayFM Radio!

30. května 2011 v 14:30 | john |  news
Lady GaGa poskytla telefonický rozhovor australskému rádiu 2DayFM, ve kterém kromě toho, že je její album "Born This Way" #1 v australské chart show, padla řeč také o sexu. GaGa odhalila, že všechno co se dozvěděla o sexu je od její pravé ruky. Moderátor Kyle Sandilands položil GaGa otázku "Kdo tě učil o sexu?". GaGa odpověděla: "Panebože, ty jsi hrozný. Moje pravá ruka". Kylovi však odpověď nestačila a dál naléhal: "No tak, kdo si s tebou sedl a vyprávěl o ptáčcích a včeličkách?". GaGa však opět zopakovala: "Už jsem ti odpověděla". GaGa v rozhovoru odmítla potvrdit, zda je, nebo není ve vztahu s Lucem Carlem. GaGa řekla: "Jsem teď zaměřená na své nové album a jsem šťastná, že se fanouškům líbí - to je teď pro mě nejdůležitější". GaGa se 13.července chystá na koncert do australské Sydney Town Hall, kde vystoupí na podporu svého nového alba. Koncert je určen pouze fanouškům a vítězům soutěže.
.....
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

THE EDGE OF GLORY Music Video: On The Set PHOTOS

30. května 2011 v 13:54 | john |  Unsorted
V sobotu oznámil stylista Nicola Formichetti, že se začalo natáčení nového klipu Lady GaGa k singlu "The Edge Of Glory". Také dodal, že se natáčí v Los Angeles. Včera večer se objevilo pár fotografií, které mají být údajně z prostor natáčení, které jsou v losangeleských studiích. Na jedné z fotografií je i tanečník Lady GaGa - Michael Silas. Zda jsou to skutečně fotky z prostředí natáčení klipu však nikdo nepotvrdil a myslím, že ani nepotvrdí:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
.......
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa Leaving Hotel in New York, US 29/5/2011 (PHOTOS)

30. května 2011 v 11:00 | john |  Candids
Lady GaGa byla včera odpoledne spatřena blízko svého hotelu v New Yorku. Tady jsou fotky LG a jejích fanoušků:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další fotky v celém článku!

©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa Leaving her Hotel in New York 29/5/2011 (PHOTOS)

30. května 2011 v 10:30 | john |  Candids
Objevily se fotky, na kterých je Lady GaGa jak odchází ze svého hotelu v New Yorku. Fotky byly pořízeny včera 29.května 2011:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
....
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa in Rolling Stone Magazine (HQ SCANS)

30. května 2011 v 10:20 | john |  Magazines Scans
Přidávám HQ scany z časopisu Rolling Stone, kde se tento měsíc objevila na titulce Lady GaGa:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další scany v celém článku!

©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa´s BORN THIS WAY Album is #1 in Brazilian Album Chart!

30. května 2011 v 9:28 | john |  Born This Way
Po UK a Austrálii má album Lady GaGa - "Born This Way" další #1 umístění v album chart a hned dvojí platinové ocenění. Nové album "Born This Way" se umístilo na 1.místě v oficiální album chart v Brazílii a za první týden se ho prodalo přes 80 000 kopií, což stačí na 2x platinové ocenění. Včera jsem vás informoval o tom, že BORN THIS WAY je #1 i v Austrálii, kde se ho za první týden prodalo kolem 70 000 kopií a získalo platinové ocenění a také je #1 v UK Album Chart. Ve UK se alba za první den prodalo 94 000 kopií a za celý týden přes 215 000 kopií. Očekává se také, že album se ve čtvrtek umístí na #1 v US album chart Billboard 200, protože se ho prý prodalo kolem 1 500 000 kopií.
UK #1/Austrálie #1/Brazílie #1/Irsko #1/Švédsko #1
.........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa: BORN THIS WAY Album Commercials (VIDEOS)

30. května 2011 v 8:41 | john |  videos
Přidávám dvě oficiální reklamy na nové CD Lady GaGa - "Born This Way", které vysílají různé cizí televize.
BTW Commercial 1
.........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

"Born This Way" Album Debuts at #1 on UK Album Chart + UK CHART UPDATE!

29. května 2011 v 19:18 | john |  Born This Way
Právě teď byla aktualizována UK Singles a Album Chart a tak už víme, jak dopadly singly Lady GaGa a její nové album "Born This Way". Nejdříve k albu. "Born This Way" debutuje na 1.místě v UK Album Chart tak, jak se již v úterý očekávalo, protože jen za první de prodeje se ho prodalo 94 000 kopií. Za celý týden se alba prodalo více než 215 000 kopií a Lady GaGa tak s novým albem sesadila z 1.místa zpěvačku Adele, která UK albovému žebříčku vládla více než 10 týdnů a sesadit se jí podařilo pouze kapele Foo Fighters, takže moc gratuluju ke krásnému úspěchu. Album má také největší číslo prodejnosti v debutovém týdnu za rok 2011. "Jsem tak poctěná, že mám nejvyšší týdenní prodej v UK za tento rok. Svůj první singl "Born This Way" jsem napsal právě v Manchesteru, protože jsem byla inspirovaná sebevědomím a odvážností svých fanoušků. Takže UK, děkuji vám, že ve mě věříte" řekla GaGa na její nový úspěch s albem Born This Way. Album "Born This Way" je druhé album v kariéře Lady GaGa, které dostala na 1.místo v UK Album Chart. Album "The Fame", které vyšlo v roce 2008 a následně bylo v roce 2009 znovu-vydáno jako "The Fame Monsters" bylo #1 po čtyři týdny. Debutové album "The Fame, které je v charts už 124.týdnů, je na krásném 7.místě - přitom před 14 dny byl někde na 35.místě. Album "Born This Way" debutuje na #1 také v Austrálii, která již oznámila oficiální číslo prodejnosti - 70 000 kopií=platinové ocenění. Album BTW bude příští týden debutovat na #1 také v US Billboard 200, protože za první týden se ho v USA prodalo zhruba než milion a půl kopií.
Teď se podíváme, jak jsou na tom singly Lady GaGa. Nejhůře tento týden dopadl "The Edge Of Glory", který byl minule #6, ale tento týden je už na 19.místě. Hned na #18 můžeme najít hit "Born This Way". Na #9 klesl z #8 druhý singl Lady GaGa - JUDAS. Promo singl "Hair" se již v Top 40 neobjevil. Věřím, že se umístění singlů opět zlepší, protože GaGa se znovu chystá na promo do UK a začne už 17.června, kdy vystoupí v Paul O´Grady Show.
..........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!

Lady GaGa´s BORN THIS WAY Album Debutes at #1 in Australia!

29. května 2011 v 17:36 | john |  Born This Way
Nejnovější album Lady GaGa - BORN THIS WAY se umístilo na 1.místě v oficiální albové chart v Austrálii. Za první týden se ho tam prodalo přes 70 000 kopií, což znamená, že se stalo platinovým. Lady GaGa se chystá v červenci na velké promo po Austrálii (například vystoupí v Sydney Town Hall) a také se svým novým turné Born This Way Ball se chystá potěšit své fanoušky. V Austráli chce GaGa s turné vystoupit hned několikrát.

"Nemůžu se dočkat. Je to jako sto let. Chtěla bych políbit a obejmout své fanoušky znovu, protože je to úžasný pocit. Další turné se bude jmenovat Born This Way Ball a chci se s ním na delší dobu podívat i do Austrálie. Tak dlouhé tour po Austrálii jako měla P!nk, je tak inspirující. Nevím jistě, zda se to povede mít tak dlouhé tour, ale byli bysme rádi. Bude to příští rok, na vrcholu příštího roku", řekla GaGa o chystajícím se australském turné.

Vystoupení na podporu alba "Born This Way" by tam GaGa měla mít už začátkem července.Potvrdil to její manažer Troy Carter stránkám Music Network. Lady GaGa však už déle plánuje velmi rozsáhlé tour s mnoha zastávkami, stejně jako v případě zpěvačky P!nk, která měla na svém turné v roce 2009 celých 50 show v Austrálii a tím se stala součástí australské hudební kultury a dodnes je tam P!nk v Austrálii velmi oblíbená a GaGa samozřejmě doufá v to samé."Plánujeme se tam na nějakou chvíli zdržet.Byli jsme u toho, když tam hrála P!nk a byla to pro nás velmi poučující věc.Říkáme si, že když do této země investujeme, tak ona pak investuje do nás.Nebylo to jen, že P!nk by se tam chvíli zdržela, odehrála pár show a zas zmizela.P!nk tam chvíli žila a stala se součástí jejich kultury" říká Carter.
........
©ladygaga.blog.cz
Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Přidejte se k nám na Facebooku!