FANBOOK pro Lady GaGa!

31. srpna 2010 v 14:56 | john |  news
Máte jedinečnou příležitost vzkázat něco Lady GaGa a přispět nějakým svým dopisem nebo kresbou do chystaného FANBOOKU pro Lady GaGa.Přidal jsem se k Nicole a PDDP, kteří mě oslovili abych s nimi na Fanbooku spolupracoval.Všechny bližší informace se dozvíte v celém článku, kde je velmi podrobně vše popsané.Doufám, že se zapojí co nejvíce Českých a Slovenských fanoušků a vytvoříme opravdu kvalitní dárek pro Lady GaGa, který jí bude předán na jejím koncertu, který se bude konat v Praze už 17.listopadu.
*Pokud byste měli nějaký dotaz a nebo tak něco, můžete se přidat k této skupině Lady GaGa CZ na Facebooku!
*Všechny své výtvory a vzkazy posílejte na tento email: ladygagafanbook@seznam.cz
*Instrukce a podrobné info v celém článku!
ladygaga.blog.cz

!!!Více čtěte v celém článku!!!

Kopíruj pouze se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady Gaga Websites List
Podpořte ladygaga.blog.cz v oficiálním Toplistu.Díky!


Přidejte se k ladygaga.blog.cz na FB!


Pražský koncert se pomalu, ale jistě blíží! A proto chceme my Čeští a Slovenští fanoušci uspořádat sbírku vzkazů, dopisů a obrázků do FanBooku pro Lady GaGa, který bysme Lady rádi předaly. V jiných zemích se fanouškům povedlo předat FanBook pro Lady Gaga, a proto vyzíváme všechny fanoušky Lady GaGa, aby zaslaly své příspěvky(vzkazy,dopisy,básničky,obrázky do FanBooku na následující email ladygagafanbook@seznam.cz. Jde o to abysme společně vytvořily jedinečný FanBook a přiměli Lady GaGa k tomu, aby její první zastávka nebyla zároveň i poslední  Těšíme se na Vaše nápady

Jak všichni víte, 17. listopadu se Lady zatoulá k nám do Prahy :) Nepochybuju o tom, že na koncertě bude atmosféra, jakou O2 aréna dlouho nezažila, ale jen to k "reprezentaci" našeho národa nestačí. My VŠICHNI tady jí máme rádi, proto můžu s klidem říct, že si VŠICHNI přejeme, aby si Gaguška na Českou republiku uchovala nějakou pozitivní vzpomínku, aby na náš národ pohlížela jako na národ plný jejích "příšerek" a s radostí se sem někdy v budoucnu vrátila. Jen tak samo od sebe to ale nepůjde, musíme pro to něco udělat! A nejlépe (doufám, že mi teď dají všichni za pravdu. Ostatně pokd ne, Vaše mínus) dohromady! Proto teď svolávám vás všechny! Plány jsou kompletní, pojďme je společnými silami realizovat!

-FANBOOK-
Možná trošičku ohrané, ale podle našeho názoru nejlepší dárek!
Nic osobnějšího, než knížka plná dopisů/vzkazů/obrázků/fotek od fanoušků, zpěvačce dát snad ani nejde! :)...Možnost, že si Lady Gaga přečte dopis od TEBE je podle mě víc než inspirující myšlenka! ;)

Zůčastnit se a přispět může každý z Česka a Slovenska :)

V jiných zemích sesbírali spoooousta vzkazů přez web a následně vytiskli a předali jí je, nicméně já jsem mooooc kreativní osobnost, takže nepřipustím, aby se Gagušce do rukou dostal sešitý štos papírů s vzkazy psanými počítačovým písmem. "Troška" originality nikdy neuškodí, proto jsem se už zamyslela nad provedením a nápad je kompletní :) Lady Gaga dostane od Českých (a slovenských) fanoušků takový fanbook, jako nikdy od nikoho!...pozorně čtěte dál, dozvíte se, jak vše bude vypadat a s tím se pojí pro Vás nejdůležitější věc-co od vás požaduji, pokud chcete něčím (čímkoliv-originalitě meze nekladu) přispět :)

***Dopisy a vzkazy napsané RUČNĚ a v ČEŠTINĚ (nebo slovenštině samozrejmě)

-Musíte souhlasit, že cokoliv,co je napsané ručně vypadá mnohem lépe, než naťukané na pc. Gaga uvidí vaše písmo-to taky o mnohém vypovídá ;) Představte si xy stránek, každá napsaná jiným "stylem", jiným rukopisem a vedle toho xy stránek vytisklých stejným písmem z počítače. Co vypadá líp? :) Možnost A, bez debat :)

-Asi vás překvapila ta čeština. Vesměs se budu opakovat-je to osobnější! :) od českých (+slovenských) fanoušků pro Lady Gaga! :) Samozřejmě vedle vašeho dopisu umístíme papírek s počítačově tištěným anglickým překladem :).... neberte ty dva jazyky jako "zbytečnou práci navíc"-představte si, jaký to bude mít efekt! :) Pokud s tím někdo má problém, nevadí. Pište rovnou v aj, všechny dopisy česky psané být nemusí, ale většina ano :)

-Určitě teď přemýšlýte, jak se ke mě vaše originály dopisy dostanou. Tady máme 2 možnosti:

1. Zašlete je poštou. Sice to nebude úplně zadarmo, ale myslím, že každý by měl být schopný obětovat těch pár korun, lákadlo (LG si prečte Váš dopis) je VELKÉ! :) Adresu samozřejmě nebudu psát jen tak do zprávy,kterou posílám xxyy lidem-> pokud něco chcete poslat, stačí napsat na mail "ladygagafanbook@seznam.cz" zprávu, něco ve smyslu "Ahoj Niki, chtěl bych ti poslat dopis do fanbooku, dáš mi prosím adresu?"+dále připíšete, jestli máte dopis napsaný v čj nebo v aj. Pokud v čj a anglicky umíte dobře, připíšete mi i anglický překlad-normáně do mejlu. (Pokud aji neovládáte, jen napište,že nemáte překlad a já už si s tím poradím. Tedy, moje angličtina taky není na takové úrovni,ale mám spoustu pomocníků :)). Následně vaše jméno, které samozřejmě nesmí chybět ani v dopise/na obálce, aby nevznikal žádný zmatek ohledně toho, co k čemu patří :). Email odešlete a nejpozději do jednoho dne máte odpověď->mojí adresu. Poté už Váš dopis čeká jen ten nejšťastnější osud :D :). Pokud má někdo problém se soukromím, nechce, aby někdo jeho dopis četl... Plnně chápu, tohle by mi asi taky vadilo :( proto nemějte obavy, v těch dopisech se nijak extrémně přehrabovat samozřejmě nebudu, je to jen mezi Vámi a Lady Gaga ;)

2. Pokud jste natolik pohodlní a posílat poštou prostě odmítáte (chápu to :)), stačí mi scan. Napište dopis, nascanujte a pošlete na email ladygagafanbook@seznam.cz. Stejná pravidla jako pro posílání poštou->pokud píšete v češtině (doufám, že takových bude většina) a anglicky umíte dobře, přidejte anglický překlad (normálně do mejlu). Já si to vytisknu a do fanbooku nalepím. Už to ale nebude takové, jako originál :(


***Obrázky
Co k tomu napsat? :) V téhle kategorii je povolené zkrátka všechno, fantazii se meze nekladou :) Já sama kreslím-nebo aspoň lehce se o to pokouším-takže vím, o čem mluvím :) Používejte jakékoliv barvy, jakékoliv techniky, jakékoliv "materiály", co vás jen napadnou, ať má Gaguška co nejilustovanější fanbook, do kterého je radost pohledět! :)...Abych uvedal příklad, že je možné opravdu COKOLIV->moje 9tiletá sestřička nakreslila obrázek, kde jsou vedle sebe dvě postavičky drřící se za ruce, k jedné napsala "Lady Gaga" a k druhé "Me". Okolo přidala spousty srdíček a hotovo :D. Ikdyž to jí i Lady Gaga připomíná jen vzdáleně (myslim opravdu VZDÁLENĚ! :D), podle mě to vypadá nádherně a kdybych já byla celebrita a tohle mi někdo dal, vážně mě to srazí do kolen :)

Jak ke mě dopravíte vaše obrázky? doufám, že mi všichni "umělci" dají za pravdu->tady existuje jen jedna možnost. Poslat poštou. Scanovat a následně tisknout obrázky je ohavnost. Samozřejmě tak jako u dopisů-pokud by byl někdo natolik línej to poslat, může mi to nascanovat, ale dost to pak vypovídá. Z jedné strany kreslíte Lady Gaga obrázky, protože chcete, aby je viděla, ale z druhé strany pro to neuděláte ani tak málo, jako je koupit známku s obálkou a napsat na ní adresu... Minimálně barevné obrázky se poslat prostě MUSÍ! Byla bych docela ráda, kdybyste koupili velkou obálku a nepřehýbali to, nechce se mi po večerech žehlit obrázky :D Ale to už je na vás :) (Z odesíláním platí stejná pravidla jako u dopisů->napište mi do mailu,abych vám dala adresu,protože chcete poslat obrázek a za chvíli jí máte :))

***Fotky

Máte totálně polepenej pokoj plakátama Lady Gaga? Vytvořili jste někdy na sobě "Lady Gaga look"? Nebo prostě jen máte fotku vás vedle jejího plakátu a chcete, aby to viděla? Neváhejte a posílejte na mejl ladygagafanbook@seznam.cz! :) Tak ať už slyšim cvakat foťáky! ;)
(pokud posíláte fotku i dopis/obrázek, nejlépe když to odešlete součastně, abych to zařadila vedle sebe a bylo vidět, že je to od jedné osoby)

***Cokoliv
Napadá vás něco, co nespadá ani pod jednu kategorii?->mail ladygagafanbook@seznam.cz a pište :)


-------------------------------------
!DŮLEŽITÉ!
Všechno, co mi zašlete poštou musí být ve formátu A4, případně menší, ale ROZHODNĚ NE VĚTŠÍ, NEŽ JE !A4! :)
-------------------------------------


Pokud vás zajímá, jaký bude finální look fanbooku... Vše bude v oblíbené barvě LG-fialové :)...třpitivé,živé,crazy,originální....zkrátka pro Lady Gaga na míru :) Velikost bude A3-na každé stránce alespoň 2 dopisy/obrázky a samozřejmě nezapomenu na motiv naší (+slovenské vlajky)

text by Nicole and PDDP 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaký je tvůj nejoblíbenější song z TFM???

Bad Romance 19.8% (2833)
Alejandro 13.8% (1981)
Monster 7.7% (1099)
Dance In The Dark 9.4% (1342)
Speechless 7.5% (1074)
Telephone feat.Beyoncé 12% (1716)
So Happy I Could Die 6.8% (979)
Teeth 6.8% (972)
Všechny 16.1% (2309)

Komentáře

Zobrazit vše (120)
Zobrazit starší komentáře

101 daviid gaga daviid gaga | E-mail | 31. srpna 2010 v 22:25 | Reagovat

no jo no co bych to byl za fandu kdybych nebyl blazen jako gaga :-P  :-|  ???  :D  [:tired:]  :-D  :-) jo ta adresa poster.cz jsi napsal spravne je opravdu velky ale to postovny je skoro stejny jako ta cena toho plakatu :D

102 Aragogh Aragogh | 1. září 2010 v 1:34 | Reagovat

Ahojky,je to krása,já bych byla naměko...pokusím se něco udělta

103 Carolka Carolka | Web | 1. září 2010 v 9:31 | Reagovat

Wow je to super nápad určitě něco pošlu .D

104 world-a-la-gaga world-a-la-gaga | Web | 1. září 2010 v 9:58 | Reagovat

[100]:To já si plakát objednávám u reklamní agentury na fólií sice trošku drahé (840Kč) no ale je to fakt moc kvalitní.

105 Lorg Gaguša Lorg Gaguša | E-mail | 1. září 2010 v 17:02 | Reagovat

já už se nemohu dočkat až si přečte můj dopis ... ten nápad s fan bookem byl super..... jste skvělí. :-D

106 Kiki Kiki | E-mail | 12. září 2010 v 10:02 | Reagovat

aa myslim ze je to very good napad..:Durco se do toho zapojim:)

107 Carolka Duff Rose Carolka Duff Rose | Web | 14. září 2010 v 14:55 | Reagovat

Odesláno :D

108 thewewe thewewe | Web | 19. září 2010 v 13:24 | Reagovat

určitě se zapojím, skvělý nápad:)

109 -ewiczka- -ewiczka- | 19. září 2010 v 17:05 | Reagovat

tak to je skěvlý nápad! Sice si už tu v komentářích každý píšete a donlouváte to, ale já taky něco napíšu teda:):D
Takže... Peníze na MonsterBall tour mám. To není problém. Problém jsou moji rodiče! Nechtějí mě pustit. Ani ten den před halu. Takže 17.listopad pro mě bude velmi depresivní den... Ale-to štěstí potkat LG, nebo aspoň to, že jste na koncertě-to vám, little monster, přeju!!! Vzhledem k tomu, že nemám to štěstí tam být a vidět ji aspoň z dálky, pošlu svůj výtvor do fanbooku. Pokoušela jsem se něco nakreslit, ale není to úplně dokonalá kresba. Věřím ale, že naši mother mons†er potěší i maličkost. Nebude chybět ani text, o který se pokusím rovnou do AJ. Problém je, že asi neseženu obláku velikosti A4. Mohu tedy výtvor přehnout? Odpovězte mi normálně do komentáře:) A pěvně doufám,že GaGa se předání fanbooku zúčastní taky, a ne že jí to předají až někde v tourbuse bodyguardi. A také doufám, že když jž se tak pilně staráte o fanbook, že se taky někdo iniciativně chopí foťáku a předání fanbooku pak vyfotí, a následně vyvěsí na net, nebo pošle tady johnovi který foto zveřejní rovnou zde na blogu. Přeji mnoiho štěstí, v brzké době čekejte další příspěvek do fanbooku!:)

110 Nhung Nhung | E-mail | 21. září 2010 v 13:21 | Reagovat

ahoj ! :D nebydlí někdo z vás v jihočeském kraji ? J.Hradec a okolí :) potřebuji někoho jet spolu na Gaga´s koncert v listopadu :(( když tak odepište :X dík

111 lord gaga lord gaga | 24. září 2010 v 19:12 | Reagovat

odeslano :-D  :-D

112 Anti GaGákk Anti GaGákk | 7. října 2010 v 15:01 | Reagovat

větší píčovinu kvůli Gage jsem neviděl!

113 DiDi10 DiDi10 | 13. října 2010 v 16:20 | Reagovat

[112]: lol :-D  :-D to mají práce nekteří lidé :-D  :-D

114 Suchi Suchi | 16. října 2010 v 17:47 | Reagovat

hi,John do you remember me?
From Taiwan and love your blog!

if i join another fanbook  Can I join this ? :-?

but i dont know those words mean lol..

115 john john | 16. října 2010 v 19:12 | Reagovat

[114]: Hi! Yes I remember you! :-) I don´t know if you can because it´s only for Czech and Slovak fans but if you want you may write here:ladygagafanbook@seznam.cz and ask her if you can! ;-)

116 Suchi Suchi | 17. října 2010 v 14:19 | Reagovat

[115]: I want!but i dont know how to do

can you translate this article for english? just tell me emphasis

if you cant its ok!

her?you mean is this fanbook isnt you did it OAO? 8-O

[115]:

117 john john | 17. října 2010 v 19:35 | Reagovat

So, write a letter + you can draw a picture and then write a mail at:ladygagafanbook@seznam.cz and they'll send you their address and sending it by post or do you send mail scanned...This fanbook isn´t my idea :-( :-D I only care about promo ;-)

118 Jojo Lady Jojo Lady | 29. prosince 2010 v 14:25 | Reagovat

:)) byla užasna :D  :D

119 ChaseKate ChaseKate | E-mail | Web | 1. srpna 2011 v 2:25 | Reagovat

The <a href="http://bestfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> suppose to be very useful for guys, which are willing to ground their career. In fact, this is not hard to get a short term loan.

120 mortgage loans mortgage loans | E-mail | Web | 20. prosince 2011 v 3:27 | Reagovat

Some time ago, I needed to buy a house for my corporation but I did not have enough money and could not buy anything. Thank goodness my brother proposed to try to take the business loans from banks. Hence, I acted that and used to be happy with my sba loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama